Aké máte skúsenosti so škôlkou na Bancíkovej?

natashkaa
12. dec 2011

Ahojte maminy v Marci zacnu zapisy a tak sa pozeram po skolke. Mate niekto skusenost s Bancíkovou mame ju rovno pod domom. Ja som velmi chcela dat maleho do Prievozu MS Stastna ale vraj je tam natresk tak neviem. Popripade som rozmyslala nad Nevedzovou....Pre mna je dolezita profilacia skolky a program taktiez ucitelky...no a o Bancíkovej som nenasla ziadnu diskusiu...

Dakujem za kazdu radu

evictta
13. dec 2011

@natashkaa nevadzova je ok, su tam fajn, velmi prijemne ucitelky a skolka je dobre vybavena, aku maju profilaciu, to neviem..stastna je tiez ok..o bancikovej som pocula len pred par rokmi, ze bola fajn, nedavno sa mi dostali do usi nejake nie moc dobre referencie..v zasade vsetky statne MS pracuju podla St. Vzdelavacieho programu pre predskol. Vek, vsade su nejake kruzky, rozne nadstandardne aktivity..skolka, ktora mozno nie je "preslavena" moze mat fantasticke ucitelky a zase naopak..tak, prajem vela stastia! 🙂

natashkaa
autor
13. dec 2011

@evictta a mozes mi klude aj do IP ake horsie referencie? PROSIIIIIM

este som pozerala Exnarovu sa mi zda fajn

bamartinka
2. jan 2012

Ahoj,moja zacala chodit na Bancikovu v septembri. Okrem toho, ze bola viac doma ako v skolke (skoro stale chora), do skolky a na ucitelky sa tesi. Ale ona je taky ukecanec, co rada spieva, tancuje a stale keca. Nase dve ucitelky sa mi zdaju zlate, ucia sa pesnicky... Prvy mesiac som malu bravala domov hned poobede, potom chcela sama zostat spat. A bola v skolke do 16.00 h. Tento rok by som tam chcela dat aj druhu o rok mladsiu 🙂

natashkaa
autor
4. jan 2012

@bamartinka jeeej konecne Dakujem za referenciu lebo strasne tazko sa k nej da dopatrat viac referencii je na ostatne skolky. Prosim Ta a mam si tam ist pre prihlasku? alebo treba zavolat alebo aj oni vypisu na skolku kedy davaju prihlasky. My mame tuto skolku hned pod domom len trochu som sa bala ze si tam najde kamaratov a potom nebude pokracovat na Borodacovej vedla tak preto som rozmyslala nad ostatnymi pri Nevädzovej.

bamartinka
4. jan 2012

No, s tou prihlaskou neviem presne, lebo mne ju doniesla minuly rok suseda, ktora tam ma teraz v poslednom rocniku dcerku, chodilajej tam aj o 2 roky starsia a planuje tam dat aj tento rok syna (Vietnamci 🙂 ). Ale tusim hovorila, ze to vypisuju na skolke a dava to riaditelka... ci? 🙂 Borodacova je skola? Ja som tu v Ruzinove sice uz 4 roky, ale s adresami mam stale problem 🙂

natashkaa
autor
4. jan 2012

@bamartinka hej skola. Ale davala Ti tu prihlasku az niekedy pred terminom nie? alebo mozem tam uz ist pytat teraz? nech zas niesom za trubku ze co tam chcem takto skoro 😀

bamartinka
4. jan 2012

bolo to pred terminom, hej. Ale ako vidis, nebola by si prva trubka 🙂 Ked pojdem s malou buduci tyzden do skolky, opytam sa ucitelky 🙂

natashkaa
autor
4. jan 2012

@bamartinka supis tak prosim Ta daj mi potom vediet. Ale asi tam zbehnem pre tu prihlasku ked budem v BA zatial velmi pekne Dakujem ved mozno sa aj uvidime 😉

bamartinka
4. jan 2012

ked das maleho tam, tak urcite. Teda, ak mne Sofinku vezmu, 3 bude mat 23. septembra a beru po dovrseni 3 rokov. Snad pomoze, ze tam uz ma sestru 🙂 Pekny vecer 🙂

natashkaa
autor
5. jan 2012

@bamartinka snad aj mne maleho vezmu. Ja mam narodky 24.9 pozdravujem malinku 😉 😉 to ze tam ma sestru jasne pomoze myslim ale ze to ani nieje taka skolka o ktoru sa ludia biju malo o nej vedia

bamartinka
5. jan 2012

@natashkaa sa mylis 🙂, minuly rok vela deti nezobralo ☹

natashkaa
autor
5. jan 2012

@bamartinka a od coho to zavysi? proste to len musim stihnut a mat trvaly pobyt tam

bamartinka
5. jan 2012

@natashkaa predpokladam, ze uprednostnuju same mamicky s dietatom, tych, co tam maju uz surodencov....

natashkaa
autor
5. jan 2012

@bamartinka aach jo ani jedno niesme ☹ ☹ no uvidim

bamartinka
5. jan 2012

ale to neznamena, ze ine deti nezoberu. JA som sa ucitelky nedavno pytala, co si mysli, ci mi malu zoberu a ona sama, ze to netusi, kedze sa berie od 3 rokov. Podla toho, kolko bude deti, ze teraz ich vela nezobrali, lebo sa hlasilo omnoho viac , ako je kapacita. A ta kapacita je 1 trieda ☹ Mozno pomoze, ked ponuknes nejaku pomoc v skolke 🙂

taknor67
27. sep 2017

Ahojte, neda mi nepridat moj aktualny prispevok - skolka je desna. Nasa mala tam vydrzala chodit pol roka a dalsieho pol roka sme ju davali do poriadku (v noci sa zacala budit s placom, prosila ze tam nechce ist...). Cele to tam posobi desne depresivne a sucasna pani riaditelka sa odvolava na davno zaslu slavu dob minulych. Ucitelky v nasej triede neriesili konflikty medzi detmi a mne ako ne-pedagogovi stacila jedina navsteva vianocnej besiedky (kt mimochodom skor posobila, ako retro z rokov, ked som do skolky este chodil ja - nevedel som ci mam sa smiat, plakat, alebo deti lutovat) a rychlo pochopil co sa deje. Navrch este absolutna neochota situaciu riesit, ked som na nu upozornil. Teraz mala chodi do inej statnej skolky a opat je vesela a tesi sa tam. Takze mamicky - z mojej skusenosti oblukom sa vyhnut (mozno v inej triede je situacia ina - k tomu sa neviem vyjadrit) . Este jedna poznamka k spominanemu vianocnemu vecierku - prvu vetu kt som zachytil od pedagogicky bolo, ze teda by na buduce ocakavali viac hraciek pod stromcek od rodicov pre skolku. Dakujem, stacilo!

aleshka_supermama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jasmina78
15. feb 2020

V tejto mš som pracovala ako pedagóg a poviem vám, že som tam vydržala až tri mesiace a podala som výpoveď, veľmi som bola ako učiteľka nespokojná, takže asi tak - pokiaľ zvažujete umiestniť si tam dieťa, skúste radšej inde

aleshka_supermama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanapavelkova
3. júl 2020

Zdravím, tiež tam zvažujeme dať 3-ročnú dcéru. Ak máte nejaké aktuálne info, bola by som rada 🙂

zuzanapavelkova
3. júl 2020
matarka
10. jún 2021

Ahojte, obnovujem tuto temu. Nejake aktualne referencie na MS Bancikovej, prosim?

aleshka_supermama
10. jún 2021

@matarka moja malá mi tam chodí ak máte nejaké otázky kľudne mi napíšte

matarka
10. jún 2021

@aleshka_supermama Dobry den, dakujem za reakciu🙂 Zaujima ma, ako ste spokojne so skolkou (dcerka aj Vy), s ucitelkou, aktivitami, jedlom. A tiez ako v triede Vasej dcerky riesia deti, ktore uz cez obed nechcu spat (ak take su). Prihlasila som do nej mojho v lete 4-rocneho, tak ak by ho vzali (vyzera, ze ano), ci ho tam realne dat. Mozno ho nikde inde nevezmu, v tom pripade bude dilema vyriesena:D Ale zatial sa snazim zistit nejake referencie.

aleshka_supermama
10. jún 2021

@matarka píšem vám správu 😉

matula872
16. jún 2021

@aleshka_supermama ahoj. Mozem poprosit o zhodnotenie skolkyz vaseho pohladu? Kludne IP

aleshka_supermama
17. jún 2021

@matula872 napíšem vám ss.

zuzanapavelkova
21. jún 2021

Dobrý deň, ja aj dcéra sme spokojné, naše pani učiteľky sú veľmi snaživé, milé a všímavé 🙂 Pre mňa je najdôležitejší pedagóg a tie naše sú skutočne fajn s láskavým prístupom 🙂 Stravu som nejedla, takže neviem, ale dcéra sa nesťažuje, nechodí hladná, tak mám zato, že je to O.K.. Mávajú aj zábavné aktivity- deň detí, teraz bola bublinová show, malo by byť aj divadielko, takže podľa možností sa škôlka snaží, aby mali pestrejší program. Detičiek je v triede viac, je to štátna škôlka, takže s tým sa nič nenarobí. Celkovo som spokojná, pri tom našom zložení škôlku odporúčam. Vždy však treba vychádzať z prístupu dieťaťa a očakávaní rodiča, a to je individuálne. Verím, že sa dobre rozhodnete 🙂
Ak by ste zvažovali súkromnú škôlku, vrelo odporúčam Talentovo v Ružinove.

matarka
21. jún 2021

@zuzanapavelkova Dakujem velmi pekne, som rada, ze pribudla dalsia pozitivna referencia, lebo sme sa rozhodli pre MS Bancikovej🙂

nelaaaaa
1. feb 2022

@aleshka_supermama Dobry vecer, mohla by som poprosit info o skolke, ste spokijna, zaujima ma aj pestrost jedalneho listka..... lebo co pozeram statne skolky, je to katastrofa...... ďakujem za odpoved 😊