• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Lozorna?

6. augusta 2015 
ahojte je tu niekdo z lozorna?
27. apr 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu vazne nikdonieje z lozorna?
28. apr 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridaj sa k malacankam http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=12712 chodia tam aj baby z okolia malaciek
28. apr 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte je tu niekdo z lozorna ak hajtak napiste
:grinning:
19. júl 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani, pamätáš si na mna ešte?Adriana Morávková z Lozorna... Dlho sme sa nevideli :slight_smile: teda ty už máš dve detičky...
15. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj adriana ako sa ty mas ty aj zijes vazne dlho sme sa nevideli kde teraz byvas a ty cakas babetko gratulujem. ano uz mam dvoch drobcov a su akocerticinesedia nestoja a cez den sa ani nezastavia.
15. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám sa celkom fajn :slight_smile: teraz bývam už asi tretí rok vo Vajnoroch... Termín mám 6.6.09 a už sa neviem dočkať toho drobca.. lebo sa doma nudím a každý mi hovorí,že keď bude malé ani nebudem vedieť kde mi hlava stojí.. a myslím že mi to potvrdíš aj ty... určite to tak máš aj ty :wink: :wink: :wink:
16. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa sťahujeme do Lozorna - asi o 2 týždne... :slight_smile:
26. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj havranka, myslím že bývanie v Lozorne si zamilujete, je tam veľa krásných miest kam sa dá ísť popozerať, hlavne tá príroda :slight_smile: je tam aj dosť obchodíkov, BA je blízko... len ma mrzí že tam niesom častejšie... :frowning2: ale verím že sa to časom zmení... :grinning: :slight_smile:
27. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sa teším. Vždy si tam pripadám ako na dovolenke - máme domček pri priehrade, pod lesom... Teším sa, snád si rýchlo zvyknem na lepšie. Na našej ulici nie je pouličné osvetlenie, trošku sa obávam tmavých večerov :sunglasses:
27. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ti verím že sa tešíš :wink: Tak to tam musíte mať aj krásný výhlad...A okolie priehrady a Malých Karpát je naozaj čarovné... Myslím že s tým osvetlením sa to rýchlo vybaví... snáď ťa ubezpečí to že ja som sa tam nikdy nebála,v Lozorne sa nič hrozné nestalo, je to bezpečná dedina :sunglasses:
28. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som z Jablonoveho.. kde ste rodili mamicky z Lozorna?
8. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky chcem sa spytat niejake byvanie v lozorne alebo jej v okoli do podnajmu
6. aug 2015 o 08:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok