• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
elianka ahoj :slight_smile:
27. mar 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že dnes sa tu chudne ale ja som neodolala zvyšku veľkonočných koláčov :grinning:
ale dúfam, že len čo sa oteplí pôjdu kilá dolu :wink:
27. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar, nad tou mrkvickou som uz rozmyslala, asi pojdem cez obed na nakup :wink:
27. mar 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elianka nastastie my sme boli s muzom na velku noc u mojej starkej a kolaciky by cestu lietadlom neprezili tak nemame ziadne :slight_smile:
27. mar 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dne je tu Eli "cvicme v rytme"

A ako si dopadla na krvicke?
27. mar 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik :slight_smile:
včera som sa do Helíku nedostala...bola som až dnes a výsledky budú poobede.
no krvácam od pondelka tak poriadne mrchovo :unamused: takže asi nič z toho nebude
27. mar 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlett :wink: keby to tak išlo hneď Ti nejaké pošlem po sieti
27. mar 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli ver ze nabuduce to vyjde, i ked fakt pozam v okoli pripady ze mali MS aj prve tri mesiace a boli tehu.... :wink:

Clovek uz fakt nevie co moze cakat....Telo si s nami robi co chce :pensive:
27. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, verím...aj keď som si v pondelok už preventívne poplakala :wink:
ale tých pár dní stálo za to :slight_smile:
27. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To ti verim Eli ze to stalo za to? :slight_smile:

Idem popracovat tak pridem neskor pa
27. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemnú prácičku :slight_smile:
27. mar 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: fiha, vy ste toho popisali :slight_smile:
Hlasim sa do "cvicme v rytme" :slight_smile: ja som si posledne tri dni dala "do tela".. samozrejme doma pred telkou asi po 5 minut :grinning: ale poviem vam.....citim nejake tie svaly na bruchu :slight_smile: aj take, co som o nich nevedela :grinning: :grinning:
Elli - presne ako hovori Monika - nabuduce vyjde a co sa tyka tej mrsiny, aj ja som vcera citala o takej, co mala tri mesiace mrsinu.... :dizzy_face: no, poobede nam daj vediet :slight_smile:
27. mar 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenočka :slight_smile: ďakujem za povzbudenie...veď ako sa hovorí, nádej umiera posledná ale tých pár dní do mňa vlialo kopec energie do ďalšieho snažilkovania, takže to nebolo nadarmo :wink:
27. mar 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobré cvičenie je na CT1 alebo CT2 stihla som to tak dvakrát v TV a tiež som si potom cítila všetky svaly :slight_smile:
27. mar 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ellianka - vynikajuci pristup :slight_smile: tak to ma byt :slight_smile:
boze baby, ja by som asi odpadla, kebyze sme sa tento mesiac nesnazili nadarmo :sunglasses: este sice mam s najvacsou pravdepodobnostou sice ovulku, ale ten pocit, ze z toho moze byt bejby :dizzy_face: :dizzy_face:
A uz mam meno pre dievcatko: Margaretka :slight_smile:
27. mar 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elianka dakujem ale radsej neposielaj ja som za posledne dva mesiace pribrala asi tak 5kil :angry:
27. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka :dizzy_face: pozitívne myslenie, tak to sa páči aj mne
27. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar :slight_smile: kiežby sa aspoň tie kilá dali poslať niekomu kto by rád pribral a nemôže, hneď by som sa dala na business :grinning: myslím, že by to celkom dobre vynášalo
27. mar 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie je zly napad len si neviem presne predstavit realizaciu :grinning:
zatial nam ostava to vypotit cvicenim
27. mar 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne sa zda, ze nasa Monicka by rada nabrala :slight_smile: ja som sa jej tiez snazila poposielat vsetkych tych 8 kil, co som pribrala, len akosi nepresli :grinning:, len dufam, ze sa neznasobia :grinning:
27. mar 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdu povediac ja by som tiež rada v určitých partiách pribrala :grinning: tak na 9 mesiacov by mi to stačilo :wink:
27. mar 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: eli, tak to urcite myslime na tu jednu a istu partiu :dizzy_face: :dizzy_face: tam chceme vsetky :slight_smile: len tie moje tukove vankusiky sa tam nechcu presunut :slight_smile:
bola som v teme Endo..., je tam tehulka kocky :slight_smile: janis ju k nam pozvala, aby poslala tehu-virusiky :slight_smile: to je take pekne :slight_smile:

baby, nechcem odbocovat, ale mam plodny hlien a je trosku ruzovy od krvi...., to je normalne? :pensive: to sa mi este nestalo... :pensive: dufam, ze to nebude ziadny problem...
27. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenocka ahojcek :wink:

to moze byt ovu, Margeratka uz mozno niekde pracuje na tom aby prisla k tebe....

Nam sa paci meno Tamara a posledne aj Amalia :slight_smile:
27. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked ja chcem najpr toho Riska, aby sa staral o Margaretku :dizzy_face: :dizzy_face: Valeriu mi drahy zatrhol :grinning: A Tamara je pekne... vidis, dobry napad :slight_smile: A Amalka - to je kraaaaaaaaaaaasne :slight_smile:
A Moni - nemavaju s tym baby problem, ze maju trocha krvi cez ovu?.... ja som sa tak trosku aj zlakla.... :confused: Ale ked povies, ze nie, tak budem kludna :dizzy_face:
27. mar 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme radi Mateja a Emu :wink:
27. mar 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emu chce kamoska :slight_smile: a je v 12-tom TT, tak to jej nemozem urobit :slight_smile:
27. mar 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka trochu krvi sa moze vyskytnut ak je silnejsia ovulka :wink:
27. mar 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni jasne ze trochu krvi cez ovulku nevadi, mne to hovorili aj v CAR....vsetko mas OK :wink:

Eli tiez pekne mena..........

My sme teraz stotozneni najviac s Amaliou a chlapec David a Filip :slight_smile:
27. mar 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Amálka je naozaj krásne meno...vôbec som si ho v kalendári nevšimla, hneď by som si ho zakrúžkovala :wink:
pozerám, že všetky ste si vybrali pekné mená. bábatká budú mať radosť :slight_smile:
27. mar 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej takze tu bude mozno Amaloooooooooook.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. mar 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok