Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
29. okt 2008

ahojte babulky 🙂

spatne citam vcerajsie prispevky 🙂 no, ked som lezala 2. krat tak bola akurat gynda zavrena a tak na porodnickom mali vyhradenu jednu izbu pre akutne gyn pripady, no a ta izba bola hned vedla porodnej saly...tak no preto som to tak intenzivne pocula ale to bolo niekedy ako zo zahrobia 😅 co sa tyka epiduralu a cisaraku - tak co poznam holky, vsetky vraveli, ze no, ked si to neodtrpis pri porode odtrpis si to na dalsi den - ked prestane ucinkovat lumbalka a maternica sa musi stiahnut tak ci tak 😲 naviac po epiduralke treba 24 hodin lezat na chrbte bez pohnutia 😔 takze, hoci sa toho desim, a neviem si svoje rodenie predstavit - 😀 to o mne skonstatovala aj jedna sestricka ze ziena ako vy chcete rodit 😀 (to ked sa mi nepacila cievka), no ale co neurobim pre babenko ... 😵

janis...je mi to luto ale drzim palce, hlavne tomu ver ... 😉

co sa tyka mna mam daky cudny krvavy vytok a fest silny 😕 ale ovulka to neni, kedze v po na usg neboli ziadne foliky, a sliznica neprimerane vysoka 😖

janis24
29. okt 2008

pink diky 😉
ja teda lumbalku ani za svet, si neviem predstavit, ze by som si necitila nohy, to musi byt otrasny pocit, teda aspon pre mna 😨 V ziadnom pripade. Hoci sa toho porodu tiez trocha bojim, ved kto by nie, ale tiez si vravim, ze po tych bolestiach co uz mam za sebou, toto bude prechadzka ruzovou zahradou urcite 😉 Hlavne aby neboli komplikacie, no a ta bolest sa da v pohode prezit...

pink_lady
29. okt 2008

to hej, necitit si nohy to by ma asi porazilo 😀 ale u mna hlavne ja by som bez pohnutia nevydrzala ani hodinu nieto este 24 hodin 😀 tak bud normalne a keby je nutny cisarsky tak radsej v spanku 😀

nelly3
29. okt 2008

ahojte 🙂 no ja ked budem rodit tak s epiduralkou, a ozaj ked mam rez na bruchu tak nahodou nebudem mat cisarak ak by som otehotnela a isla rodit? som sa rozhodla, ze pojdem este k lednemu gynekologovi na konzultaciu a co mi on poradi.

lenocka3
29. okt 2008

ahojte 🙂
nelly - no to je moje tajne zelanie... ze jeee, mate rez na bruchu, tak samozrejme ze to bude cisarsky 🙂 😀 😀
no, ale nech to uz bude akokolvek, NECH UZ TO JE CIM SKOR!!! 😀 😀

mirip
29. okt 2008

ahoj leni 😉

mirip
29. okt 2008

a som tu zase sama 😒

ellianka
30. okt 2008

ahojte babuľky 🙂
za posledné dni ste tu rozpútali zaujímavú diskusiu na rôzne témy. škoda, že nestíham koníkovať ani všetko poriadne čítať...ale myšlienkami som s vami 😵
pink 😵 😵 😵 dúfam, že už je fajn ale ak budem v trenčíne, určite sa ozvem a zapijeme všetky horory
janis, prskám tu na monitor thuj thuj nech folíky pekne rastú a úrodička je bohatá a kvalitná 😵 😉
lenočka, mirip, nelly, scar 🙂 príjemný zvyšok týždňa
paaaaa

lenocka3
30. okt 2008

caute kocky 🙂
ja mam depku, pytala som sa len tak v robote ze co mam dat manzelovi na narodeniny.... hadajte, aka bola opoved: ved si uz urobte babo, ved to je to najkrajsie 😵
ja viem, ze to mysleli dobre, ale aj tak by som ich kopla ☹
eli ahoj 🙂 co mas nove?

pink_lady
30. okt 2008

ahojte 😉

elli - berem ta za slovo 😀 uz aby si tu bola a ideme zapijat 😀
leniiii... ☹ ale kasli na nich, jednym uchom dnu druhym von 😉

janis24
30. okt 2008

ahojte, pink, elli, lenoc 😉
lenoc kasli na depku, by som im odpovedala: Skuste mi poradit nieco, co je momentalne v mojich silach a moznostiach 😉 Hned by im klesli sanky... Ja uz som to vsetkym oznamila, nech im neni cudne preco si tak casto pytam priepustky...
jaaaj babule aj ja by som chcela zapijat, ale nemozem ☹ Tak si potom pripite aj za mna oki?
Ja neviem ja mam teraz pocit, ze cele je to na h..., vsetko sa posuva a tym padom aj pripadny ET by bol v neskorsom obdobi a uz ani ta maternica a sliznica na to vkladanie nebude mozno tak pripravena, ako by bola v strede cyklu alebo trosku neskor... Snazim sa tiez ubranit strate nadeji, tak uvidim v sobotu, to idem zas do BA.

nelly3
30. okt 2008

hallo 🙂 kde ste vsetky? inac uzivala ste niektora indonal? som o tom citala a idem si to kupit a budem pekne papat a ziadna cysta nebude 😠

mirip
30. okt 2008

ahoj ja som tu, nie neužívala som ho

mirip
30. okt 2008

no ale už som tu zrejme sama 😔

tittika
30. okt 2008

ahoj miri nie si 🙂

tittika
30. okt 2008

mas nieco nove?ja nie 😖 😀

nelly3
30. okt 2008

aj ja som tu, len surfujem 🙂

mirip
30. okt 2008

ahoj nič nové čakám menzes

tittika
30. okt 2008

ahoj nelly 🙂

mirip
30. okt 2008

a ty?

nelly3
30. okt 2008

ahoj tittika 🙂

tittika
30. okt 2008

aha predsa mam nieco nove,o jednu tabletku mam menej lebo mi padla do umyvadla,takze koncim s liecbou buducu sobotu 😀

mirip
30. okt 2008

no dobrá výhovorka titti 😀

tittika
30. okt 2008

no to som zvedava aj ja kedy mi potom pride menzes a aky bude s bolestami alebo ??? pred tym som nemavala takmer ziadne

nelly3
30. okt 2008

inac baby mne sa v noci snivalo, ze som cakala bejby, mala som brucho a citila som pohyby, normalne ako keby to bola skutocnost a pritom nejako na to nemyslim, ale bolo to take zvlastne a prijemne 😵

tittika
30. okt 2008

vazne,naozaj,prisaham,bola to nehoda 😀

tittika
30. okt 2008

mne sa pred vcerom snivalo,ze som kojila a mi to bolo neprijemne alebo vlastne strasne ma to steklilo 😅 aj som sa draheho pytala ci sa ma dotkol v noci ale ze nie 😀

tittika
30. okt 2008

cudne sny 😵

mirip
30. okt 2008

ani ja som nemávala ani teraz nemám a dôfam že ani mať nebudem 😕

nelly3
30. okt 2008

hi-hi 😀 potvora jedna