Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
21. jan 2010

Nikto nepochybuje, že sa ti to podarí 🙂 Ale tie šampiňóny ma veru zaujali 🙂 Som síce jediná v tejto domácnosti, ktorá má rada šampiňóny, ale veru by som skúsila.... Aj tá ruská zmrzlina je mňam. Kedysi maminka robievala tiež ruskú zmrzlinu v oblátke, mňam 🙂

dadulik
21. jan 2010

ahojte, jani, hlasim - 8 🙄 a snezi zase, fakt neviem, kam ten sneh budeme davat 😒
my sme sa vcera vratili z navstevy o pol deviatej, laura nam zaspala v aute, tak bez vecere, kupania, len som ju prezliekla do pyzama a spala do rana 🙂
ja dnes urobim bravcovu pecienku na cibulke s fazulkami a ryzu, cesnacka je od vcera, a inak netusim, co budeme vsetri traja cely den robit 😖

dadulik
21. jan 2010

deni, ja ta fakt obdivujem, kolko toho varenia, pecenia ty zvladas naraz 😀 😉

sticker
autor
21. jan 2010

Dad no blázniť sa doma 🙂 😉 . My keď sme doma všetci, upratovanie nemá význam v tomto byte, tak sa malé bláznia s tatom 🙂
Ráno v škôlke už papier, že 1.2 je voľno a posledný týždeň vo februári sú jarné prázdniny,tak napísal, že Jaja nepôjde. Inak nie sú nejako skoro tie jarné?

denisse
21. jan 2010

dad, ja si toho vela nachystam uz v piatok, inak by som to nestihla, lebo samozrejme, ze v sobotu pred navstevou treba este vysat a vytriet podlahy a taaak ... 🙂

a ty mi nic nevrav, co si napiekla na tieto vianoce pre celu armadu 😀 😀 😀

denisse
21. jan 2010

jani, sampinony vyskusam a dam vediet a potom aj recept ... 😉

sticker
autor
21. jan 2010

Inak som netušila Deni, že to je ruské jedlo, tie šampiňóny... Vôbec by som to netypla 😝

denisse
21. jan 2010

jani, oni pisu v recepte, ze "hribiky", ale ja dam sampinony ... 😉

julca80
21. jan 2010

ranko vsetkym 🙂

Prave som si dala varit zemiaky na polievku, mam konzervu sampionov a smotanu.
Nerobite niektora nieco z takychto konzerv. sampionov? 😕

denisse
21. jan 2010

juli, ja ich pouzivam bud na pizzu, alebo na platky masa, ci pangasa, ked to zapekam so syrom ... aj do cestovin ich davam ...

denisse
21. jan 2010

my mame este spenatovu, ale na druhe neviem co ...

julca80
21. jan 2010

deni, ten recept musi byt fantasticky, uz ho mam aj ulozeny 😀 Ja taketo mozem.

denisse
21. jan 2010

my si to dame k masu a k tomu bud opekane zemiaky alebo bagetu, kto co bude chciet .. tak snad to pasuje 😉

dadulik
21. jan 2010

waauu deni, teda fakt zaujimavy recept, uz aj ho najblizsie skusim 😉
a to vianocne pecenie ako minule vianoce nehrozi, ved som to jedlo iba ja ☹ a tak aj teraz vyzeram 🙄

zuzla2
21. jan 2010

ahojte...
my tu mame len dakyx necelyx -6...ale o snehu ani xyru a ani slyxu 😖
deni super recepty...ten prvy sa mi to dost podoba na zapekane sampinony a ten druhy podobny s chipsami som uz robila...nebolo to zle,ale ani ma to dako velmi neoslovilo 😔 😎
ja tiez potrebujem uvarit daku polievku len netusim aku..a aj tak neviem kto ju bude jest..mala posledne dni bojkotuje jedlo 😖

dadu i ja som cez vianoce toho napiekla...co to som pojedla (tiez tak teraz vyzeram) a na 2x odniesla aj nasim..a este troxa je na balkone..som povedala,ze poslednykrat...

lenca13
21. jan 2010

Ahojte tak konecne som doma 😉
Timea sa vcera vecer vychadzala,hlavne chrbat a brucho tak sme rano naklusali k dokine,hned sa pytala co jedla ,tak jej zobrala krv, dala jej spravit krny obraz a neviem este co vsetko tak som zvedava 😕trochu plakala ale zvladla to statocne 🙂
Potom este na nakup,do lekarne a do skolky pre papier ten musime ist dat zase potvrdit k dokine,inak sme tam posledne tyzdne pecene,vareny 😖
Ja robim sosovicovu polievku,vcera je jedla u kamosky a ze ona chce tu co vcera jedla u tety 😀 😀 😀

denisse
21. jan 2010

mna dnes nejak boli hlava, aj som si slabu kavu po dllllhej dobe urobila a nic .. tak sa asi oblecieme a ideme trosku von ... aj ked sa mi nejak extremne nechce, ale tak ideme, nech sa nel este trosku pobobuje, kym je na com ... 😅

leni, aj mne sa zda, ze nela ma nejaku potravinovu alergiu, posledne dni (a hlavne noci) si strasne skrabe vnutornu stranu stehien a vidim, alebo skor citim tam take male vyrazky, je to skor len akoby draplava koza ... mozno z orieskov, co jej dala babka minuly vikend? 😕

dadulik
21. jan 2010

my sa flakame doma, vonku je neskutocne zima 🙄 tak sa mi nechce ist s malou uz von, doobeda sme riadne vymrzli. Laura dnes tiez bojkotuje jedlo, uz som jej vsetko mozne urobila a nic 😠 teraz kukaju s tatom simpsonovcov 🤐

denisse
21. jan 2010

my sme prave prisli, ani celu hodinu sme nevydrzali, co tam je taka zima ... a sneh je taky zmrznuty, ze sa nela nevedela vyskriabat hore kopcom ... vsade sa smyka, len som cakala, kedy sa obidve niekde sklatime ... 😖

denisse
21. jan 2010

a dali sme si vareny karfiol .. to je taka jednoducha rychlovka, este od detstva to mam strasne rada a nele to tiez chuti ... len vareny karfiol v slanej vode, posypany struhankou a poliaty roztopenym maslom .. mnam 🙂

sticker
autor
21. jan 2010

Ahojte 🙂 Leni to som zvedavá, čo to je Timke 😕 😒 .
My sme šli doobeda ku kamarátke, teda neskutočná zima. Tam sme boli až do pol jednej, Jul sa tam najedla a že ideme domov. No sa mi zdalo, že je už trochu lepšie vonku, tak sme šli do mesta. Janke som kúpila Peddy zimné, budú aj ďalšiu zimu 😝 , potom sme šli na čaj a do škôlky. Jul šlapala od tej pol jednej do pol tretej, s prestávkou malou. Ale ku koncu som už neskutočne mrzla a teraz mi je stále zima.
A čo sa týka jedla...tiež to nie je nič slávne. Aj dnes zjedla pár lyžičiek polievky a druhé zo slušnosti trochu ryže, lebo sme jej k tomu dali uhorky 😀. Takže to nebude v mojom varení, keďže ani tam nejedla 😅 😀

lenca13
21. jan 2010

To som aj ja zvedava,co to bude mat je na nieco alergicka,tak som zvedava na co ☹ mozno jej nepasuju mandarinky ved len tie jedla vobec neviem z coho ineho to moze mat 😖
Deni ona to vobec nema na povrchu,ono je to skor pod kozou take male fliaciky vobec ju to nesvrbi 😉
Dala nam fenistil,aj doktorka hovorila ze je toho hrozne vela,a ked som od nej vysla tak jedna mamina ze jej dcera je alergicka na brokolicu 😖
S tym jedlom je to aj u nas posledne dni divne,ked chce tak zje vsetko no ale niekedy minimum

Jani,aj ja som babam kupila Peddy a dufam ze im budu aj na buduci rok no Radke su dost velke 😉

denisse
21. jan 2010

co su Peddy??? 😕

lenca13
21. jan 2010

Deni znacka topanok 😉

denisse
21. jan 2010

ahaa .. tak som zase mudrejsia 😉

sticker
autor
21. jan 2010

Leni alergia na brokolicu? 😕 Bože, to už aby sme nič nedávali malým 😖 😒

sticker
autor
21. jan 2010

A Timke si kúpila tiež zimné, či už na jar..som to nepostrehla 😅

denisse
21. jan 2010

ked budete mat chvilku, tak ich odfotte .. tie Peddy a hodte bud na FB alebo sem 😉