• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
jani -kiezby som aj ja tak nejak prirodzene. Ale po liecbe som mala 58kg - v kuse, pred mesiacom 59 kil :sweat_smile: a povedala som dost :slight_smile: cez sviatky budem jest mrvku :grinning: :grinning:
leni ahoj - T-cka? uz vcera som pytala davku a ty nic :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOJE MOJE MOJE MOJE MOJE MOJE MOJE MOJE MOJEMOJE MOJE MOJE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chceeeem!!! Ved mi nieco nechaj, nebud lakoma!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobre Jani :grinning: napoly!!! :grinning:
11. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dohodnute :wink: :grinning:
11. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som doma, tak vlozili mi jedno 8bunkove a kedze test by mi vychadzal na 25/12 tak bude az 29/12... aaaa uz mame prvu fotecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja by som si tiez poprosila nejaku davku Teeeeciek :sweat_smile:
11. dec 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scaaaaaaaaaaar :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
nema ta kto poplut T-ckami, tak ta poplujem ja: tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj - to mas pre stastie a aby sa babo zarylo hlbokoooo :slight_smile: T-cka budu od Leni alebo Moniky neskorsie :slight_smile:
Ako sa citis? Dufam, ze oddychujes :slight_smile: :dizzy_face:
aku fotecku? :confused:
11. dec 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8-bunkove - to je riadne velke, ci nie? :fearful:
11. dec 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar parada, kludne si nejake tecka vezmi, ja ich zatial nepotrebujem az tak ako ty :wink: Taaakze vies co teraz nasleduje: Hlavne klud, ziadne stresy ani namaha, usmev na tvari, hladkanie bruska a silna viera v uspech! My budeme verit aj za teba :grinning:
11. dec 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano - pripajam sa k jani :slight_smile: :dizzy_face: VERIME VAM, VERIME!!! :dizzy_face:
11. dec 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojteeee :slight_smile:
monika gratulujem a aj scarlett velmi mooocc, uz sa to pomaly rozbieha. superrrr. tesim, tesim. :sunglasses:
11. dec 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem, akurat som vstala :slight_smile:
leni mam fotku po tom ako mi ho vlozili a je ho vidiet :dizzy_face:
jani dakujem tak si dam z tvojej davky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarletkaaaaa... super, budem veeelmi drzat palce... a speci pre teba posielam t :grinning: t :grinning: t :grinning: t :grinning: t :grinning: t :grinning:
t :grinning: t :grinning: t :grinning: t :grinning: t :grinning: t :grinning:
11. dec 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka dikes, uz som spapala vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. dec 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci povedat budem posielat pravidelne...
11. dec 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo moja tak aspon trikrat denne :grinning:
11. dec 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom takto ...

11. dec 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas na dnesny pridel...

11. dec 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: scar tak ako mas bojovnika v brusku? :slight_smile: babulka diky za virusiky,si vezmem zopar a gratulujem ti :slight_smile:
11. dec 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: som nechala trosku aj csilke
11. dec 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka ano uz je tam kde ma byt ale musim priznat ze som priiiiserne unavena :slight_smile:
11. dec 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte si .. mam ich dost..
11. dec 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj scar blahozelám ti a dakujem ze si sa podelila so mnou :slight_smile: musis teraz pekne oddychovat s vylozenymi nohami aby sa bobacik pekne zahryzol :slight_smile:
11. dec 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka :grinning: inak gratulovala som ti? myslim ze ano ale iba potichucky ze?
csilka budem do nedele mam aktivny oddych / postel a knihy a kopa filmov/ a potom budem normalne fungovat
11. dec 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne scar,urob si veget,muzik nech ta obsluzi :slight_smile: kedy ides na krv?
11. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , nooooooooo ako vidím máme zase nádejnú tehulku, :slight_smile: nakoniec všetky otehotniete a ja tu ostanem........ :angry: :unamused: kto chce na mna do februára počkať nech sa prihlási :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dec 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csila az 29/12, mala by som ist 25 ale su vianoce, ale aj tak 24teho testnem doma
11. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri nebooooj este je tu vela kociek co ani nestimuluju..." nehadz flintu do zita "
11. dec 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nehádžem, sa tvárim skôr urazene :angry: :grinning: :grinning: :grinning: že na mna nikto do februára nechce čakať :grinning:
11. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok