• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
kuk, tu som :grinning:
Malu som pred chvilou ulozila, tak len v tichosti dufam, ze si trocha pospi, nie ako posledne dni.

Veru ja som este nezacala triedit veci, ale uz mi to lezi na rozume a musim sa do toho pustit aj ja. :sweat_smile:
4. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda paradne pocasie :angry: prsalo celu noc a prsi furt :angry: ja som bola doobeda s maminou v lidli, co ma nasralo bolo, ze tam mali teraz tie vecicky pre deti, co v pondelok nie :angry: a to je po akcii, teda uz je nova :angry: ale sa mi nepacili tie vesticky s trickami, take kde nic tu nic to bolo, tak som nekupila :confounded:
mala uz spi hodinu, poriadky dokoncene, kolac malinovy upeceny :grinning: jaro v robote, tak zbehneme autom k svagrinej, nech sa do vecera neunudime.
Jani, som sa aj ja narehotala na tych velkych cecikoch a usnickach :grinning: :grinning: :grinning:
Deni, drzim palce so svokrom. S bratom zacali vcera rehabilitovat, a davaju mu elektroliecbu, tak neviem, ci to zaberie,lebo ked tam bol vo stvrtok otec, tak povedal, ze katastrofa :cry: ani v ruke nic udrzat nemohol, ani na nohy sa postavit, ani hlavu dvihnut :cry: och, nemozem stale na to mysliet, lebo mi je velmi tazko :pensive:
Inak, tiez by som mala nejake male letne veci pretriedit a zatvorit do spacebagu a krabice, rano som jedno tricko malej vyradila, co ho mala uz nad pupok kratke, chuda :grinning:
a jani, ty kokso, ja som si tiez myslela, ze mas vodicak, a ty takto pokusas ? :grinning: :sweat_smile: ale vodicak je fakt super vec, ja si to ani vo sne nedokazem predstavit, ze by som nemohla soferovat :unamused: ja sa bez toho nezaobidem, kedze byvame aj na konci dediny, vsetko mam daleko, aj s malou k lekarke, aj na nakupy.....
4. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj Dani...tak nex sa Boba rychlo vylieci :pensive:
ja este veci netriedim...resp. este som to nikdy nerobila ani nam a ani malej...aj ked teda pre malu uz fakt nemam kde davat oblecko...mm zahlasil,ze musime kupit komodu...ale ja zatial odolavam :grinning: teraz som nieco popredala,tak sa mi troxa uvolnilo miesto v skrini,kde davam len veci cisto na predaj...
a tie malinke veci co by boli a mala nenosila a samo,ze predat som ix nexcela,tak som supla do "spacebaku" a dala pod postel...
len keby pride druhe dieta,tak tiez to asi budem musiet tak robit ako vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik asi si to už spomínala, ale ty máš výšku strojársku v BA?
4. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, nie. Presne je to mechanizacia, t.j. Mechanizacna fakulta na Slov. polnoh. univ. v NR. :wink: Teraz po novom je to Technicka fakulta, ale su tam dost podobne predmety ako na strojarine, len to ma svoj nazov, kedze je to na "hnojarine". :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, no moje dieta spalo az hodinu dnes, aspon to :unamused: :sweat_smile:
4. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik aspon volaco,Timea dnes spala dve a pol hodiny :wink:
4. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prisla len kuk a skoro som nas nenasla :confused: :confused: :confused:
4. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: kde ste babule?
moje dieta dnes spalo 2 hodiny :confused: som bola z toho hotova, nevedela som, co s casom :grinning:
idem ju osprsit a ulozit a budem cakat jarka z roboty :slight_smile:
4. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Teda Deni, ty sa takto snažíš a my tu nie sme :angry: :grinning: :wink:
4. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme sa doma hrali a potom sme sa presunuli k babine :grinning: A zrazu počujem ako dedo kričí na Jaju, že ide Večerníček :confused: . Takže domov, spravila som vajíčkové chleby a potom celý ten večerný kolotoč. A už mám kvázy pokoj, len panvica ma čaká v kuchyni a ja ju tak nerada umývam :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi počkám, či ju umyje Edo keď vstane (ale som hnusná :grinning: )
4. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som sa rozhodla, že to tu každú hodinku "oprášim" :sweat_smile: :grinning:
4. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze nas sa to uz asi netyka :confounded:

Inak dobry vecer :wink:
4. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Díky baby, ste zlaté :grinning:
Zuzi práve dnes som to v nejakej téme čítala :rolling_eyes: . A keď budeš mať druhé...ani tak nie?
4. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda mne sa to nechcelo čítať celé, len to naj som si prebehla, že sa nás to netýka :angry: :unamused: Tak preto som sa pýtala, či sa ťa to nebude týkať, keď budete mať druhé..... alebo to platí iba pri prvom :sweat_smile:
4. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj som taka vytocena,ze az...
nie mna sa to ani pri druhom tykat nebude, lebo som bola pred tym nezamestnana..teda co sme sa vratili z Cr..akoze na jednej strane xapem to, pretoze keby to dali kazdemu, tak nasi cierni spoluobcania by to zneuzivali a rodili by uz ako macky :rolling_eyes: ale na druhej strane..preco by som na tom mala byt tak ako oni, ked som aj studoval vs, aj urcitu dobu robila..ja nemozem zato,ze som si nic nenasla :angry:
ale este cosi tam pisali,ze staci,aby bol clovek dobrovolne nemocensky poisteny a tym padom,zeby mu vznikol narok na matersku, tak potom by mal narok aj na ten vacsi rodicovsky..
no ja teraz fakt netusim...lebo aj v tomto maju byt od noveho roka nejake zmeny a nie,ze sa pojdem nahlasit, budem platit a od noveho roka mi to zrusia :unamused:
uz som povedala mm,ze sa moze aj na hlavu postavit,ale ked tak pojdem na rok niekde do prace (to je jedno aka) a az potom materska...ta uz sa mu to nepozdavalo :angry:
4. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Zuzi tak to je naozaj svinstvo :angry: . Nerozumiem, prečo nemôže "normálny" človek dostať na dieťa viac peňazí! Dokelu veď aj tak by sa nedalo z toho vyskakovať, ale dalo by sa normálne žiť!
5. sep 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky:slight_smile:

ten článok sa mi už večer celý nechcel čítať,ale mám to chápať tak,že mi od januára budeme na tom tak isto ako teraz?
a pri druhom je to ako? keď žena pracovala,tak čo? a keď ide žena s materskej na materskú?
som z toho akosi mimo....

počasie teda vyzerá úchvatne....som zvedavá,čo budeme s malou celý deň robiť:frowning2:,bude unudená...
5. sep 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéj Luci a Ty čo tu takto skoro ráno :grinning: :slight_smile:
No, asi si to predsa len prečítame celé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak, ja tiež netuším, čo budeme robiť. Navyše Edo zase bude po nočnej. Ešte stále nie je doma a že aj dnes ide na nočnú. :rolling_eyes: Takže zajtra bude znovu spať a v pondelok je síce doma, ale to bude dospávať, aby mohol ísť večer na tú párty :confounded:
5. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo tu robím?malá mi ešte spinká,tak som skočila mrknúť na net:slight_smile:

aj my máme tatina v práci,tak netuším...kamoška ma volala na návštevu,ale ak bude pršať,tak budeme doma sedieť:frowning2:
5. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A veď choďte aj keď bude pršať, či nedá sa? Jul včera behala v gumákoch a "plášti" ako tomu ona hovorí a bola v raji :slight_smile:
5. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to síce kúsok od nás,ale s malou sa pod dážnikom nedá. lebo ona si zo začiatku zoberie svoj,ale po pár metroch chce môj veľký.a sama si ho chce niesť a ja mám mať podľa nej malý.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som sa v téme o škôlkároch...bože...normálne mám už strach:frowning2:
5. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len si si to čítala, alebo aj prispievaš? Luci nestresuj sa ešte - to ti vraví tá pravá :sweat_smile: :grinning:
5. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Si vezmi, že teraz ako dlho ti malá spí.....aj to ju budeš musieť odnaučiť, inak nebudete stíhať. A čo ty vieš, možno o pol roka sama zmení vstávanie. Ja keď si pozerám fotky Janky, keď mala dva a pol a potom tri roky....to je neskutočný rozdiel. Takže to radšej nečítaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
5. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som čítala,veľa detičiek plakalo prvý deň...ja som samozrejme zato,že bude v škôlke pekne celý deň,aby si zvykla hneď od začiatku...tak isto viem,že o rok bude iná,ale je to také čudné,akosi keď aj kamošky vravia,že im plakali a oni tiež,že nás to čaká o rok...ach jááááj,ale na druhej strane je v škôlke dobre,budú sa tam hrať a spinkať/to pre našu síce moc nie je,ale hádam si zvykne o rok aj nato:slight_smile:/ veď aj my sme tým všetkým prešli,no nie?

ozaj kočky,dávate niektorá od januára slniečko do škôlky?to mi akosi uniklo:frowning2:
5. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Možno Lenka :wink:
Inak mňa trochu zaráža fakt, že pokiaľ nebudem mať robotu, tak nemôžem nechať malú celý deň v škôlke :confused: . Teda ak by som bola na predĺženom rodičovskom alebo nezamestnaná.... Neviem potom, ako si má dieťa zvyknúť a rodič v kľude nájsť zamestnanie.
5. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, to co je zase za senzaciu s tym rodicakom ??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ani to nejdem citat, lebo sa vytocim.....
tu konecne svieti aspon trochu slniecko, dnes nemame na plane nic, tak sa len pomotame doma a vonku
5. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,to akože ty nemôžeš nechať dieťa celý deň v škôlke ak nemáš prácu???
5. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok