• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Luci a načo zomrel? :confused:
15. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,my sa s mm chystáme do PN do Garfieldu mňe kúpiť čižmy...ale neviem kedy,keď on je stále v práci:slight_smile:
mňe to tak nesúri,išlo mi o malú hlavne,aby ona mala.ja vydržím ešte aj v botaskách...a jedny zimné športové topky mám v prípade veľkej núdze:slight_smile:
15. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci ja stále behám v botaskách :slight_smile: Mne je v nich najlepšie :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pockam pokym budu mat v Garfielde tie ich dobre akcie :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni a to kedy bude? :sweat_smile: Lebo ak až po zime.... :sweat_smile: :grinning:
15. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojte.
Dnes poobede sa musela pobehat s vysavacom, bo podlahy a koberec u nas uz plakali z tolkeho prachu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Potom som sa konecne pustila do triedenia a vyradovania malych a letnych veci.

Tiez som sa zhrozila z tej temy o vyzive. :astonished: Bo aj ja som zvykla kupovat tuto znacku.
15. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neviem ale myslim ze v novembri by mohli mat ja dajako uz s topankami neponahlam kedze aj Radka ma zatial co nosit a ja s Jarinom tiez :wink:
15. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Julik :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer...ja som o tej vyzive citala uz minule...
mne uz xyba upratat iba spalna a mam zas na 3m pokoj co sa tyka kompletneho upratovania :sunglasses:
v garfielde zacinaju akcie hned po vianociach..teda ta 1+1..my sme si s mm tak tohto roku kupili..ale detske sa mi tam zatial ziadne nepacili :unamused: teda take pre nasich drobcov..pre vacsich uz aj ano...

a dnes som sa dozvedela,ze dalsi bratranec cakaju male :dizzy_face: (ten co ich syn je mladsi od nasej o 1den)...takze ako vidim zacina uz aj v rodine druhe kolo :grinning: lebo jeho brat cakaju teraz v decembri druhe :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Zuzi....si na rade :grinning: :wink:
15. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial odolavam statocne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi to mas pravdu ze tam maju az na vacsie deti pekne topanky :slight_smile:

Dajako sa ta vasa rodina rozrasta :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smrt sa nevyhyba nikomu :pensive: to je zivot, len vzdy je skoda mladeho cloveka :pensive:
15. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som prehliadla, ze ste uz dalsiu stranu napisala :sweat_smile:
nestiham pri ordinacii.........
ze nic extra si nechystala jani, ved hotove hody si pre nich pripravila :slight_smile:
no ta co zuzi, hodite aj vy druhe kolo? :grinning:
15. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, a ako je v robote ? uz si sa troska zabehla ? :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nebude...dnes som dokonca povedala,ze ja som asi ani deti mat nemala,lebo nezvladam vychovu malej :pensive:
15. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad,nie si sama,aj mňe to nejak ušlo,že píšem,píšem a už na druhej strane:slight_smile:

jani,neviem načo zomrel,mal 33 rokov,jednoducho sa ráno nezobudil:frowning2:

zuzi,tak vidíš,to si máš asi brať príklad:slight_smile:
15. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ale prestan, kazda z nas ma sem-tam taky den, ze je rozladena s deti, a ma vycitky, alebo podobne, ja to celkom chapem aj poznam :rolling_eyes: nasa laura je velmi tazko zvladatelne dieta ale lubime ju najviac na svete :dizzy_face:
15. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,prestaneš s takýmito rečami? si skvelá mamička a názory a pohľady druhých ignoruj:slight_smile:
veď malinkej pri tebe nič nechýba:slight_smile: a zaslúžiš si aj milión detí:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a okrem toho, teraz su nase dievcence v takom veku, ze na vsetko nie hovoria a samy zapor a odpor a skratka sa to musi prekonat a prerast :wink:
15. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,dad to krásne napísala...presne to vystihla:slight_smile:
mňe tiež občas dokážu rupnúť nervy a zvýšim hlas,ale potom ma to mrzí...lenže malá si to aspoň začne uvedomovať a potom sa príde túliť:slight_smile: jednoducho to treba,lebo nám ozaj tie naše lásky budú skákať po hlave:slight_smile:

zuzi a kto iný by si zaslúžil dieťatko ak: taká super osoba vždy usmiata ako ty! nie?
15. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, pomaly sa zaucam, ale je toho este taaak vela co vsetko sa musim naucit :confounded:

A co sa tyka u nas druheho kola potomkov, tak JA si este pekne odkrutim 2 rocky v praci, v prvom rade kvoli praxi a v druhom rade kvoli lepsej materskej aspon na tie prve dva roky dietata. :sweat_smile:
15. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze na nasu aj ked zvysime hlas...alebo dostane po zadku..ona ani vtedy ani ako keby si to neuvedomila :angry:
co este pomoze,ked jej povieme,ze pride zly ujo..lenze takto ju strasit nexcem,lebo sa bude bat inych....
ale zas ma aj dni,ked je zlata... :pensive:
15. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul,tak to je dobre,že sa zaúčaš,hlavne že sa páči....

tak ja potomka plánujem až za nejaké rôčky,asi za takých 4-5 rokov....
15. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja radsej neplanujem...lebo clovek mieni, pan boh meni :zipper_mouth: :grinning:
15. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,to je tiež pravda,tak napíšem,že najbližšie by som dieťaťko chcela o 5rokov...
15. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja az by som sa teda naozaj rozhodla pre druhe,tak by som to xcela stihnut do 5rokov malej :grinning:
15. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi presne niekedy su tie nase deti hrozne zlate a urcite si bez nich uz zivot nevieme ani predstavit a aj my dospely mame niekedy lepsie a horsie dni :wink:
15. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas plati iba ze si pre nu pridu smetiari ked neposlucha :grinning:
15. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok