Škôlky Waldorf a Montessori v KE. Máte skúsenosť?

impka
12. okt 2010

Ahojte, máte niekto/rá deti v týchto škôlkach v KE? Aké máte skúsenosti?

miguela123
21. okt 2015

Ale neviem ju specifikovat, ci je to uplne Montessori alebo Waldorf. Vybavenie tried zodpoveda aj aj ;) a zahrada a dvory su waaaau 🙂

saska_tomasko
21. okt 2015

@miguela123 akurat pi pisali, aj to prostredie sa mi tam paci, videla som to len na fotkach, ale je to tam fak pekne. Este som rozhodujem o tej co je pri botanickej. Nemate s nou skusenosti?

saska_tomasko
21. okt 2015

@saska_tomasko Inak dakujem,uz dlhsie zhanam niekoho zainteresovaneho 😊

miguela123
22. okt 2015

O Botanickej som pocula aj dobre, aj rozporuplne nazory, skutocne sa neviem vyjadrit. Vzjadrujem sa za seba - a nelutujem 🙂. Je to kuzelna skolka, s krasnym prostredim, s krasnymi detickami, laskavymi pani ucitelkami, s perfektnym priestorom... mam kde parkovat, nie je to rusna ulica, je tam priestor na navstevu aj inych ihrisk, teda aj prechadzky... Naozaj pre mna dokonale, @saska_tomasko

tiktak5
25. okt 2015

@saska_tomasko Ahoj, skús si ešte pozrieť Kreatávnu škôlku na Starej baštovej. Je to tiež Montessori, ako aj Botanická.. ale oplatí sa vidieť asi obe 🙂 aj čo sa týka záhrady, prostredia, priestorov a prísupu personálu 🙂 Ponúkajú tam rôzne krúžky.. alebo si pozri www.kreativnaskolka.sk
Preto my sme si už vybrali ;)

antonakova
18. nov 2015

Kreativna skolka Stara Bastova je uplne super. Co najviac ocenujem je osobny pristup k dietatku. To je asi to najvynimocnejsie na tejto skolke. Kazdy tyzden je tematicky. Dieta sa tam vela nauci hravou a zabavnou formou. No a pani ucitelky su velmi mile. Ak dieta place, tak ho pohladkaju, vezmu na ruky. A uplna jednotka je pani Kucharka. Ta vari same specialitky a mnamky no a to vsetko zdrave. Syncek sa ma pyta ci aj ja viem robit take specialitky 😀 😀 😀 . Vela chodia von, do mestskeho parku ktory je len na skok a do centra, na hlavnu ulicu....my sme nadmieru spokojni. Lepsie sme vybrat nemohli.

lolalolo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaroz
28. mar 2016

ahojte, rada by som sa opytala na nazor na skolku na Hrnciaskej ulici /montessori/ ma niekto s nou skusenosti? aka je spokojnost?

vdaka za odpoved.

adriankal
20. apr 2016

@antonakova
dobry den,
chela by som sa viac opytat na skolku na Starej Bastovej, velmi uvazujem o tejto skolke, nejake skusenosti??

leeaa8
20. apr 2016

@adriankal trebalo by pozriet sa tam osobne...i poldenna starostlivost je dost draha...som ratala zo stravou a na 4 hod. to vyjde 210,00E...a to je dost..cely den 235 plus strava

adriankal
20. apr 2016

Ano urcite sa pojdeme pozriet,dam vediet🙂

antonakova
20. apr 2016

@adriankal

Dobr den. Co konkretne by vas zaujimalo? Skusenosti su len tie najlepsie. Syncek tam chodi uz rok a je veelmi spokojny. A my tiez.

adriankal
21. apr 2016

Ahoj,som rada ze pocujem len pozitivne reakcie lebo mam z kreativnej skolky dobry pocit aj ja, ideme tam pozret o tyzden🙂) som zvedava na okolie a ucitelky,celkovy pristup , preco je tato skolka lepsia nez ine??@antonakova

leeaa8
21. apr 2016

@adriankal potom prosim napis... tak este money a ked sa ti zapaci. tak je to super :D

leeaa8
21. apr 2016

kocky, pridajte este na nejaky typ skolok v centre mest, stare mesto..sever...dakujem velmi, velmi pekne..povacšine su uz obsadene... :0(

zuzka_skolkarka
31. máj 2016

Ahojte.nemate najnovsie info kolko sa plati skolne vo waldorfskej skole na jazere?diky

adriankal
1. jún 2016

Mne sa paci aj skolka na moyzesovej viac ako kreativna, viac priestoru a zahrada je super🙂

leeaa8
2. jún 2016

@adriankal ako sa prosim vola? dakujem

leeaa8
2. jún 2016

@adriankal ahoj ako sa ti pacilo? my sme tam boli na skusku na dva dni...ale nepokracujeme v kreativnej skolke...Lenka

adriankal
2. jún 2016

Ahoj,nam sa paci skolka/jasle na moyzesovej vola sa Barancek, dcera je tam druhy den a zatial ok🙂) mili kolektiv a aj riaditelka @leeaa8

leeaa8
3. jún 2016

@adriankal vdaka za typ. Tak nech sa dari i nadalej. L.

mravvcek
8. sep 2016

@leeaa8 smiem sa opytat preco? Hladam nieco pre drobca v starom meste. Kde ste bakoniec?

mravvcek
8. sep 2016

@miguela123 ahoj este tam chodi mala? Kolko deti tam je? Maju aj vzdelavaci program?

mravvcek
8. sep 2016

@adriankal ahoj uz mas malu v skolke? Funguju uz? Neviem najst info ziadne

adriankal
8. sep 2016

Ahoj,ano Barancek funguje,moyzesova 22, myslim ze na webe su pod jaslebarancek.sk pracuju na web skolka ,vela stastia🙂)

mravvcek
8. sep 2016

@adriankal videla som ze hladaju ucitelku,ci u zmaju? Odporucas? Je tam individ.pristup?

adriankal
9. sep 2016

Ano ja som spokojna,riaditelka mila aj ucitelky.Mala sa tesi vzdy ked tam ide🙂

miguela123
9. sep 2016

@mravvcek chodi, vsetko v poriadku

montes
31. mar 2017

milí rodičia,
ak ste rodičom dieťaťa, ktoré navštevuje Montessori školu, prosím vyplňte krátky dotazník. Ďakujem veľmi pekne za vaše odpovede. 🙂
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiHPC...

tiktak5
6. apr 2017

Zápis detičiek do Kreatívnej škôlky 🙂 odporúčam ;)