Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
23. apr 2008

ahoj moni, tak to je skvele, ze mas taketo vysledky. 😵 Ide to len a len k lepsiemu 😵 😵 😵 a ku cielu 😀
ja nemam chut na sladke a do vcera mi bolo cele dni na vracanie, podbrusko ma trosku pobolieva, vajecniky sem tam pichnu, co mi je divne, vobec ma nebolia prsia. Vzdy som mala spienie pred mrchou, teraz ziadne. Tomu sa samozrejme tesim, ale aspon som vedela ze sa rozbieha ale takto? No ja neviem, asi pride tak odrazu, ze preteciem durch 😀

monika3
autor
23. apr 2008

Libi a kedy by Ti mala prist? Mna v poslednom case tiez nebolia prsia pred MS ale to ze nemas spinenie, je uplne perfektne,a vies co by som ti predsa Libinka najviac priala aby to bolo........ 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 jedno oooooooooobrovske prekvapko 🙂

lenocka3
23. apr 2008

kocky cauteee, konecne sa ozyvam, pretoze total nestiham absolutne nic.
Chcela som len pozdraviiit 🙂
Co mate nove?
Ja nic, som po MS, stale spinim uz 6 dni. Ako vzdy, uz ma to nebavi. Vyzera to tak, ze do konca tyzdna to spinenie neprejde - asi prejde ako vzdy az ked bude ovu, takze k dokimu pojdem pravdepodobne bud. tyzden ☹ uz mi to spinenie fakt ze lezie hrozne moc na nervy 😢

monika3
autor
23. apr 2008

No lenocka cauko 😉 Neboj zazracny elixir feminam pomoze 😉 Teda ak si pamatam aj ty si si ho objednala tusim

lenocka3
23. apr 2008

...uz ho uzivam Moni... 😖

libeth
23. apr 2008

ahoj lenocka 😵 a ty ho uz aj uzivas nie????????
Moja, skus znizit davkovanie na castejsie a menej ako to tam aj pisu. Ja som tiez mala na zaciatku tieto problemy. A potom mi to pomohlo, vratilo sa mi to sice pred ovu teraz, ale teraz cakam mrchu a ja este stale nespinim.

ellianka
23. apr 2008

ahojky 😉
počasie je síce uzimené ale u nás vysvecuje slniečko 😎 konečne som dostala mršku, takže dnešným dňom začínam KETovať a dúfam, že s úspešným koncom 😉

libeth
23. apr 2008

ellianka 😉 iba s uspesnym koncom 😵

ellianka
23. apr 2008

dík libi 😵
všetkým nám (vám) veľmi prajem samé úspešné konce 😉 😵
aby sme si od tých krvácajúcich mŕch oddýchli...vydýchli

monika3
autor
23. apr 2008

Eli tak veru uspesne Ketovanie 😉

Libi a ked zacnem s tym feminamom tak si mam davat rovno nizsie davkovanie? 😲

libeth
23. apr 2008

nie monika, ja som zacala mat bolesti ako pri mrche, zacala som spinit, tak som zmenila davkovanie a bolo mi lepsie. A ked som znovu nabehla na normalne, a znovu to zacalo tak som to zase zmenila...

som sa zle vyjadrila. Nie znizit ale zmenit. 😲
Lebo normalne si davas 3x denne 15 kvapiek = 45
A pri zmene si davas 5 kvapiek napr o 8.00 h. potom kazde 2 hodiny az do 22.00 hod = nakoniec ti vide 45 kvapiek. Ale organizmus to lepsie znasa, teda ten moj urcite. 😀
Keby som to mozno robila pri Gynexe, tak by zabral?

ellianka
23. apr 2008

dík monik 😉
aj Ty už užívaš femin?

monika3
autor
23. apr 2008

Eli este som si ho len objednala 🙂

Libi diki, a ak je tam niaky navod tak sa tam urcite zorientujem 😀 Ale je to zaujimave si tak rozhodit davkovanie, asi to treba poskusat a uvidim co mi bude vyhovovat 😉

libeth
23. apr 2008

monik, asi taky ako som ti napisala 😀 😉 ale mne to fakt zabralo takto si to zmenit.
Ja uz chcem mrchu, teda len ak ma prist, samozrejme 😉 Inak nech si nechodi.....

ellianka
23. apr 2008

moni, až teraz som si dočítala všetky príspevky od mojej poslednej návštevy a už vidím, že si to dnes písala 😉
ale občas som lenivec a tak to len tak letmo preletím 😅

monika3
autor
23. apr 2008

Eli ja si tiez niekedy citam prispevky dodatocne 😀

Libi ja si to mozno aj zacnem davkovat od zaciatku ako ty 😉

libeth
23. apr 2008

monika, ja som zacala normalne, len potom som to zmenila a zase sa vratila k normalu, a zase zmenila. Lebo ono je to dost si pamatat kazdy den ze kazde 2 hodky kvapky. Sa mi potom stalo, ze som ich nechala v praci, alebo doma, predsa len 5 tyzdnov je dost.

ellianka
23. apr 2008

keď som si objednávala femigard, tak mi to v maily doporučili tiež takto podobne užívať a takýmto spôsobom si vraj organizmus menej zaťažím a ľahšie privyknem 😉 a tiež sa tak dá vyhnúť nejakej alergickej reakcii

monika3
autor
23. apr 2008

Tak uvidim a asi spravne bude zacat to uzivat ako to bude pisane na letaku. A mozno si budem davat ak mi to nebude robit dobre menej kvapiek za den 😉 Libi ale ak mi prejdu tie vykyvy tak budem stastna 🙂

Eli a ty beres teraz Femigard? mne bolo z neho totalne blbo a tie bolesti hlavy, uplne na odpadnutie

libeth
23. apr 2008

no vidite, a na Gynexe nebolo pisane nic. A ja blba som to este aj vyuzivala cele. A potom ze som mrchovala kazdych 14 dni............... 😠 nekompletne info, to neznasam.

monika3
autor
23. apr 2008

libi mne celkovo boli tie produkty z Energy nesympaticke... aj som mala z tade aj ine typy kvapiek ale nic ma niak neoslovilo..

libeth
23. apr 2008

no ja som sa potom zazitku ani na nic ine neodvazila. Ale napr. Gynex mi fakt nechutil, neznasam tu pelendrekovu chut. A naproti tomu, Feminan, by som aj viacej 😉 vypila. Skoda ze len par kvapiek ☹ 😀 😀

ellianka
23. apr 2008

monik, najprv som to chcela začať užívať hneď ale keďže som vedela, že ma čaká KET, tak som to zatiaľ odložila na neskôr (ak by to nevyšlo) lebo neviem ako sa s tým vysporiada môj organizmus a tak ho nechcem teraz zaťažovať a na letáku je napísané, že sa nesmie brať počas tehu 😉

monika3
autor
23. apr 2008

Nuz Libi vola sa to elixir a uz podla nazvu to musi dobre chutit 🙂

Eli je tu aj taka tema skusenosti s Femigardom tak skus pozriet aj tam, niektorym pomohol, takze kazdy organizmus je iny 🙂

ellianka
23. apr 2008

moni, tú témičku poznám, kočky mi tam veľmi dobre poradili 🙂
aby malo užívanie femigardu účinok musí sa brať aspoň tri mesiace...však ma to neminie, tak ho zatiaľ odkladám 😉
zatiaľ vy otestujete femin a potom skúsim aj ten 😀 keď tak dobre chutí

libeth
24. apr 2008

dobre ranko zienky 😎

tak ja som uz dnes mala take blede spinenie. Mrcha sa teda rozbieha.... ☹ bolesti nemam skoro ziadne, no co uz.... tak nabuduce 😔

ellianka
24. apr 2008

krásne slnečné ránečko 😉

libi 😔 hmm...teda tá mršina si to mohla tento krát odpustiť 😠
mávaš vždy bolesti pred MS? 😅 kiežby sa nerozbehla.... 😉

cvirko
24. apr 2008

Ahojte dievčatá, som po laparoskopii a tiež mi našli jedno chronické ložisko endo..prečítala som si tu o Valoflure a tak mi ho manželík zohnal, dalo mu to zabrať, pretože ho už nebudú vyrábať..Tak idem skúsiť, čo to so mnou spraví. Užívate ho niektorá?

scarlette
24. apr 2008

bre ranko kocky 🙂
libi ☹
monika dakujem za privitanie
cvirko vitaj, ja osobne som ziadne taketo lieciva neuzivala a ani zatial neplanujem

😉

ellianka
24. apr 2008

ahoj cvirko 🙂
nepamatam si, či ho tu niekto užíval ale aj ja som nad ním kedysi uvažovala...myslím, že je tiež priamo na endo...tak držím palec, aby zabral 😉 😵