Škôlky v Spišskej Novej Vsi a vaše skúsenosti s nimi

jojka1
28. dec 2011

Ahojte, chcela by som sa sa vás opýtať, kde chodia vaše detičky do škôlky v SNV a ako ste spokojné. Aké sú učiteľky, čo všetko treba priniesť, ako sú vaše detičky spokojné a ako sú vybavené triedy, poprípade škôlka, dvor (či sú tam nejaké preliezky a pod.) . Budem vďačná za každý príspevok, rada by som si urobila prehľad a čo najlepšie sa rozhodla. Nás by mal čakať onedlho zápis. Vďaka.

resetka
23. jan 2012

ahoj, nieco si zistila? ja nemozem prist ku ziadnym info. Na mieri su uz vsetky skolky plne....tak rozmyslam nad gorazdovou, hviezdoslavovou alebo alzbetkou...nevies nico o nich? Dakujem moc za info

rejcl4
16. jan 2013

ahojte, neviete ako je to s obsadenostou skolok na september 2013 v SNV??? Dakujem

silviettaa
20. júl 2014

@jojka1 Ahoj, chcem sa spýtať akú škôlku ste nakoniec vybrali a či ste spokojní...ďakujem

jojka1
autor
20. júl 2014

silviettaa, obe detičky máme na Nejedlého, systém škôlky je fajn, ale aj tak je to vacsinou o ucitelkach, na ake natrafis... paci sa mi aj Jilmenickeho, krasne ju prerobili - plot, dvor, okna, zateplenie.... a co poznam mamicky, ktore tam maju deti, tak su tiez spokojne...

silviettaa
28. júl 2014

@jojka1 ďakujem, až teraz som si všimla odpoveď 🙂 Ja by som chcela tiež Nejedlého, ale bilingválnu triedu, neviem, či tú navštevujú Tvoje deti, alebo klasickú ?... Nebola som tam ešte osobne pozrieť, len sme išli okolo autom a nikde som tam nevidela vonku preliezky, čo mi bolo zvláštne, škôlka bez detského ihriska...trochu ma to zarazilo, neviem ako deti trávia čas vonku...? a čo sa týka stravovania...dostávajú sladké nápoje deti? ďakujem za odpoveď 🙂 Silvia

jojka1
autor
30. júl 2014

silviettaa, naši chodia do klasických tried. Čo sa týka preliezok, tie nie sú vo viacerých škôlkach, ani na Komenského nie je skoro nič, ani napr. v meste na Slovenskej som nevidela... takže to je asi problém mesta... Tú na Jilemnického naozaj krásne zrekonštruovali, ja by som už teraz riešila tú. Vonku deti len behajú, alebo prechádzky a pod. Strava je pestrá, našim chutí. Nápoje - najčastejšie čaj a klasika mlieko...