• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
nerozmyslaj tak :angry: zabudni na to!bodaj by sa tato tvoje posledna sprava dala vymazat :angry:
9. nov 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este je tolko moznosti,inseminacia,IVF
9. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem myslieť pozotívne, no ak sa stane že sa aspon raz dozviem niečo pozotívne aspon jednu správu dobrú od dokyho tak možno...zaltai boli ale tie správy len zlé :confused:
9. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo stvrtok bude pozitivna :slight_smile:
9. nov 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa uvidí, ja mám citák že niekde tam je chyba a preto som potratila, no sor by som zniesla myšlienku že bolo na chybe baby a jeho vývoj ako ja.......s tým sa ťažko zmierim ak to bude moja vina, :cry:

a tvoja polovička ? si hovorila že ide preč ale ved cez vianoce bude doma no nie? tak snaženie povolené, nie?
9. nov 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja polovicka ide v utorok do belgica :cry: nevieme dokedy tam bude ale ak nepride domov tak okolo 6 decembra pojdem za nim lietadlom a potom prideme domov spolu autom a na vianoce nebudeme doma hurrraaaa :dizzy_face: ideme na dovolenku a vratime sa az 18.11. :dizzy_face: dufam s fazulkou v brusku :grinning:
9. nov 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to na celý rok ked 18.11.? takže až v novembri roku 2009 ak som dobre pochopila?
9. nov 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee :grinning: to bol preklep fuha a este aky :grinning: 18.januara :grinning:
9. nov 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ja že ideš na rok preč :grinning:
9. nov 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. nov 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk telku,zatial pa
9. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak som volala ohladom tych vysledkov krvi (onkomarkely) a mam ich dobre :slight_smile: tak sa tesim, ale musim aj tak prist na konzultaciu, ze co dalej, ale myslim si, ze bude asi operacia. a ako sa mate? mne sa prave rozbieha mrcha, co uz :angry:
10. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nejako tu je mrtvo :(

nelly super ze vysledky su dobre snad ja dnes naberiem odvahu zavolat tiez :grinning: (ked ja neznasam telefonovanie :confused: :confused: :confused: :confused: )
11. nov 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteee :wink: no veru, stale kukam, ci nie je nieco nove a nic :fearful:

nelly super, gratulujem k vysledkom :slight_smile: A pink rychlo volaj, dufam, ze ju budes v dobrych spravach nasledovat :wink:

nelly a preco by mala byt operacia? Kvoli cyste?
11. nov 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: ja tu asi uz 50 min sedim s telefonom, obzeram si ho, ze zavolam nezavolam zavolam nezavolam :confused: :rolling_eyes: :grinning:
11. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Eli :slight_smile:
a komu mas volat? :grinning:
11. nov 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Jani :slight_smile:
11. nov 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc ak myslis mna :grinning: nie eli :grinning: tak ja mam volat dokimu po vysledky :confused: :grinning:
11. nov 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako sa mate? dufam, ze dobre :slight_smile:
mam bolesti ako na mrchu /to potahovanie a krciky v okoli vajecnikov/ uz od 3DPO!!! :cry: ide ma porazit, lebo mi to pripada ako vecnost to cakanie na mrchu. Buduci tyzden stvrtok mam dostat. Uz teraz ma hlava boli z toho, aka budem zase sklamana :frowning2: Aj ked tomu casovanemu styku neverim, ale aj tak... :grinning:
11. nov 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze pinky - to vidno, ze ma ta hlava fakt boli, vsak uz ani pisat neviem :grinning: jasne ze Pinky, nie Eli :grinning:
11. nov 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rychlo volaj :slight_smile: naaaaaaaaaaaaaaaaaadych, vyyyyyyyyyyyydych a podme na to :slight_smile: cakam co ti povie :wink:
11. nov 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vytacam ...zvoniii....pomooooooooooooooooooooc :confused:
11. nov 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedviha :confounded: asi stoji pri koze :zipper_mouth: :grinning:
11. nov 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...balim to tu a idem domov ...hurraa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drz sa!!!!!!!!!!!!!!!!!§
11. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre pinky,
tak si to doma uzi :slight_smile: ALE ZAJTRA TAM ZAVOLAS :grinning: ziadne vyhovorky :dizzy_face:
11. nov 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:

kde ste vsetky? :fearful:
12. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supito na konika!!! :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ajoj pink, akurat som nakukla ze co nove :slight_smile:
Ako? Uz si volala?
12. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok