Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
15. aug 2008

tak vam prajem pekny víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tu je taký hic že sa asi v cirkuse uvarím ale navadí čo nespravím pre oliverka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
15. aug 2008

ahojte ... 😅 ja som dnes v tom dusne nevladala sa ani hybat ani dychat - tak az po tych hroznych burkach som tu 😅 elli dakujem za stranky ... 😉 citam a citam ...a vidim to tak zienky, ze sa mi pekne zbalime a hromadne vyberieme za velku mlaku 😎 😀 😀

mirip
16. aug 2008

Ahoj krasky,hlasim sa z Korfu, je tu pekne 😉

lenand
18. aug 2008

dobre ranko kočky 🙂

mirip ahoj posielam na korfu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenocka3
18. aug 2008

cau Miri - dufam, ze pekne oddychujes 😎 😎 😀 nech sa manzel o teba priklade stara 🙂
cau Leni - ako? Oliver bol v cirkuse spokojny? 😵 my sme si uzivali doma tu neuveritelnu augstovu kosu.. 🙄 brrrr

lenand
18. aug 2008

oliverko ani nedýchal bola s nami aj susedka z bytovky a nukalo mu cukriky tak ani nereagoval na konci bol troško sklamany že nevystupovali levy lebo dvoch mali vonku v klietke ale inač super 🙂

lenocka3
18. aug 2008

🙂 aj ja by som isla 🙂
booze, mne sa dnes nich nechce...mam Den Lenivec 😀

lenand
18. aug 2008

tak to ani mne sa nič nechce a mam taku kopu žehlenia mužik ide zajtra na služobku tak musim požehlit 😝

janis24
18. aug 2008

Ahojte babulky, tak sa hlasim po super vikende, este som taka otapena z tabletiek, ledva som sa dokopala do roboty, ale hybat sa moc nemozem, citim sa ako po laparke, ked sa mi tri hodiny rypali v bruchu, brucho strasne citlive, neviem sa vystriet 😅 Bolo to tusim este horsie ako minuly mesiac, hlavne pre to, ze po zachvate vzdycky byva relativny klud, ale teraz to pokracovalo aj celu nedelu. Rozkusala som cely hruby frote uterak, kricat som nemohla, lebo tym sa napinaju aj svaly na bruchu a prvy raz som aj vracala, to sa mi este nestalo teda. Ked drahy prisiel za mnou vecer a pytal sa, co mi ma este priniest, tak som povedala, ze tie trojicky, co som prave prirodzene porodila 😅 😀 Neviem k comu inemu by som to prirovnala...

monika3
autor
18. aug 2008

ahojte babulky,
ja som mala dobry vikend. Janis u Teba teda asi nic moc....ides s tym aj k dokimu?
Ja by som sa tiez dnes najradsej niekam zababusila do postele, mna bolia dnes niak divne vajecniky 😖

Dufam ze zajtrasok bude lepsi 😉

Lenocka hlasim sa sa ku dnu Lenivec 😀 ale 100%

Lanand, Miri cauky 🙂

janis24
18. aug 2008

ahoj monik 😉 Dneska sme lenive asi vsetky 🙂
Nie dokimu nejdem, nic s tym nespravi, uz sme skusali vsetko, tabletky som nasadila dva dni pred, aj tak nic. Ked nepomola ani inj. liecba, som beznadejny pripad, co sa bolesti tyka...Asi som odsudena na kazdomesacne infuzky, hoci ta cesta autom je tusim este vacsie utrpenie, ako ked sa zvijam doma... 😅 Ale nasla som novu metodu, ked to prislo, zacala som si spievat a knisat sa zo strany na stranu, vyzerala som sice ako suca na psychiatriu, ale aspon som trocha odvratila pozornost 😀 😀 Ja uz si z toho fakt musim robit srandu, lebo sa zlaznim... 😉

monika3
autor
18. aug 2008

janis ja teda taketo stavy nemam, ale musi to byt na porazenie 😠
no ja neviem ,ale musi sa s tym dat nieco robit...

no napriek tomu ze som dnes lenivec makam ako vcela 😉

lenocka3
18. aug 2008

jani - moja zlata 😖 ked som vracala ja od bolesti, to mi akurat cysta vzdy praskla... nepraskla ti teraz zase? 😔 ty a co second look? ja uz nemam prehlad - bola si po liecbe?

lenocka3
18. aug 2008

moni - ahoj 🙂 a ty co s tymi vajecnikmi? hadam si cez ten teply vikend niekde neprechladla 😒

a aby mi nebolo luto - ja citim strasne zrasty od vcera na pravej strane 😖 hnusy... a vajecniky popichavaju od ovu - co je dobry znak, ze pride mrsina nacas.... tak si pojdem kupit ibalginy 😖

lenocka3
18. aug 2008

a do Tatier s vlozkami... ☹

janis24
18. aug 2008

leni, cysta asi nepraskla, na to je este malicka, ale vajecniky som ani necitila, to iba maternica ako keby bola zapalena alebo co a strasne bodava bolest v okoli, take narazove, proste kazdy pohyb v bruchu strasne bolestivy, cize ani jest som nemohla...
Second look, naco? Aby sa mi zbytocne porypali v bruchu a povedali, ze loziska su rovnako velke aj aktivne ako predtym? To viem aj sama. Pokial ich nevypalia, nema to zmysel a to mi zatial nenavrhli, asi sa to neda, slovenske nemocnicne vybavenie na to nestaci, ved uz sme sa o tom bavili 😉

To je super ze mrcha uz sa chysta, len bacha na tie ibalginy a pecen 😉 Skus ten panadol,ono to fakt zabera asi do piatich minut, bola som prekvapena. Teda zabralo mi to iba na tie take klasicke krcovite bolesti, ked prislo to ostatne, tak smola...

monika3
autor
18. aug 2008

no Leni dnes mi bola teda zima...ale naobliekana som myslim dost 😉 Ja neviem co su to za stavy...viem ze z toho akurat unavena..

idete do tatier? aj my ale asi az o 4 tyzdne.
Ja dufam ze pojdem bez vloziek, vychaza mi to tak aspon zatial 😀 😀 😀

janis24
18. aug 2008

Inak leni ako sa daju citit zrasty? Ako vies ze to je ono? 😨 No teda, to je blbe, kombinacia Tatry a vlozky 😖 😀 Nechces si to oddialit?

lenocka3
18. aug 2008

🙂 Jani, po tom poslednom cykle 50 dnovom, kedy mi najprv dali injekciu, aby zastavili spinenie, potom vyvolavacku, aby som vobec dostala uz nechcem ziadnu injekciu na upravu. Bo to ma u mna nejaky opacny efekt 😀 😀 doki nechcel verit, ze som nedostala...ze to nie je mozne.. hm, asi evidentne je 😀 a Panadol? ale ved som uz fakt vyskusala vseeeetko, od Panadolu, po Ibalgin, cez Algifen, cez mesacne pitie alechemilky, uzivania pupalkoveho oleja, cez ten feminan az ku zenskemu caju 😠
To radsej Tatry a vlozky 😀 zatial to vychadza tak, ze "to najhorsie" budem mat akurat za sebou, tak sa prilis nebojim /len aby madam nemeskala/ A zrasty? To je taka bolest tahava... to ked sedim a prudko vstanem, to tak potiahne v brusku, alebo ked lezim a tak sa ponatahujem v posteli za rana, tak ma hned skubne naspat do klbka a hned to prestane... a tie zrasty, co mam creva prichytene sa ani nepytaj ako sa to prejavuje 😀 😀
Moni - no, do Starej Lesnej ci kde - ani neviem, len nech uz tam sme 😀

libeth
18. aug 2008

ahojte babulky 😵 krasny pondelok 🙂

jani, chuda, takze zase? 😔

monik, a ty co to zase mas??????? 😕

a babulky ja este zajtra idem na dovolenkuuuuuuuuuuuuuu, juchuuuuuuu, iked az v piatok 😉 ale este zajtra to vydrzim

lenocka3
18. aug 2008

libi - ty betarka 😀 😀 ty sa maaaaas 😀 ja az 29-tehoooo 😀

...kocky, mna trha ist do Heliosu skor ako v januari... 😕 😕 😕 😕 😕 a buduci mesiac by som sla..

lenocka3
18. aug 2008

ked ma tie zrasty na pravej strane bolia... a ked to je prave ta endometriozou nepostihnuta strana.... teraz neviem, ci je horsie mat aj tam endo, alebo "len zrasty"... no nic, ale aspon som konecne predychala myslienku dat sa na IVF. Este pred polrokom to bolo zatial neprijatelne...

monika3
autor
18. aug 2008

No Lenocka tak aby si sa uz aj objednala 😉

Libi zavidime, ale v dobrom 😉 my ked tak- az po mesiaci niekam vyrazime 🙂

lenocka3
18. aug 2008

Moni - ja uz som asi fakt nainfikovana, ze buduci mesiac 🙂 tento tyzden skocim k dokimu, nech mi rovno da vypis z dokumentacie a basta. To pojdeme narovnako, ze? 😵 Budeme tehule? 😵

monika3
autor
18. aug 2008

No Leni mozno veru narovnako.
Ja som chcela zacat uz v septem. ale na to mozem zabudnut, kym si pozbierame vsetky vysledky...a vobec zacnem tak mozno v nov.....fakt sa neda nic planovat.

a jasa ze budeme tehule, uz by som chcela mat vsetko za sebou a rodit by som isla uz aj zajtra 😀 😀 😀

lenocka3
18. aug 2008

😀 tak ja pozajtra rodit - aby nemali v jeden den vela roboty 😀
...a citam o ivf a je tam pisane o kultivacii embryok a jedna je taka kratka ci aka a druha predlzena kultivacia.. co je lepsie? 😕

libeth
18. aug 2008

teda vy ste sa rozbehli, ja najprv na tu dovcu a az potom rodit, dobre? 😀

lenocka3
18. aug 2008

😀 dobre libi, tak ty po dovolenke 🙂
babyyyy, ked to tam na tych strankach pisu, ze zenska neplodnost a kazdy hned Endo vytahuje 😠 😠 To v preklade vyzera, ze ked nemozes otehotniet, tak mas endo... Aspon budem vzorny pacient a budem zapadat do tabuliek 😀 😀 😀

libeth
18. aug 2008

tiez sa pridavam 😀 im to tam natreme, ze aha a my co? 😵

monika3
autor
18. aug 2008

No veru budeme rodit pekne jedna po druhej 😀

ja sa s vami lucim idem este nieco vybabovat tak packo 😉