Detský ortopéd v Prešove

anorev123
22. nov 2023

Prosím odporúčate kvalitného detského ortopéda.
Ďakujem.

zuzap33
22. nov 2023

@anorev123 Kosice

kiwi2400
22. nov 2023

Aj Košice. Ale ja by som odporučila aj doktora Gajdoša na Sídlisku 3. Klein nie. Doktor Klein počas vyšetrovania strašne arogantný prístup ani nevysvetlil ale z mojej skúsenosti mal doktor Gajdoš aj strpenie so mnou. A co viem pre deti majú vyhradené aj hodiny.

anorev123
autor
22. nov 2023

@zuzap33 Máte aj nejakú osobnú skúsenosť s niektorým ortopédom v Košiciach?
My sme boli na poliklinike pri novej nemocnici v apríli, doktor bol milý ale rieši len jeden problém aj keď som asi trikrát vravela aj o druhom probléme, ktorý má môj syn s chôdzou, no nereagoval na to. Teraz máme ísť na kontrolu, vraj už v novej nemocnici ten doktor neordinuje a keď som skúšala volať tam kde by mal teraz pracovať nikto to nebral. Tak ma napadlo, že skúsim tu u nás v Prešove niekoho len nechcem ísť tak ku hocikomu.

zuzap33
22. nov 2023

@anorev123 chodime k dr. Jencikovej

ericka17
25. nov 2023

@anorev123
My síce chodíme od narodenia so synom do Košíc ku Dr. Féher do novej nemocnice. Je super príjemný prístup atd. Ale chvália si aj tuná doktora v prešovskej nemocnici primár Boris Džula.

lenka1989
11. dec 2023

@ericka17 primár presne tak len primár . Ja čakám viac ako rok na operáciu . Dovolať sa mu nemožné . Chcete ísť na vyšetrenie ? Prídete tam ráno kde vám bolo deň vopred povedané že robí a prídete a idete domov lebo primár nerobi a tak sa to opakuje dosť často