Učebná pomôcka LOGICO Primo. Poznáte ju?

xixinka777
14. jún 2011

Ahojte! V Čechách som na modrom koníku našla veľa pozitívnych ohlasov na túto pomôcku pre predškolákov. Má niektorá z vás skúsenosti aj so slovenskou verziou LOGICO? Postupne sa vraj dostáva aj do materských škôl, čo som rada, lebo vyzerá byť veľmi dobre spracovaná. Skladá sa z 2 častí - rámika s farebnými gombíkmi, ktoré sa môžu posúvať a rôznych sád 16 kariet, ktoré dieťa vloží do rámika a rieši úlohy na kartičke.

renab
14. jún 2011

@xixinka777 Doma ju nemáme, ale v škôlke ju - Logico Primo - často využívali minulý rok v predškolskej triede a učiteľky aj psychologička to veľmi chválili. Tak som chcela domov kúpiť synovi Logico Picolo, ale pre syna sa mi to zdalo už ľahké.

saskarisko
15. jún 2011

ahoj, my ju mame 😉 mame doma 3 sady pracovnych listov od 4 rokov, a jednu od 5 rokov. teraz chcem kupit jednu sadu pre mladsiu dcerku (jej sa to tiez paci, a ked sa s logicom hra syn, tak je doma bitka). 1x sme sa s nou stretli u logopedicky 😉 co viem, tak sa da kupit aj v sieti knihkupectva Panta rhei, ale asi iba vo vacsich mestach, resp. ak je knihkupectvo vo vacsom nakupnom centre

zofia16
13. nov 2012

Ja som pracovala v Mš, kde sme mali túto pomôcku a podľa mňa je výborná 🙂

maminka11
13. nov 2012

a podla mna skryta reklama pre Logico Primo 🙂, ale pomocka dobra

blumka
13. nov 2012

deti dostanu na vianoce, potom poviem ako to vyuzivaju 😉

jolinka
15. nov 2012

My to mame doma vyse roka, kopu pracovnych listov , kupili sme na slovensku aj nejakych 13 suborov z Madarska {tam to vyslo ovela lacnejsie} a je to super vec, deti to maju vsetky radi, pre tu starsiu mame aj Logico Piccolo.

juliam
19. okt 2013

@jolinka ahoj. kupovala si cez nejakú madarsku stranku? vdaka.

snehovavlocka
31. okt 2013

@blumka ja som teraz dostala tip na tuto "vecicku".....co na to hovoris? dakujem za postrehy 🙂

blumka
31. okt 2013

@snehovavlocka bola to dobra kupa. Mame doma uz niekolko roznych sad a dievcata sa k tomu rady vracaju, na vianoce dostanu dalsie sady 😉

janinna11
31. okt 2013

Aj my ju mame, z casu na cas sa tomu venujeme, teraz sa skor bavime lepenim, navliekanim a tak, ale je to dobra vec, ja som kupila v panta rhei a za celkom fajn cenu 🙂

laskonkakaty
31. okt 2013

Aj my ju mame,podla mna je to tiez perfektna pomocka,aj synovi sa od zaciatku paci.odporucam

snehovavlocka
1. nov 2013

@blumka a ostatne, dakujem za opoved. tiez sa chystam do panta rhei popozerat, ako to vyzera nazivo, aj nejake youtube som o tom videla,len som bola mierne zaskocena tym plastovym ramcekom. nezlomia to deti pri prvom pouziti? 😅

blumka
1. nov 2013

@snehovavlocka no ked sa s tym nebudu ohadzovat a trieskat tak nezlomia 😉

saskarisko
1. nov 2013

ahojte,
@snehovavlocka - nezlomia. nasim uz velakrat spadla, a drzi dobre. akurat treba davat pozor, aby gombiky posuvali a netrhali.

btw v PL vychadzaju subory tiez dobre. ja som dostala tip od @juliam - a 5 suborov s postovnym v ramci PL vyslo na 20 eur. tak ak tam niekoho poznate, je dobre objednat cez nich.

misanik
24. nov 2013

@saskarisko prosim ta, neviem mi dat link kde si to z PL objednala? dakujem

tana111
8. feb 2015

Chcela by som kúpiť logico primo, nepredáva náhodou niektorá?

mimca20
7. mar 2016

@juliam Ahoj, neviem ci mi este budes vediet hodit link na tu polsku stranku, odkial si objednavala logico. Dakujm

juliam
7. mar 2016

@mimca20 Ahoj. Fuuuha už naozaj netuším. Prepáč.

mimca20
7. mar 2016

@juliam nevadi, v pohodke. Uz sa mi riesi z Polska, 1sada ma vysla na 2,55e+ tabulka primo za 5,40e cize supisny nakup.

juliam
7. mar 2016

@mimca20 tak sikovne si to poriesila ;)

timea7
8. mar 2016

@mimca20 to máš zadarmo, pomôcka je výborná, využívam ju v škôlke, niektoré kartičky sú síce dosť nejednoznačné, ale inak je to vynikajúca vec, učí dieťa rozmýšľať, kombinovať.

mimca20
8. mar 2016

@timea7 🙂 🙂 tiez si myslim, teraz som objednala 6 sad Primo +tabulku (kedze doma mam Piccolo tabulku a 3sady). Ak sa bude dat neskor, tak objednavam urcite do Piccola sady 🙂. No niektore karticky ozaj take take, ale ako pisees uci dieta rozmyslat, kombinovat, sustredit sa.

baska1
3. apr 2016

@mimca20 prosim vedela by si aj mne objednat?😊potrebujem pre 4r nejaku tu zakladnu sadu

cory
5. dec 2016

@mimca20
@jolinka
AHojte baby, prosim vas, ked ste objednavali tie karty z Polska a Madarska, to aj popis na kartach je v ich jazyku-nevadilo vam to, ked citate detom zadanie ulohy? Rada by som precitala cele znenie ulohy, no kedze prelozit to neviem, mozem si len domyslat - neprekaza vam to pri hrani? Dakujem za odpoved 🙂

monhla
5. dec 2016

@mimca20 Nedáš kontakt. Primo už máme, no bodlo by aj Picolo. Resp aj 2 Primá 🙂

monhla
5. dec 2016

@cory
My máme slovenské /zatiaľ/ a mladšie to "hrá" od 3 rokov a sama. Zadanie si domyslí 😉

P.S. Mám v PC pár kariet v pl a plánujem to hodiť do goolu prekladača.

cory
5. dec 2016

@monhla neposles mi nejake foto do posty, ako to vyzera v PL? dakujem 🙂

mimca20
5. dec 2016

@baska1
@cory
@monhla https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/product-pol-32... Pozdravujem baby, paci sa z tejto stranky som riesila objednavku. Ale netusim ci posielaju na Slovensko, ja som riesila osobny odber vtedy, u nas Logico ma uspech takto vyzera ze v jari znova u nich nakupim dalsie sady.

mimca20
5. dec 2016

@cory Polska verzia Logica ma len klasika ako Slovenska - jednoduche kratke znenie, nic viac. Mne to nevadi. Ja synovi opisem v skratke co ma hladat a nic viac. Mne to nevadi. Starsi syn to uz dava bez zadania, sam od seba.

cory
5. dec 2016

@mimca20 dakujem za odpoved, presne tuto stranku som nasla aj ja, maju super ceny v porovnani so SR, no nevadia ti tie polske texty? uz som im aj pisala email, ci posielaju aj na Slovensko a ake by bolo postovne, ked mi odpisu, hodim sem info 🙂