Súkromná škôlka pre predškoláka v Bratislave

rebecca2006
27. máj 2013

Ahojte. Mám 4- ročného synčeka, ktorý navševujem MŠ v Senc- tu bývame. Ale zvažujeme presťahovanie do BA v priebehu ďalšieho roka, tak predpokladám, že ho budem musieť umiestniť v nejakom bratislavskom zariadení, do štátnej . Je však možné, že keďže v čas podávania prihlášok nebudeme mať ešte bratislvský trvaý pobyt, v štátnej mi ho nepríjmu...Prípadne ak náhodou budem musieť zmenu riešiť v priabehu roka, tak ho určte do štátnej nedostanem...Máte niekto skúsenosti so súkromnou škôkou v BA, kde sú aj staršie detičky? Volala som do niektorých centier, ale tam majú deti tak do 3 rokov...špeciálne požiadavky nemám- napr. na jazyk a pod, skôr nech je tam milé prostredie, ie vysoká chorobnosť... Zamastnanie mám na Kramáoch, tak do úvaky by okrem Kramárov- kde je to podľ mojich info biednejšie- pripadalo aj Nové Mesto- to máme cestou, centrum, respektíve ke´dže by sme radi do Dbravky, Karlovky, tak aj tam. Ostatné čsti- Biskupiuce, Vrakuňa, Peržalka, Rača sú pre nás mimo obraz. ďakujme za všetky tipy.

suzzi
29. máj 2013

@rebecca2006 Ahoj pozri na odporucania skolk sem: http://www.eduworld.sk/sk/zoznam-skol?submitted...
Mozno ti tam nieco pri rozhodovani pomoze...My mame velmi dobru skusenost, ale s jazykovymi skolkami, takze v slovenskych bohuzial neporadim 😒 Vela stastia, nech najdes nieco zaujimave, kde budete spokojní. 😉

orinaky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebecca2006
autor
17. dec 2013

aktualizujem... niekto svoje typy, skúsenosti? Môže byť aj jayzkové..

abbie
17. dec 2013

@rebecca2006 ked Nove mesto, tak skolka Tucniacik

rebecca2006
autor
17. dec 2013

@abbie aj pre predškoláka? Volala som tam, a že majú len menšie detičky. Inak sa mi páčia... Ale malý by sa tam nudil, on sa mi s menšími deťmi verľmi nezahrá 😢

zeleny_cajik
17. dec 2013

Wonderland v Dúbravke

abbie
17. dec 2013

@rebecca2006 aha, to som nevedela, tak chod pozriet Happy Kid

yarnie
17. dec 2013

Škôlka pri lese. Na Železnej studničke. Veľmi milá pani riaditeľka, perfektná čistota, idú podľa štandardov štátnych MŠ, krásne čisté prostredie. Majú aj predškolákov, čo už končia. My sme tam boli prihlásení ale nakoniec nás zobrali do tej, kde chodí dcérka.

rebecca2006
autor
17. dec 2013

@abbie dakujem za tip!

rebecca2006
autor
17. dec 2013

@yarnie dakujem, o tej som fakt nevedela!