Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
14. okt 2008

janis 🙂 zdravím čerstvú pani

janis24
14. okt 2008

jeeej babulky ste zlate, pockajte skusim dat do albumiku jednu 😉

ellianka
14. okt 2008

miri, teda dík za takéto obohacujúce infošky 🙂 😉

mirip
14. okt 2008

to je jedno janis, hlavne že máme všetky rovnaký cieľ no nie?
inak super konečne tu nie som popoludní sama 😀 ako prst
ozaj je medi vami snažilka ktorá ešte nesnzaží a až po novom roku oficílne ako ja/neoficiálne asi skor ak bude krv ok, muža mám už beztak nadržaného 😀 😀 😀 už teraz 😀 😀

ok tak idem na tú tabulku večer tu už bude na koni, len info babenky budúce tehulky

ellianka
14. okt 2008

jani, už sa teším 🙂
ahoj tittika 😉

nelly3
14. okt 2008

baby kde ste 😵

nelly3
14. okt 2008

ellianka a ty si kedy bola na laparek?

scarlette
14. okt 2008

tu som tuuuuu
jani este raz veeeelka gratulacia a posli potomlinku na fot 🙂

mirip
14. okt 2008

nie sú obohacujúce eloli, keby som to nepočula na vlastné uši od tej baby ale od iného tak neverím,aj ja som to od nej počula deň predtým ako som šla pod nôž a potom ked mi chodil menzes, pamatáte ako som tu stresovala, prečo vy nemáte a ja hej 😀

ellianka
14. okt 2008

miri 🙂 jasné, pošleme info len zadaj súradnice aby sme vedeli, čo všetko treba napísať.

ellianka
14. okt 2008

miri, mňa si teda poriadne obohatila a na to stresíkovanie si pamatám 🙂
nelly, v auguste

janis24
14. okt 2008

mrk jedna uz je tam 😉

ellianka
14. okt 2008

janis, už sa tu vytešujem z fotečky, kráááááááááásny ste 😵
nádherná kytica, takú som tuším ešte ani nevidela.

rikuska21
14. okt 2008

Ta tabulka potesila aj mna novacika, 😀 😀 😀

chcem sa sptat , ci zalezi na nejakych parametroch, pri ktorych endo liecia a ked odporucia radsej centrum,

Ja si myslim ze u mna to bol vek

ale nie som si ista, ci som urobila dobre ze som tu liecbu zatial nepodstupila 🙄

A je fajn dat do tabulky aj vek, tiez stav nemusi byt, a ivf a ket-ko
tak zatim

scarlette
14. okt 2008

jani pekne, len vas tamporiadne nevidiet

mirip
14. okt 2008

ozaj jani, fotky budú? inak vitaj medzi nami čo sme pod papučou určitým sposobom 😀

inak baby doky mi dnes hovoril že 31 ešte je nizky vek, že by mi to nemal hovoriť ale ako príklad, má kamaráta s ktorým sa stretáva každý deň za 13rokov prežili už všličo a žena mu mala problémy o akách niektorí ani nevedia aj rožne vyšetrenia absolvovala ale po 13rokoch predsa porodila dvojčatá v piatok u neho a bol aj on taký šťastný, ked ju vidí behať s deťmi po chodbe sa normálne teší...............inak u mna bol s tým missedom mimo asi najviac, aj som to na čistení na ňom videla, lebo to vobec nečakal, lebo za posledný týždeň to vraj vyzeralo dobre, tak sme sa dohodli že tento rok ma na narodky nepotešiť ked mi oznámil missed ale že budúce so mnou a s čakajúcim zdravým baby oslávi 😎

nelly3
14. okt 2008

jej krasni ste tam, ale zle vas vidiet

janis24
14. okt 2008

musite na to kliknut este raz a troska sa to zvacsi, este jednu som tam dala aj so satami, ostatne zajtra 😉

nelly3
14. okt 2008

uplne uzasne saticky si mala. krasa 🙂

ellianka
14. okt 2008

tie šaty sú nádherné, ten nápad s tou stuhou okolo pása je super...neviem či ti ho neukradnem na plesové šaty 😀 ak teda môžem 😅

janis24
14. okt 2008

vdaka nelly, aj mne sa pacili 😉 Sak som sa aj zapotila, ked som si vymyslala navrh 😀 😀 😀

janis24
14. okt 2008

kludne elli, ved nie sme z jedneho mesta 😀 😀

mirip
14. okt 2008

páni janis aká kočka, no normálne super kosť s časopisu oropti tej čo máš tu, no tu si obyčajná baba ako aj my ale na tých svadobných mmmmm..keby som nevedela čím si tak poviem že supermodelka, krásne fotky naozaj 😉

no meno vieme, hej, vek, stav, čo papkáte aké vitamíny, posledná MS,doba snaženia, IVF alebo ket ak čakáte 😵 a potom tá posledná bude dúfam hneď plná kedy sa objavili//

ellianka
14. okt 2008

dík neboj v okolí myjavy sa v nich neukážem, čestné slovo 😀 😀

mirip
14. okt 2008

jasné titti že aj ty k nám patríš, ahooooooooooooooooooooj 😉

rikuska21
14. okt 2008

Skuste kuk na rikusku a poradit jej s otazkami, predsa mate viac skusenosti, please 😉

nelly3
14. okt 2008

tittika a ty ako pokracujes?

mirip
14. okt 2008

a može byť aj mesto odkial sme, možno sa niektoré aj poznáme 😀

a titti ako pokračuješ ty s liečbou kolko ťa ešte čaká mesiacov?

tittika
14. okt 2008

janiska kraaasny ste 😀

miri ja som taka rada,ze ta "vidim" naladenu optimisticky 🙂

janis24
14. okt 2008

nooo miripka to robi ten retus a super fotograf 😀 😀 Je to macher, prvy krat sa na seba pozeram na fotkach rada 😉 Aspon nieco...

elli ale keby si chcela zavitat nevyhodim ta, teda ak budes mat rifle 😀 😀

mirip ja som si akurat kupila kys. listovu a calibrum baby plan, doki v carku mi to dokonca napisal na papier ako doporucene vitaminy... 😉