Materská škôlka - Bratislava, Nové mesto

danielagloss
27. júl 2015

Ahojte mamičky, prosím poraďte mi, hľadám čo najlepšiu súkromnú škôlku pre môjho syna v Bratislave časti Nové mesto. V štátnej škôlke sa nám nepodarilo nájsť voľné miesto. Veľmi by mi pomohli Vaše skúsenosti, ale aj názory a postrehy. Veľmi mi tým pômôžete. Vopred ďakujem.

irocka
30. júl 2015

V Detskom centre Dostojevskeho oproti Eurovei projimame deti od 2 do 6 rokov, akcia na skolne na prvy maesiac len 210 Eur, mile pani ucitelky, zdrava strava, individualny pristup pre kazde dieta, maly pocet deti v triedach.

peneloppe
30. júl 2015

@danielagloss

Syn mi chodil do MS Ceska. Bol tam spokojny.

danielagloss
autor
30. júl 2015

@irocka To je pre mna velmi daleko. Kazde rano a poobedie by som stratila minimalne hodinu presuvanim sa po meste.

danielagloss
autor
30. júl 2015

@peneloppe Vdaka, ale presne tam uz nemali volne miesto, takze to musim riesit sukromnou skolkou...

peneloppe
30. júl 2015

@danielagloss
Ja myslim sukromnu MS Ceska, nie statnu.

danielagloss
autor
30. júl 2015

Aha, tak vdaka. To som nevedela ze je tam aj sukromna MS. Najdem si kontakt na internete.

peneloppe
30. júl 2015

su hned vedla seba, ZS s MS aj sukromna ZS s MS.
Pokial viem tak v sukromnej maju miesto, nas zobrali v marci a to uz vsade bolo plne.

kvetinka59
30. júl 2015

DC Drobizg ma priestory na ulici Pri starej pracharni. Maju tam velmi komorne prostredie pre 8 deti. Uzasny dvor so stromami a detskym ihriskom, ak chces poslem ti na nich telefonne cislo. Nerobia velmi masivnu reklamu, lebo maju malu kapacitu deti.

ludmila1978
13. mar 2016

Máte niekto aktuálne skúsenosti s DC Drobizg ? Hladam nieco pre dcerku v okoli Trnavskeho myta. Dakujem za vsetky postrehy.

sasa1983
12. dec 2016

Ahoj, aktualne niekto v skolke Drobizg? Mame nastupit od januara. Dakujem za hociake info. S.

danielagloss
autor
12. dec 2016

Moj Felix chodil do skolky Drobizg do aprila tohto roku, boli sme velmi spokojni. Pani majitelka velmi ustretova, strava cisto domaca a vo vsetkom sa snazili vychadzat v ustrety. Chorobnost skoro nulova, mozem iba odporucat. Ja som maleho vozila az zo Stupavy, pretoze som robila nedaleko od tohto detskeho centra. Vyhovovalo mi najma, ze je malo deti a nemusim riesit pravidelne OCR-ky. Za mna vsetko len a len pozitivne.

sasa1983
12. dec 2016

@danielagloss Ďakujem veľmi pekne ešte raz. Pomohlo. Mne ide najmä o tú chorobnosť, lebo syn je zdravý, a nerada by som hneď skočila do zápalov stredného ucha a respiračných infekcií, ktoré sú vo väčších kolektívoch detí. Pekný deň. S