Výber strednej školy

quinten
11. jan 2016

Prosim Vas, ako je to teraz aktualne s prihlaskou na strednu skolu? Teda konkretne ma zaujima na kolko skol si moze prihlasku podat, spolu aj s umeleckou?
Dakujem za odpovede.

sendy1977
11. jan 2016

Pozri si tento článok https://www.istp.sk/clanok/47/Postup-pri-prijim.... Je starší,ale asi aktuálny. Nám na rodičovskom hovorili, že žiak môže podať 4 prihlášky ak prvé dve sú umelecké.

klaudusik7
12. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

4 tak to je aj dost 🙂

quinten
autor
12. jan 2016

sendy1977 dakujem za odpoved a ten link. Ak je to ozaj stale aktualne a neprislo k zmenam, tak su to pre mna dostacujuce informacie 🙂
Nas to caka az buduci rok, ale riesime a diskutujeme o tom uz teraz.
My prave chceme umelecku a tu mi prave len 2 pridu malo 🙂

zabkazelena007
12. jan 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

je lepsie o tom diskutovat skor aby ste si to dobre premysleli 🙂

quinten
autor
12. jan 2016

Moja dcera to ma davno premyslene a pomerne intenzivne sa venujem 2 roznym smerom. Obe skoly su vsak pomerne ziadane a sanca dostat sa, je mala. Preto nam robi problem vybrat nejaku tu istotu.

drimonna
25. jan 2019

@quinten 2 bez talentových a 2 s talentovými prijímačkami... Z jednej strednej si môžeš vybrať dve odbory....