Kedy budú chodiť rozhodnutia o prijatí do základnej školy?

maria.vinea
11. máj 2020

Kedy majú chodiť rozhodnutia o prijati do základnej školy?
Zatiaľ sa nam skola neozvala.

maminuska
11. máj 2020

@maria.vinea unás to bolo zverejnené na stránkach školy, žiadne rozhodnutie neprišlo . Mali sme kód prihlášky a na stránkach sme si pozreli či je medzi prijatými.

sunny8
11. máj 2020

@maminuska my tiež máme kód ale tam píše iba skontrolovať prípadne zmeniť prihlášku .. prešla som celú stránku a nikde to neviem nájsť pod akou kolonkou by to mohlo byť ? Viem že máme inú školu ale kde cca to hľadať 😂 tiež ma to mierne znepokojuje že sa neozyvaju "ale veď korona" tak sa to dá chápať 😂

mmoonna
11. máj 2020

Nám zatiaľ tiež nič neprišlo, ani sa to nedá skontrolovať cez net. Dá sa len skontrolovať alebo pozmeniť prihláška,ale vyjadrenie nikde.

pribinak
11. máj 2020

Ešte je príliš skoro, zo tak niekedy koncom mája býva

katren
11. máj 2020

@maria.vinea nam prislo rozhodnutie do 30 dni od zapisu.....

maminuska
11. máj 2020

@sunny8 my to máme hlavná webová stránka školy, zápis prvákov a pod tým prijatie a tam sú zverejnené všetky kódy prijatých detí .

carmenuska
11. máj 2020

Rozhodnutie má prísť podľa usmernenia neviem presne ci do dvoch,či do 4 týždňov od skoncenia mimoriadnej situácie.Riaditelia budú ešte kontrolovať údaje s rodným listom dieťaťa.A musí tam byť čas aj na deti,ktoré budú mať odklad,aby si v Tom období urobili vyšetrenia v poradniach.

carmenuska
11. máj 2020

@katren tento rok?

katren
11. máj 2020

@carmenuska nie, minuly....

carmenuska
11. máj 2020

@katren som si myslela,lebo teraz je to ine kôli korone.Maju čas ,kôli deťom ,čo majú odklad (tie nemajú vyšetrenia) a kôli tomu,že pred vydaním rozhodnutia musí riaditeľ skontrolovať údaje s rodným listom ešte.Az potom ho môže vydať.

romanka_369
11. máj 2020

@maria.vinea nam povedali ze nam pride rozhodnutie mailom do konca juna..

prihlasenemeno
11. máj 2020

Rozhodnutie príde najskôr do 15.6.

prihlasenemeno
11. máj 2020

Pardon najneskôr do 15.6.

katka2602
11. máj 2020

Nám poslal riaditeľ školy mail, že je dieťa prijaté. A potom nás bude volať na osobné prevzatie.

elisa24042017
16. máj 2022

Prosim ma niekto skusenost s tym ako odpoveda na prijatie skola Narnia v Ba? V piatok kamoske uz dosiel email ze su prijati a my nic…robia to na etqpy alebo najprv prijatym?dakujem velmi pekne