Každé ráno plač a stres štvorročného dieťaťa

karcoolka444
11. nov 2021

Zdravým mamičky, kamarátky, rodičov,
Mám doma 4-ročenho fešáka, ktorý po dlhej dobe opäť nastúpil so škôlky, (myslím tým letne prázdniny a nejaký ten mesiac navyše keďže sme boli chorý). Jeden rok školky už mame za sebou a úspešné s radosťou a s úsmevom,..... ale toto čo sa teraz deje si neviem vysvetliť. Každé ráno plač, že on "nechce ísť do školy, že on ostane doma... alebo že už chce chodiť do práce a zarábať peniažky,.... alebo aby boli prázdniny..... alebo že chce ísť do deda...... alebo že mu budem chýbať....alebo že nemá rad pani učiteľku......" proste každé ráno niečo je... dôvod na plač. Doma ma tiež stresy zo školy lebo, toľko čo ju spomenie už mu idu slzy, začal si obhrýzať nechyť (to robí už dlhšie), ale zašlo to tak že aj prsty, riadene prsty si začal obhryzovať. Keď prídeme domov, zo škôlky tak sa mu venujem, hrejeme sa, čítame si knihy... večeriame spolu, rozprávame sa.,....smeje sa..., každú chvíľu venujem iba jemu (spolu s manželom). A večer pred spaním opäť to iste, plač na posteli. A takto zaspi...... Ja už neviem ako ďalej, skúsila som všetko. Ak niekto mal taký problém ako ho máme my, prosím Vás o radu.... Nevhádžem, a takto fungovať sa nedá. Ďakujem

ivangeline
11. nov 2021

Spytala si sa ho,co je zle v skolke? Spytala si sa uciteliek,ako sa sprava v skolke?

jankapepe
11. nov 2021

@karcoolka444 a dôvod prečo sa mu nepáči v škôlke je?

alexandra2010
11. nov 2021

ty sa mas dobre?dieta-otec?

mogaa
11. nov 2021

no ak bol 3mesace doma, tak sa nečuduj....začínate odznovu.....

jawinka
11. nov 2021

Aj moja dcéra jeden rok oschodeny teraz september október bol horor zúfalstvo rev ráno sa zobudzala hneď s plačom že nejde do škôlky nechcela ani jesť a bola vystresovaná nespala v škôlke.....a veľa ďalšieho teraz u je to ok chodí znova s úsmevom a nadšením držím palce

karcoolka444
autor
12. nov 2021

Ďakujem za rady. Dúfam že od pondelka to bude lepšie.... Prajem pekný deň.