Odporučte škôlku v okolí Račianskeho mýta v Bratislave

zuky
15. feb 2008

...mamičky budem rada, keď mi odporúčite nejakú mš v okolí

tilly
18. feb 2008

štátnu neviem, ale súkromná - felix je výborná

zuky
autor
18. feb 2008

Ďakujem tilly, jedine Felix poznám.....ešte som chcela porovnať ostatné, lebo Felix je ešte v plienkach 😀

zuky
autor
26. feb 2008

Tak mamičky..niktorá nemáte svoje ratolesti v mš na račku ? ☹

zuzitka
26. feb 2008

ahoj, takze hladas skolku pre Rajka? pozerala si si tieto?

http://www.banm.sk/skoly/index.php

zuky
autor
27. feb 2008

Ahoj , no pozerala som to x-krát, ale ja by som radšej chcela vedieť osbnú skúsenosť a spokojnosť mamičiek s mš. 🤐

tesoro
11. mar 2008

Hallo, takze ja mam dceru narodenu 31.10.2005 a chodime do Felixu druhy mesiac a AMERIKA. Pozname sa s Tilly so Samorina a v BA mi ju chudatkjo museli napravat dobre dva tyzdne a potom uz vsetko OK.Napravat preto lebo v Samorine to bolo peklo ani hlava ani pata, ziadny rezim , pravidla, struktura a pod.
Dnes mali v skolke sasa Marosa a kopec programov a o pristupe majitelky a uciteliek profesionalok ani nehovorim
Ak su financie , urcite to stoji za to!!!!

zuky
autor
11. mar 2008

Ďakujem tesoro za infošky 😀

alex777
12. mar 2008

tesoro, kolko prosim ta stoji Felix mesacne??? tiez sa prave hlasime do skolky, ale tie statne.... no neviem. ema bude este malicka, ked nastupi (2,5 roka) tak by som pre nu chcela to najlepsie (asi ako kazda mamina 🙂)). ale bohuzial... zalezi hlavne od ceny.

zuky
autor
12. mar 2008

Alex777 ja som tam písala a odpoveď bola takáto :mesačný poplatok za škôlku je 9 000,- Sk plus 100,- Sk stravná jednotka na deň. Strava je odpočítateľnou položkou. Raz za 3 mesiace sa robí vyúčtovanie a peniažky sa vracajú. Poskytujeme aj 1/2 dennú starostlivosť.
Takže tak... 😎

alex777
13. mar 2008

zuky, dakujem velmi pekne za podrbone info 😉