Súkromná škôlka Meduška v Trnave. Referencie?

kukona1
12. sep 2008

poznáte niektorá túto školku? viete mi povedat aká je to školka?

elise
12. sep 2008

ahoj robia uplne presne všetko to iste ako ostatné škôlky len s tým rozdielom že majú tzv "babysiting" a cvakáš kopu prachov. mamina moja je učiteľka v mš a pozná medušku aj učiteľky aj riaditeľku aj systém aj prostredie školky...ale dieťa by tam nedala a veľa rodičov svoje deti presunuli do iných škôlok a nadávali na medušku.

kukona1
autor
12. sep 2008

prečo nadávali? a kolko tá školka stojí?

kukona1
autor
12. sep 2008

dala som si prihlášku do školky,predpokladala som že od septembra malá pojde ..nikto sa mi neozval a včera osm dostala super ponuku na robotu tak som sa bola v školke pýtat či možem počítat že malá nastúpi a tam mi povedala riaditelka že všetky školky majú nadstav a od tohoto septembra je nová vyhláška že možu prijat iba 8 detí a všade majú nadstav...že si mám podat prihlášku od budúceho roku a ani to mi nezaručujú že bude volné miesto...ale vraj za roko sa budú otvárat dalšie 2 nové skolky.tak ma napadlo že by som skúsila medušku ked je súkromná....ale asi teda vyrobíme nové bábetko...

elise
12. sep 2008

kukona okolo 5000 školné za mesiac + strava+ krúžky, že je to presne to isté ako v iných nesúkromných škôlkach len za to cvakáš. mamina mi robí v škôlke v jame pod poliklinikou veľa základnej školy. skús sa spýtať tam také detičky berú postupne riaditeľka tam je Štefunková. 😉

kukona1
autor
12. sep 2008

dnes som sa stretla s kamoškou tiež má rovnaký problém so školkou a hovorila že volala do Medušky a že aj tam je totálne plno...a vraj ked dám dieta do súkromnej školky tak mi zostáva materská? počula som že aj na Hodžovej je taká súkromná školka...

anesim
12. sep 2008

Na Hoďžovej je normálna štátna škôlka, teda aspoň bola minulý školský rok a sú tam ešte jasličky 😲

melory
13. sep 2008

elise som sokovana tvojim nazorom na medusku 😕
kukona lyzenka z konika bola ucitelka v tejto skolke a ked sme si pisali co robia s detmi, tak som bola nadsena.. 😵
teraz ma babatko a je na materskej.

kukona1
autor
13. sep 2008

ja som o tejto školke čítala na internete a páčilo sa mi čo o nej píšu...celkom to dobre vyzerá...ale aj tam majú plné aj kamoška má ten istý problém nikde v celej Trnave neni volná školka a ona tam volala že plné...tak neviem čo spravím ale kvoli tomu som musela odmietnut robotu,... ☹

basado
15. sep 2008

ahoj kukona1. ja sa ta chcem spytat či sa ti neoplati ju dat niekomu na varovku myslím babky, alebo niekoho kto by si chcel privyrobit. no neviem to sa len tak pytam aby si nebola na mna nahnevana že sa ta to pytam 😉

kukona1
autor
15. sep 2008

moja mama robí na 3 smeny a svokra má 73... ☹ a moja práca? čašníčka osd 10.00 do 22.00 a manžel od 7.00 do 17.00 😒

vivien742
22. sep 2008

elise nesúď škôlku podľa "jedna pani povedala", tvoje informácie sú značne skreslené, absolútne súhlasím s melory 🙂

melory
22. sep 2008

http://www.meduska.sk/galery/2007_medufoto/Medu...

paci sa mi tato fotka, malemu to radsej ani neukazem....

vivien742
23. sep 2008

ahoj melory, zrovna ty si mi pred časom odpovedala, keď som zháňala infošky o tejto škôlke. Nie je žiadnym problémom, spýtať sa na parkovisku rodičov, ktorí z tejto škôlky odchádzajú, ako sú spokojní. To som aj urobila. Nie je žiadnym problémom spýtať sa učiteliek, ako to tam funguje, čo som tiež urobila. Nie je žiadnym problémom prísť sa tam s dieťaťom pohrať. Aj to som urobila. Je veľkým problémom dieťa tam dostať, pretože majú plno. Nepodarilo sa to ani mne 😖 .Teraz to už pre nás nie je aktuálne, ale vtedy som ľutovala, lebo s takou škôlkou a takým prístupom k deťom som sa ešte nestretla. Vlastne ano, na jednej akcii v meste,kde som bola bolo pár detí z dvomi učiteľkami, ktoré sa k nim chovali ako k svojim. Tie deti mali na šiltovkách vytlačené MEDUŠKA. 🙂

kukona1
autor
23. sep 2008

ved to baby,všetky školky sú beznádejne plné... 😠
ale ja som tiež počula o Meduške že je to dobrá školka...