Škôlka v Jarovciach. Akú má úroveň, učiteľky?

lucyz
7. jan 2011

Ahojte,
nemate niekto skusenosti so skolkou v Jarovciach? Aka je uroven, ake su ucitelky,...? Dakujem za akekolvek informacie 🙂

lucyz
autor
16. jan 2011

nikto nemate skusenosti???? prosiiim 😉

veverica
28. jan 2011

ja som tam chodievala este ako dieta a planujem tam umiestnit aj svoje dieta 🙂, pani riaditelku si pamatam este z cias ked som skolku navstevovala ja. Viem, ze rodicia sa velmi zaujimaju o chod skolky a chodia aj vypomahat napriklad upratat dvor skolky. Neviam vsak, ake su tam ucitelky teraz, ale dufam, ze dobre.
Pripadne mi napis ip skusim sa popytat konkretne nejakej mamicky....

kiwinka21
5. mar 2011

aj my ideme do skolky v jarovciach lebo byvame vedla.🙂

lucyz
autor
13. aug 2011

jeej, ahojte, az teraz som si vsimla odpovede, co to som medzitym pozistovala, bola som sa aj pozriet, zatial mam velmi dobry pocit, do skolky nastupujeme v septembri, tak pripadne, ak budete mat zaujem, mozem dat nejake skusenosti,

dzlucia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
10. feb 2012

@lucyz ahoj, tak ako sa Vám v škôlke páči? my podávame prihlášku a mali by sme začať chodiť, ale asi až v januári, keďže malá je decembrová, poteším sa infoškám, vďaka 😉

lucyz
autor
8. mar 2012

@beruska.zuzanka
mala je spokojna, chodi rada do skolky a to je pre mna to najhlavnejsie, tak som spokojna aj ja 🙂

beruska.zuzanka
23. jún 2012

@lucyz ahojky, super, my sme prijatí od januára nastupujeme... aké sú prosím Ťa poplatky? Čo treba mať vlastné, čo doniesť, čo sa týka posteľného prádla, toaletných potrieb a tak... ďakujem 😉

lucyz
autor
22. júl 2012

@beruska.zuzanka ahoj, vsetko nam povedali na rodicovskom, poplatky si presne nepamatam (teraz su prazdniny 🙂 ), ale klasika ako v statnej skolke, potrebovali sme si priniest: prezuvky, pyzamo, nahradne oblecenie, vreckovky, servitky, kefka, pasta a vankusik ak je dieta na to zvyknute, (uterak a postelne pradlo bolo k dispozicii)

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz