Máte skúsenosti so súkromnou škôlkou Elba v Prešove?

katie23
27. sep 2012

Zaujímalo by ma ako sa Vaše dieťatko tam za-adaptovalo a aké tam je prostredie a prístup personálu ....

m.i.r.i
27. sep 2012

ahoj..my sme akurat zacali chodit teraz v septembri..nas maly je pohodacky typ, takze sa adaptoval okamzite..sice rano ma obcas asi 1 minutovy plac, ale to len aby sa nepovedalo, ale ziadne velke place..nas chodi do anglickej triedy, kde je zmiesany kolektiv, co je pre neho velka vyhoda..vacsie deticky sa o neho staraju a zaroven ho tahaju..ucitelky su mile, jedna je sice trosicku malo komunikativna, hadam sa rozbehne, musime z nej tahat informacie ako z chlpatej deky..ale inak sa velmi staraju, maju pestry program, nestazuju sa na nic, maly ich ma uz teraz rad...prostredie v triedach je super, su dobre vybaveni, vsetky triedy, hudobne, vytvarne, vela nastrojov, hraciek..LCD na nejake anglicke dvdcka...vonku je to take priemerne, maju pomerne velky dvor, tak emale dopravne ihrisko...ale tie smykalky a hojdacky atd by som si vedela predstavit aj trosku novsie, bezpecnejsie a modernejsie...mne tam vadi len dost vela betonu, teraz tam menia okna na vedlajsej skole, tak su tam blizko skolky vyhodene stare okna, co ma dost desi, ale verim, ze to maju pod kontrolou..decka tam maju aj trampolinu...vacsie deti chodievaju aj do skoly v prirode, nas sa to este ale netyka..celkovo mam zatial dobry dojem, aj ked to nie je 100%, ale ked porovnavam s mnohymi inymi skolkami a hlavne s personalom, tak je to super..nas maly bol ale uz 2x chory odkedy nastupil, tak tam nie sme tak dlho🙂

lejluska
28. sep 2012

ahoj 🙂 sestra tam robí učiteľku 🙂 a čo som videla tak prístup personálu je tam super (a nepíšem to len kvôli sestre) je tam kolektív mladých učiteliek..a čo sestra vravela,že zo začiatku väčšina detičiek plače (ale to je pochopiteľné) a postupne ked si zvyknú je to už OK 🙂 niekomu to trvá dlhšie iným kratšie 😉 a čo sa týka programu je naozaj pestrý ako píše m.i.r.i detičkám sa venujú 🙂