Súkromná škôlka Včielka, Ružinov - reálne skúsenosti

queto
26. apr 2018

Ahojte,
máte skúsenosti s touto škôlkou?
Boli sme sa tam pozrieť a celkom sa nám tam páčilo, no nenašla som žiadne referencie k tejto škôlke. Budem vďačná za akúkoľvek informáciu.
Vďaka 🙂

dejna1234
14. jún 2018

Ahoj,
moja dcera tam chodi od septembra. Nemam velmi s cim porovnavat ale som celkovo spokojna. Ucitelky su mile a laskave, detom sa venuju. Je tam velmi vela aktivit a kruzkov, stale nieco tvoria, lepsia, kreslia, ucia sa. Z kruzkov maju v cene anglictinu a rehabilitacne cvicenia. Tento rok sa otvarala este aj zumba, vytvarka, plavanie a starsi aj korculovanie.
Inak tam nie je nic specialne, ked je pekne, chodia na dvor, ked je blato, chodia na prechadzky. Maju obcas aj nejake exkurzie - k hasicom a pod.
Strava taka klasicka skolkarska, nic extra zdrave. Raz do tyzdna sladky obed, comu teda ja nerozumiem.
Dcera je tam spokojna, velmi rada ma vsetky ucitelky. Ak by si este mala nejake konkretne otazky posli mi spravu.

queto
autor
18. jún 2018

Ahoj, vdaka za info.
Ja som sa uz medzicasom rozhodla pre inu skolku. Tuto som spomedzi navstivenych zaradila na druhe miesto. Ako pises, nezdalo sa mi to ako nieco extra, ale v celku prijatelne. Najvacsie plus som skolke dala za ucitelky, rozpravala som sa s p. riaditelkou a mala taky mily ludsky pristup, aj k dcerke.
Som zvedava, ako si zvykneme v tej nami zvolenej skolke. Ak by to tam pre nieco nefungovalo, tak by som oslovila Vcielku. Mam ich "v zalohe".
Este raz vdaka za spravu.
🙂