Doporučujete škôlku na Letnej 7 v Bratislave?

romanelka2
8. jan 2010

ahojte viete nieco o kolke letna 7 je to v novom meste v ba poradte chcem tam dat dcerku a chcem vediet onej nieco viac dik ☹

lydusa
28. jan 2010

Ahoj Romanelka, ja sa tam tiez chystam dat synceka, neviem o nej zatial nic blizsie. Len som volala do skoly na Riazansku, pod nu skolka patri a pytala som sa na prihlasky. Vraj daju na stranku informacie vcas, ale prihlasky sa podavaju do konca marca a ta pani povedala, ze kludne mozem doniest rukou pisanu ziadost, ked pojdem okolo, aby nas evidovali. Ale tiez sa rada dozviem nieco blizsie o tejto skolke. Dakujeme tymto ostatnym mamickam 😉

romanelka2
autor
1. feb 2010

ahojky lydusa ja som bola osobne vtej skolke riaditelka bola velmi prijemna ale ako som cakala na riaditelku prisla nejaka pani ☹ ktora bola neprijemna vies nemam trvale v ba ale byvam oproti polusu a hned zacala ze mi nemozu vziat dcerku lebo beru len s trvalym pobytom ale riaditelka mi povedala ze mi ju vezme ale nech si pre istotu dam aj inde prihlasky a bola som este na ceskej a ta skolka je podla mna velmi dobra ked som prisla pani riaditelka sa hrala s detmi velmi pekne mna aj dcerku privitala mala som stoho velmi dobry pocit tak ak nemas daleko skus ist tam prihlasky sa davaju 15.2 a na letnej tiez takze zachvilu pojdem dat prihlasky ak by si este nieco aj ty vedela daj mi vediet dik a pa drzim palce 🙂

lydusa
3. feb 2011

@romanelka2 Ahoj Romanelka, davnejsie som sa tu nevyskytla 🙂 . Ako ste dopadli so skolkou? My sme sa na tu Letnu dostali, prve tri mesiace place, ale pred koncom roka sa stabilizoval a teraz tam chodi rad. Som celkom spokojna. Vy ako?

romanelka2
autor
3. feb 2011

Mi chodime na Osadnu a som velmi rada lebo dcerka neplakala ani raz skolku ma velmi rada učitelky super nemam čo dodat som spokojna 🙂 😉