Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
21. máj 2008

och, praveze nemam... este stale spinim... 😖 😖 😖 😖 😖

monika3
autor
21. máj 2008

To fakt Leni...no uvidis ake budu vysledky tych vysetreni... leni idem na obed za chvilu tak potom nakuknem
od rana som nic nejedla 😀

libeth
21. máj 2008

ahojte babulky, prajem vam krasny, iked uprsany den 😉

lenocka, stale spinis? a kolky dc si?

moni, tak ja som uz po obede a uff, travim. Prejem dobru chut. 🙂

monika3
autor
21. máj 2008

aj ja uz mam po obede a je mi lepsie... 😀

janis24
21. máj 2008

jeeej, ahojte, konecne tu neni mrtvo ako vcera 😉 😀

libeth
21. máj 2008

ahoj janis, mrcha este neprisla? mna dnes strasne bolia vajecniky, teda ak to mozem tak nazvat, ale fakt desne, a dnes este musim napisat jednu pracu do skoly a nece sa mi 😀 zacala som muzovi prerabat stranku a uz vidim, ze ked k tomu zasadnem tak skoncim o pol noci 😀

lenocka3
21. máj 2008

je, kocky caute vsetky 🙂
moni - to len cyto-ster z krcka, to nic, to je vzdy ok.
libi - no od 10-teho spinenie do 13-teho, od 13 do 16 teho normalne krvacanie, od 16-teho dodnes spinenie. A to urcite potrva do 15DC ako kazdy mesiac... ale uznajte 15 dni za jeden cyklus je dost... 😢
citala som o duphastone tu niekde a daval ho doki na upravu cyklu, ked mali baby taketo problemy.... a pozrela som na nom pribalovy letak, a tam cuduj sa svete - ze na liecbu endometriozy...
ked dokrvacam na komplet, tak tam pojdem za dokim a nech sa uz zacne venovat tomuto, lebo ja sa asi zblaznim... 😔

monika3
autor
21. máj 2008

janis ahojcek... 🙂 veru nech je nam tu len veselo 🙂

libi ponocovat.... 😉

lenocka3
21. máj 2008

takze to mam este 4 dni spinenia pred sebou 😢

mirip
21. máj 2008

ahojte 😉

libeth
21. máj 2008

lenocka, tak ale to co pises nevyzera vobec dobre. Sup k dokimu. Ja som duphaston nemala, tak neviem, ale na upravu cyklu je... popytaj sa a daj vediet, sama som zvedava....

lenocka3
21. máj 2008

cau miri 🙂
libi - ono mi toto trva uz od januara minuleho roku - cize viac ako rok... dokinovia sa sustredili len na endo a ja som marne spominala, ze ja dlho po ms spinim, dali zoladex a neriesili. A ked som mu terza hovorila, ze spinim dlho po ms, tak povedal, ze moje telo sa spamatava zo zoladexu - haha. Ja som sa spamatavala z toho, ze asi mi nezostane nic insie ako umele oplodnenie a ani som sa nevladala ozvat, ze vsak v karte ma napisane, ze to uz mam dlho. Takze teraz, ked tam pojdem fakt bez nejakych liekov neodidem ani na krok 😢

lenocka3
21. máj 2008

som uplne presvedcena, ze pokial sa tento problem nevyriesi /co moze byt nedostatok nejakeho hormonu/, tak na mimi mozem zabudnut... neviem, jednoducho viem, ze s tymto to nepojde.

lenocka3
21. máj 2008

miri - ako si na tom? rozpravaj a prehanaj 😵

monika3
autor
21. máj 2008

Leni ja som brala Duphaston 2 mesiace ale moc nepomohol ale ja som specialny priprad 😀 Urcite sa na to pytaj 😉 a jasne ze vyskusaj 😉

mirip
21. máj 2008

haló baby 😀

lenocka3
21. máj 2008

a ty si ho na co mala moni - tiez na upravu cyklu?

mirip
21. máj 2008

duphaston je aj na endometriozu

lenocka3
21. máj 2008

ano miri? takze som sa dobre docitala 🙂 neviem sice ako moze pri endo pomoct, ale hadam by pomohol.

monika3
autor
21. máj 2008

Leni hej ale na opacny broblem krvacanie od polky cyklu do MS...

Miri ahooj 🙂

lenocka3
21. máj 2008

to viem moni - to sme obe vyhrali, ale ja mam aj pred ms - 3 dni, predtym 5 dni.... 😢
vsade pisu, ze taketo nieco sposobuje nedostatok progesteronu, alebo nedostatocna funkcia zlteho telieska, len mi je trapne ist k dokimu, povedat mu, co som citala a este si aj lieky naordinovat...

mirip
21. máj 2008

no ja som ho brala tiež 3mesiace popri clostylbegite teraz mám mesiac pauzu v snažení a nemám žiadne tabletky a mám pauzu aby si vaječníky oddýchli a aj tak sa snažíme a asi až moc až to tam......pobolieva 😀 ale aj ked mám pauzu mám tiež duphaston od dnes 16DC, je na endometriozu a aj napr. jedna známa ho berie lebo má nepravidelný cyklus, on ti menzes posunie tak aby prišiel presne 28 max. 29den cyklu, je to ako anitkoncepcia ale tá to nie je on otehotneniu nebráni, podporuje ho a zároveň upravuje MS cyklus a ked otehotnieš tak podpora aby si o baby neprišla aby sa udražalo, tak mi dal info doky nezjedla som encyklopédiu 😀

libeth
21. máj 2008

no a mne ho nikto nenavrhol, preco sa lekari upnu na jednu vec a ostatne sa ,,potom,, vyriesi?

cauko miri 😉

baby je mi na grc, ale pracu som uz skoro dopisala a domka len dokoncim, mozno pojdem spat aj pred pol nocou 😉 😀

mirip
21. máj 2008

ahoj libi, aj ja sa nemám najpríjemnejšie, skuvínam od tolkého snaženia až to mám citlivé

lenocka3
21. máj 2008

no presne to som citala na webe... takze ked tam pojdem, chytim pod krk a nech mi da duphaston na upravu cyklu. Kamaratka ho jedla pri anovulacii.. a uzivala ho zle - jedla ho v kuse v dvojitych davkach 😀 😀 doktor sa smial ako kon, ze musela mat iny apetit na pana manzela 😀 a to teda ze mala 😀 ....maju z toho chlapceka 😀

libeth
21. máj 2008

lenocka, ale tak stalo jej to zato 😀 no asi by sa to zislo aj mne 😀 😀 😀

miri, a neprehanas to trosku 😀 este si znicis manzela 😅 ale tomu to asi ako vacsine muzov vyhovuje 😉 😎

ellianka
21. máj 2008

ahojte kočky 😉
nestíham vás čítať ale dúfam, že sa všetky máte tak ako sa sa chcete mať a ešte kúsok lepšie 🙂
ja trochu od nedele špiním a tak som doma, poväčšinou v polohe ležmo a dúfam, že to takto vydrží až do pondelka 😅 a aj napriek tomu sychravému počasiu, ktoré moc na nálade nepridáva...posielam všetkým kúsok slnka 😵

lenocka3
21. máj 2008

elli ahoooj 🙂
ako sa dari? a nemala by si niekam skocit, ked spinis? a moc moja?

ellianka
21. máj 2008

ahoj lenočka 🙂
len tak trošíčku ale aj to vie človeka poriadne znervózniť 😖
pokiaľ nezačnem silne krvácať, tak je to v pohode...hlavne kľud a pohodu...
ale nádej ma vôbec neopúšťa...tak snáď to je len prejav uhniezďovania 🙂

monika3
autor
21. máj 2008

no tak som zas spat, stale odbieham

Leni ved aj ty budes papat Duphaston a nieco z toho vzide 🙂 neboj

caf Eli kedy testujes 🙂