Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
5. jan 2010

Juj Saši tak Laurike všetúčko naj a momentálne sa asi aj hodí najviac to zdravie 😵 . To má vlastne hneď po Vianociach druhé Vianoce 🙂
A čo sa týka toho havina, tak nepovoľ.... lebo ty si vodca svorky a on si to musí uvedomiť. Segrin pes ani jesť nezačal, kým jej nepovedala - môžeš. Tým docielila, že si potom nebral od cudzích ľudí. Ja hovorím, že Jessie poslúchala viac ako moje deti 😅 😀

dadulik
5. jan 2010

teda jani 😀 zaujimavy den, ale to s tou kartou by ma riadne nasralo 😠 😠 😠
sasi, laurike vsetko naj, vela zdravicka 😵
moje dieta dnes prekvapivo zaspalo bez okolkov uz o jednej 😨
ja som nakoniec uvarila iba hribovu polievku a na veceru mozno urobim trochu zapekanych zemiakov a hotovo 🙂

sasa80
5. jan 2010

Daj daj Jani, pupaky uz mame krasne suche ani nevidim ze by sa robili dalsie, takze uz snad aj koncime s kiahnami. 😀

No a este k psovi, ani jedlo zo stala si nezobral a to boli chlebicky vonave 😀 , ale to si ani ti druhi psi nedovolili, len som trochen cakala ze skusi, by letel von az na koniec pozemku keby si dovolil 😀 😀 , vlastne sa aj skusa, lebo maly aj s lyzatko, ticinkami si sadne k nemu a nic, az ked mu povie paci, tak si zoberie, ale len tak ze ledva otvori usta 😀 😀

No a chcel byt on vodca kedze skusal ako ten kynolog pisal, akoby opisoval nasho psa, takze vazne som musela zakrocit az mi je to luto ked dostane nakladacku, ale vidim ze mu to prospieva a tak uz neupustim, a to hned na slovo, vlastne do roka by mal vediet iba zavolanie a svoje meno, prestat skakat a misku si nechat vziat a ostat, to uz sme kvazi zvladli a zvladame na jednotku a po toku sa zacina sadni lahni chodza pri nohe a to mam uz aj skusenosti z predchadzajucich psov, takze cez leto zacne trening psa 😀 do leta musim deti vycvicit ako sa k sebe spravat a samozrejme ich teda aj ucim ku psovi nikdy zo zadu lebo maly vzdy ide z predu on je ako taky Maugli aj pes je k nemu taky, asi bol v minulom zivote pes, strasne si rozumeju, ale Laurika ma tendenciu chodit k nemu zo zadu a tak sa jej stale snazim vysvetlit aj si dava pozor, ze vzdy z predu, lebo ked spi tak si moze mysliet ze zlodej a kusne ju, ale nie preto ze by chcel ale ze sa zlakne a ked pojde z predu tak otvori ocka hned ju zaciti a vie ze to je ona. 😅 Som ale mudra co 😀 😀

sticker
autor
5. jan 2010

Zapekané zemiaky nie je zlý nápad - po tých dňoch obžerstva 🙂 Ja som si dala ešte vývar, jeden langoš a som plná. Sa obávam, že šalátu sa nikto nedotkne. Pôjdeme do mesta a ako poznám mm bude si chcieť ísť niekam sadnúť a ja budem mať čo robiť, aby som sa neprežrala 😅

sasa80
5. jan 2010

Dakujeme 🙂

Dad zavidim moje nespia, teda Laurika nespava vobec a maly spal vcera od 15tej do 20tej a siel spat az o jedenastej v noci, ale spal az do rana do 8mej, takze kaslem na to ze nespi dnes, hraju sa pekne v izbe. 🙂

sasa80
5. jan 2010

Jaj inac u nas je dnes nechutne, mrholi a mrzne, brrrrrrr

A ja som si urobila kapucinko pekne teplucke 😀

sticker
autor
5. jan 2010

Ja chcem ísť s malými do mesta, keď bude tma, aby sme konečne videli svietiť fontánku 😅 . Ale ten mráz ma odrádza. A tiež že má buď mrholiť, alebo snežiť... a pijem obyčajné café 😀
Ja som si už nejako zvykla, že Jul nespí...len sa naozaj obávam, čo bude v škôlke 😒 ☹
Julik na FB mi píše, že sa mám s Tebou spojiť....tak sa spájam 😀 🙂 😉

sasa80
5. jan 2010

Jani IP

lusinda2000
5. jan 2010

ahojte kočky,tak ja len na skok,potom si vás dočítam,lebo ste toho popísali,ja len toľko,že včera večer sa sestre narodil zdravý chlapček🙂

sticker
autor
5. jan 2010

Júj Luci moc blahoželám 😵 a veľa mliečka želám 🙂

dadulik
5. jan 2010

luci, velke blahozelam aj od nas 😵 😵 😵 😵 to je krasne, je z teba teta 😀

lusinda2000
5. jan 2010

ďakujem,teta je zo mňa už druhý krát🙂
bolo to cisárskym,tak mliečku to chvíľku potrvá,ale už sa pomaly rozbieha🙂

dadulik
5. jan 2010

lusi, ja som teda uz 22 rokov 😀 😀 😀 sranda, co, medzi mnou a neterkou je len 6 rocny rozdiel 😀 😀 😀

dadulik
5. jan 2010

"teta" 😠

lenca13
5. jan 2010

Ahojte ale ste toho popisali 🙂
Tak Laurike vsetko naj...
Lusi tak mas co zapijat...
Jani ak si este tu,ta fontana minule nesvietila este ani o piatej 😖 ,a vonku je dnes prijemne mne ostala zima az na zimaku 😖 idem si vypit teplu kavu
Boli velmi pekne masky,Radka si dobre pokorculovala 😉 normalne rozmyslam ze buducu zimu zacnem aj Timeu ucit korculovat

denisse
5. jan 2010

ahojte ... pripajam sa k blahozelaniu Laurike, hlavne nech je zdrava a robi rodicom radost 😉

ja som dnes bola od rana do 15.00 v praci, potom som si rychlo bola kupit jedny tehu nohavice a v jasliach po nelu ... si predstavte, ze tam bez problemov zaspala a spala 2 hodiny 😕 😕

uvarila som polievku na zajtra a teraz po malych davkach trosku upratujem ... umyla som riad, oddychla, zvesila pradlo zo susiaka, oddychla, poliala kvety, este ma caka umyt pracovnu dosku na linke a pozametat ... 😝

sticker
autor
6. jan 2010

Dobré ránko 🙂 Tu krásne snežilo celú noc a stále sneží 🙂 Len mi je ľúto, že nemôžem sánky vziať von ☹ MM ide do roboty a ja ich nemôžem ťahať...už vidím to sklamanie u malých ☹ Ani snehuliaka postaviť nemôžem, bo kým sa ja zohnem a spravím guľu a potom ju ešte po zemi gúľať..no nehrozí ☹ Tak som trochu "rozľútostená" 😒 .
Včera som sa už ani neozvala, prišli sme o pol siedmej a večerný kolotoč, o ôsmej som si ľahla na gauč v obyvke, zapla Spektrum, potom Discovery a čumeli sme. Ja som klasicky zaspala o pol desiatej a zobudila som sa pred pol nocou, chodila po byte, potom na dve hodiny zase spánok, zase prechádzka po byte a potom už iba hodinovky a o pol šiestej definitívne hore. A už počujem, že sa Jul preberá, tak pôjdem aj polievku spraviť a snáď sa mi podarí aj doobeda vybehnúť von 🙂
Leni o piatej už včera svietila a je to pekné 🙂 Akurát sme potom premrzli. Nebola zima, len keď je človek už dlho vonku, tak začne byť 😀. Šli sme sa najesť - ja som si dala cestoviny s kur. mäsom, malé palacinky, mm pizzu + tri čaje a jedna kofola a vyše 18juráčov k čudu 😒 . No tak ale tak skoro si zase nepôjdeme spolu sadnúť 🙂

sasa80
6. jan 2010

Dobre ranko,

u nas je tiez snehuuuuuuuuu, jaj sa tesim, aspon to u nas vyzera na tom blate nadherne cisto, akoby som dvor upratala 😀

Dnes by som sa chcela ist sankovat s deckami, ale baby ak viete, poradte ☹ , lebo neviem nech neurobim si zle, tak mala ma tie ovcie kiahne, ale uz ma niekolko dni vsetko suche a nevidim ze by sa jej robili dalsie pupaky a chcela by som aby sa sla tiez sankovat ved nemozem zobrat len jedno dieta ☹ , ale ked sme zacali s ovcimi kiahnami tak dokina mi hovorila, ze nemoze ist nikam do poslednej hnisavej bodky a neviem ci nie aj potom este ale to si nepamatam, aby nechytila nieco na to, tak co teraz? myslite ze mozem ist sa sankovat 😅 Prosiiiim radte.

dadulik
6. jan 2010

ahojte, aj tu snezi celu noc a stale 🙂 s malou sa tesime, ale chudakovi jarovi veru rano do smiechu nebolo, ked sa trepal do ba do prace 😒
ja periem uteraky a dusim bravcove na zeleniny, potom pojdeme von, len mne sa sanky nechcu zase vytahovat z sopy, lebo aj tak stale snezi, a sankovanie v takom pocasi je o nicom, cize vybehneme len tak, a mala uz prosikala, ze snehuliaka stavat 😀 no neviem, ci ten sneh neni taky sypky ako minule 😨

dadulik
6. jan 2010

sasi, no neviem 😖 akurat nedavno sme sa o tomto bavili s mojimi rodicmi, ze ked som mala ja ovcie kiahne, otec so mnou isiel na bicykli do dediny a stretla ho dokina a ze taaak mu vynadala, ze mu predsa povedala, ze ani na dvor so mnou nemoze, ze musim byt v izolacii 🙄 🤐
tak ja neviem, nemas kontakt na lekarku ? zeby si jej cinkla 🙂

dadulik
6. jan 2010

zeny, kde ste 😀 😀 😀
my sme boli 3 hodiny vonku, postavili sme troch velkych snehuliakov z deckami a rodicmi z ulice, aj sme sa pogulovali, a na zaver som odhrnala sneh z dvora, svalovka bude rano kvalitna 😒

lenca13
6. jan 2010

Ahojte my sme u nasich 😉 isli sme doobeda cesty neboli vobec odhrnute 😖
Timea isla spat,a my sme s Radkou v zahrade postavili snehuliaka 🙂
Dad teda tu cestu nezavidim do Ba 😖
Kmotrovci dnes mali letiet do Londyna,neviem co vobec isli ked rano hlasili ze niektore lety boli zrusene 😕
Inak ten sneh sa topi skoda mohlo to vydrzat 😖

Sasi kolko uz ma tie kiahne,my sme isli s Radkou von asi po dvoch tyzdnoch hlavne musis dat aj pozor aby neprechladla 😕

sticker
autor
6. jan 2010

Aj my sme už doma. Prišli sme o štvrť na dve a teda riadne mokré. Boli sme u kamarátky na dvore a ku koncu keď sa Jul na kombinéze šmýkala z takého mini kopčeka im vravím, že tie šmýkacie lyžice by tam úplne stačili a deti by boli v raji a on ich priniesol z garáže 😀 Takže to zase chvíľu trvalo kým sme sa dostali domov, ale decká boli naozaj v raji 🙂 😉
Všetko suším, najedené sme a malé sa teraz hrajú na nejakú hostinu. Dad v dobrom závidím guľovanie aj stavanie snehuliaka....už ani nemám ľútosť, len hnev na ten môj stav 😠 😒

sticker
autor
6. jan 2010

Stromčeky odzdobené, ale teda mi to trvalo - Deni som na teba myslela, lebo som trochu spravila, ľahla si a takto dokola. Ten živý má ešte sviečky, to neviem, resp. nechcem sa tam naťahovať a zamotať ich. Ale mám chuť mu najdlhšie konáre pekne postrihať, aby bol už poriadok 😝 . Keď som už aj povysávala neporiadok čo bol z neho. Ale jeho sa stačí trošičku dotknúť a už opadáva.

lenca13
6. jan 2010

My sme boli s timkou vonku na sankach a teraz sa so segrou napchavame doniesla syry,bola na lyzovacke v Ziari 😉

denisse
6. jan 2010

ahojte ... tak ja mam za sebou druhy pracovny den, zase cely v praci a tento tyzden uz do kanclu nemusim, len z domu si budem robkat ... sme s nelou same, roman maju z prace bowling, tak pride az v noci ... nela si zase stavia stavebnicu sama vo svojej izbicke, tak toto bol asi najlepsi darcek 😀 😀 😀

vcera som isla spat o pol desiatej, to vobec nie je moj styl, ale ma to nejak zmohlo a dnes sa citim podobne, tak tiez asi skoro odpadnem 😝

sticker
autor
6. jan 2010

Deni a akú to dostala stavebnicu? Nejako som nepostrehla 😝
Ja som sa snažila si všímať Jul, s čím sa hrá najviac, ale je to rôzne... Ráno aj začala stavať drevené kocky, ale ona si aj dosť číta - knižku - puzzle a to ju baví, aj s bábikou sa pohrá, aj si kreslí... Ale tak že aspoň pol hodinu pri jednej hračke zatiaľ nie.

sticker
autor
6. jan 2010

Inak dnes sa hrali na Vianoce - spravili si akože stolík, deka bola obrus z kuchynky tam dali veci, macou posadili a jedli normálne dva chody a tak 🙂 Dlho im to vydržalo 🙂

dadulik
6. jan 2010

jani 😀
lauru uz niekolko mesiacov znova bavi ta kuchynka, stale vari, miesa, babiky krmi, potom cita knihy, stavia puzzle, lego, ale pri tej kuchynke vie obcas vydrzat aj 2 hodiny !!! 😲

sticker
autor
6. jan 2010

Dad tá kuchynka bol veru dobrý nápad 🙂 Tiež sa tam vie hrať, majú k tomu stoličku od toaletného stolíka a Jul sa hrá s obidvoma naraz 🙂