• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škôlky v Banskej Bystrici. Vaše skúsenosti s nimi

28. apríla 2017 
@danabanana nam este nic neprislo, prislo Vam oznamenie postou ?
17. mar 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi21 chodilo to postou, vy ste kedy boli na zapise prvý alebo druhý termín?
17. mar 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina aj nás zobrali tak sa možno stretneme.Dana :slight_smile:
17. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi21 Ahoj ja som bola so synom na prvom zápise a prišlo to v piatok poštou. :slight_smile: Dana
17. mar 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabanana urcite :slight_smile: Vy ste aky rocnik?....teda myslim dietatko
17. mar 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syn bude mať v júni 3 roky
17. mar 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim , tak aj moji chlapci boli prijati, ale neviem sa na 100% zbavit pocitu , ze to vsetko bude koser, a poplatky budu aj po case porovnatelne so statnymi skolkami. Zda sa teda, ze prijali asi vsetkych , ked brali aj takych malych krpcov.... :wink:
18. mar 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabanana
@bbtina
tak ako ideme do toho ? :grinning:
18. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi21 čo nám iné ostáva :wink: ja som rada že nás vzali, čo sa týka poplatkov určite take ostanú ale určite sa bude na kadečo prispievať tomu sa nevyhneme ale to sa robí všade. My budeme asi najmladší :wink:
18. mar 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ideme,dúfam že ich nebude veľa v triede :slight_smile:
18. mar 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina Dievčatá čo viem majú sa otvárať 2-3 triedy .Deti budú rozdelené podla veku :slight_smile:
18. mar 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi21 No neviem či zobrali všetkých lebo prvý deň zápisu bolo 70 detí :unamused:
18. mar 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina ja mam tiez mladsieho narodeneho august 2011, ale toho planujem dat az od januara :sweat_smile: ako su na tom tvoji chlapci s plienkami?
18. mar 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabanana a nahodou ake budu otvaracie hodiny netusite ?
18. mar 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem od 7.00-17.00
18. mar 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi21 Treba rátať poplatky na plávanie 3 eur na vstup,AJ,lyžovanie
18. mar 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabanana dik za info :dizzy_face:
18. mar 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáš za čo , ja som tam bola ešte pred zápisom a môj rozhovor trval asi 2 hod.
18. mar 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi21 Tak čo ideme na to :slight_smile:
18. mar 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabanana esteze si tak spravne zvedava :slight_smile: no, tak zahulime, uvidime.... :grinning:
18. mar 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi21 stale máme plienky, dúfam že v lete sa ich zbavíme, ale na toto som sa pytala a povedali že sú s tým poradia, že to nieje problém. Musia počítať aj s týmto keďže berú detičky od 2 rokov. Ja som tiež rozmýšľala že až od januara ale som sa bála že nás nezoberu :wink: a aj v zime im bude lepšie medzi deťmi, doma by sa uz unudili
@bbtina Neboj plienok sa zbavíte....Môj syn ich nenosí cca od 1,5 roka ale za to sa mu hovoriť nechce
18. mar 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danabanana jaaaj tak my ani nenakecame toho veľa,nové slovo ich baví 2 dni a potom prestanú hovoriť :wink: No uvidime ako s plienkami lebo chalani si nechcú zadat na nocnik, to je vreskot ked to skúšam, ale vidím že tomu chápu, uz nech je leto
18. mar 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina skús rovno na WC,ten môj začal chodiť rovno na WC žiaden nočník
18. mar 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smatulka, prosím vás s ktorými učiteľkami máte skúsenosť. Môjho drobca zobrali do škôlky na Ceste k nemocnici, ale pravdupovediac som nepočítala s tým, že mi ho nevezmu na 29. augusta, kde som ho chcela primárne umiestniť a Cestu k nem. som dala do prihlášky len ako druhú alternatívu. Teraz som sa dopučula od jednej mamičky že jedna konkrétna učiteľka jej syna zamkýnala do nejakej miestnosti a po 2 krutých mesiacoch to tam zabalili. Normálne som nevedela včera z tejto info zaspať. Napíšte mi prosím, s ktorými učiteľkami máte priamu skúsenosť. Ďakujem.
13. apr 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delonko my sme tiež na novej a sme spokojne. Učiteľky mame fajny teda jedna je svojska ale tu uz neriešim . Idu sa opravovat hojdacky a preliezky . postielky su uz skoro všade nové .
15. apr 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoeastor o takom pripade ako pises som vobec nepocula a nemyslim si, ze je tam taka ucitelka, ktora by toto robila, ja mam osobnu skusenost so vsetkymi ucitelkami v skolke nakolko sa triedy niekedy spajaju, niekedy sa ucitelky vzajomne zastupuju a tiez sa s detmi stretavaju na ihrisku. moj syn sa na ziadnu nikdy nestazoval a ja som so ziadnou nikdy nemala konflikt, ale vela urobi aj triezvy pristup rodicov, ak je rodic, ktory neznesie kritiku na svoje dieta a apriori odmieta, ze by jeho dieta snad mohlo byt niekedy zle, tak potom si so ziadnou ucitelkou nikdy nebude rozumiet, ja si myslim, ze budete spokojni, drzim palce
16. apr 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smatulka Super, ďakujem za informáciu. Medzičasom som sa rozprávala s ďalšími dvomi maminami a tiež sú veľmi spokojné. Takže už to púšťam z hlavy a verím, že to dopadne dobre. Ešte raz vďaka :slight_smile:
16. apr 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nemate skusenosti zo skolkou na Lazovnej ulici v meste?
16. apr 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok