Gynekológ v Prešove

emilia1972
1. mar 2024

Dobrý deň,vedel by mi,prosím,niekto odporučiť kvalitného gynekológa v Prešove,ktorý neodbije pacientku na 2 minúty a má záujem pomôcť so zdravotným problémom? Ďakujem.

jaass
1. mar 2024

Za mna dr. Ligus. Topka 👍👍👍

alenamihal
1. mar 2024

Mne to pride,ze lekari zacinaju byt ako masari..co najrychlejsie a co najviac ludi nabrat a potom nestihaju a objednava sa na mesiace..no ja som mala dr Mudru ,bola celkom ok ,ale ju momentalne zastupuje nova lekarka ,planujem ist k nej buduci tyzden...

kristina82
1. mar 2024

@alenamihal a neviete preco zastupuje? Mudra uz konci?

simonaluk
1. mar 2024

@kristina82 dobrý večer ,tiež som u Múdrej ,mala som skôr ešte jeden problém z ktorým mi pomohla jedine ona ,ale už dlhšie som tam nebola je tam už len nova lekárka alebo ešte príde Múdra ? Lebo rada by som ešte stihla ešte k nej

alenamihal
2. mar 2024

@kristina82 sestricka mi povedala,ze bola vazne chora po novom roku,ale ci pride naspat nevedela povedat..

adekar
3. mar 2024

@alenamihal dr.Mudra už nepríde,je nová lekárka,bola som pri nej minulý týždeň na preventívnej prehliadke.

alenamihal
3. mar 2024

@adekar je v poho ta nova ???

adekar
3. mar 2024

@alenamihal tak prvý dojem som mala v pohode. Ster bol bezbolestný,zaujímala sa,či nemám nejaký problém....zatiaľ som spokojná. Sestrička ostala tá istá a to je super 🙂

simonaluk
4. mar 2024

@adekar aha čiže Múdra ,už nebude vôbec ?

adekar
5. mar 2024

@simonaluk nebude

aaninka
5. mar 2024

@alenamihal vygooglila som, že tá nová dr. je dr. Doričová, ktorá robila vo štvrtky u dr. Pankuchovej a dosť žien sa na ňu sťažovalo... 🤷‍♀️

kofa77
5. mar 2024

@aaninka preco sa stazovali? Mne ona vyhovovala viac ako Pankuchova, rozmyslam, ze k nej prejdem.

kiksina_21
5. mar 2024

Ja mám dr.Dzadika oproti ambulancii dr.Mudrej a som s ním spokojná.

stanula1984
Autor odpoveď zmazal
Zobraz