Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
14. mar 2010

Caves Lenci,
mame nejaky Unasyn ci ako sa to spravne pise. Teraz ju snad nebolia, lebo vtedy sa najprv zacala chytat za uska, ked som si to vsimla, tak mi aj povedala, ze ju boli. Neskor vecer uz plakala, ze ju boli aj druhe, proste des. A najhorsie bolo, ze som nevedela, co jej na to dat. ☹
Tiez som si myslela, ze jej tie atb. pekne zaberu a bude po dvoch dnoch lepsie, lenze nevidim, zeby sa jej to zlepsovalo.
Boze, citim sa taka bezradna. Bo som fakt cakala, ze jej to pomoze. Do toho ta zvysena teplota, co si myslim, ze to nie je dobra predzvest, ked ma zvysenu aj pri atb. "Alebo to moze byt? Neviem." 😕

lenca13
14. mar 2010

julik no neviem,chod s nou zajtra radsej k dokine,ked jej nie je lepsie mozno je nezapasovali ant. 😖 to ti verim ze si bezradna

julca80
14. mar 2010

este pockam do utorka, ak bude mat teploty tak jej asi crknem 😒

A

julca80
14. mar 2010

vy ako? Co robievas cez den, ked je mala v skolke?

lenca13
14. mar 2010

Julik no zatial sa nenudim 😀 😀 😀 sem tam dajaka kavicka s kamoskou 😉 a robim poriadky v byte co sa niekedy pri detoch neda ked ich mam doma 😉ale mam aj blbe chvilky 😖 😖 😖
Timea v skolke v pohode,uvidim ako zajtra ale povedala ze uz plakat nebude 😉

julca80
14. mar 2010

jooooj, babulka zlata 😅 , ze "plakat nebude" 🙂

Ja zase potom ako som sa vratila znova na matersku, tak mavam take chvilky, ze sa zamyslam nad tym ako mi bude luto za tymto casom stravenym s malou. Normalne si to teraz vychutnavam. Keby nemusim ist do roboty, tak sa hodim na dalsiu "dovolenku". 😅

lenca13
14. mar 2010

Julik aj mne je luto za materskou,ale vidim ze jej ten kolektiv prospieva a mne tiez uz je doma dlho len do konca mesiac musim dajako vydrzat doma 😖

lenca13
14. mar 2010

Julik no ty si to vychutnas urcite este aspon raz tu matersku,ale ja dalsie neplanujem 😉

julca80
14. mar 2010

to dufam 😀 Ved uz teraz rozmyslam nad tym, ze uz aby presli cca. 2 rocky a sup-ho na dalsiu dofcu. 😅

lenca13
14. mar 2010

Julik neboj to ubehne ako voda 😀 😀 😀

julca80
14. mar 2010

teraz uz len co najrychlejsie nejaku robotu najst 😝 😖

lenca13
14. mar 2010

s tou robotou je to veru bieda,neviem este ako dopadnem ja 😖

lenca13
14. mar 2010

Julik dobru noc a daj vediet ako je malej 😕

sticker
autor
15. mar 2010

Bože Juli ☹ Tá bezmocnosť čo cítiš je hrozná 😔 . Ja by som veru aj dnes volala MUDr. ak sa jej nepolepší. Od štvrtka to je už dosť dlhý čas, aby aspoň trochu zabrali tie atb. Ty máš dobrú doktorku, tak by som si to aspoň dala vysvetliť, či by nebolo lepšie vymeniť atb.
Už nech sa aspoň trochu oteplí. Veď pre deti to tiež musí byť hrôza takáto dlhá zima. Jul tiež kašle a len dúfam, že je to zo soplíkov. Už jej ustupovali, ale večer začala pokašliavať a teraz tiež kašle. Ale zase ráno som jej aj dosť odsala....
A do nemocnice idem na Veľkonočný pondelok 😝 Normálne ak všetko pôjde dobre, by som sa aj na krásnu nevestu šla pozrieť 😵 😉 Teda ak sa tam budem mať ako dopraviť. Ale aj v našom aute by sa dalo ležať 😀 Len neviem čo by nato povedali naši policajti a kde by som dala deti 😀

jaduska
15. mar 2010

ahojte....u nás nič nové...tak len pozdravujem....dominike skoré uzdravenie

lenca13
15. mar 2010

ahojte 😉 timea isla do skolky uplne v pohode 🙂
Idem varit granadir a trochu poupratovat,vonku je otrasne pocasie sice svieti slnko ale je riadna zima 😖

denisse
15. mar 2010

ahojte .. ja som zase sama doma a robim do prace, ale poskulujem na kona 😉
tak u nas tiez nic nove, nela ako vzdy do jasli ist nechcela ... som zvedava, aka bude, ked po nu "po O" pojdem ...

juli, to mi je luto, ze je dominike tak nedobre, urcite dnes brnkni tej vasej dr, ved ona je nadstandardna, tak ti aspon po telefone poradi ... mozno ma mala fakt nevhodne atb ...

dad, kludne moze byt aj obsah v bruchu 😀 😀 😀

tak vam prajem pekny den a este urcite nakuknem ...

denisse
15. mar 2010

hej a vraj cez vikend ma byt 18 stupnov 😕 😕 😕

jaduska
15. mar 2010

deni - to fakt? konečne budem môcť ísť na "peskovisko"....

jaduska
15. mar 2010

oprava chyby: budeme, nie budem....

denisse
15. mar 2010

tak nela sice plakala, ked som prisla, lebo nemohla najst vrchnacik z piticka, ale vraj dnes bola celkom zlata a pomahala s babetkami ... ani nesla do "hornej" triedy s velkacmi, ale zostala dole s malymi a vraj pomahala .. nejakeho maleho chlapceka hojdala, cosi tete podavala ... oni ked ju zamestnaju, tak tam ani neplace ../ 😉

ale teta mi hovorila, ze nela urcite raz bude herecka, ze ona z nicoho nic uprosted hry zahraje dramaticku scenku na temu "spomenula som si, ze mne je tu vlastne smutno" 😕

sticker
autor
15. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Deni to je perfektná veta 😀 😀 😀 Nelinka je teda číslo, viem si ju predstaviť ako to pekne zahrá 😀 😵
My sme prišli domov po tretej 😝 . Odišli sme ráno o deviatej....no mám dosť, lebo Jul je dosť podráždená. Asi z tých soplíkov, čo chápem, ale zase mohla by trochu spolupracovať 🙄 . Ale inak úspešný deň, pre kreditku ani nie 😅 😝 . Najprv sme kúpili Jul krásne Niky botasky aj Edo si kúpil adidas slušné topánky na jar. Janke chcem kúpiť také isté, ale nemali tam jej veľkosť. A viem, že ich majú aj tu v meste. Potom sme kúpili kamarátkinmu malému k tretím narodkám darček, samozrejme už keď sme boli v Dráčiku aj Jul si vybrala a iba mi potvrdila čo ju baví - vybrala si krásne drevené kocky 🙂 A Janke sme kúpili domček Little´s PetShop, to bolo radosti keď sme po ňu prišli do škôlky a bolo auto pred škôlkou a ešte aj darček 😵 A ešte sme kúpili dvd prehrávač. Aj som ho nechcela, ale zase púšťať stále na počítači a odpájať ho.... Bude to lepšie, ja viem, len kvôli peniazom som váhala. A Jul som kúpila rifle, také úzke, cigaretové. Chcela som 98, ale keď som jej skúsila 104 tak rozdiel tam moc nebol, tak radšej väčšie som vzala. A v Tescu majú pekné nové veci. Veľmi sa mi páčili tmavé riflové kraťasy a k tomu farebné pásikové legíny. Veľmi to bolo pekné. Ale veď počkáme a možno to bude aj za rozumnejšiu cenu neskôr 🙂
Zajtra ideme na logopédiu a vo štvrtok idem k zubárovi 🙄. Ale ak to prežijem, čaká ma kaderníčka na melír a to sa teším 🙂
Inak Lenča má zmenenú farbu vlasov. Je to trochu šok, keďže roky nosila inú farbu, ale potom keď si človek zvykne sa jej to hodí 🙂 😉
A Edo ide večer na kolky, odchádza jeden kolega tak ich pozval a bol to veru dobrý kolega, vždy posrandoval, polichotil.... Tak ide aj za mňa sa zabaviť 🙂

jarinosk
15. mar 2010

Veru,Lenca ma novu farbu.
taku nijaku.
Je ako ina baba,akoby som spaval s niekym inym 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
15. mar 2010

caute 🙂
v prvom rade malej dominicke rychle uzdravenie, chudatko, viem ako sa citi, aj laura ked je chora je takato bez energie a stale na mne zavesena ☹
juli, s robotou som zatial spokojna, az sa mi obcas nechce verit, ze som si tak dobre vybrala 😀
jarino, ved hod lencinu foto noveho ucesu, som zvedava s kym spavas 😀 😀 😀 😀 😀
laura zaspava, dnes varovala cely den s nasimi, samozrejme tam nezaspala 😒
jaro ma prist z roboty, tak vyprazam rybie file od vcera 🙂

denisse
15. mar 2010

nela tiez uz spi, ale na to, ze mala cely den celkom dobru naladu, tak navecer ju chytil zachvat trucu .. odmietala si umyt zuby aj obliect pyzamo, sme s nou bolovali, ale nakoniec sme vyhrali 😀

dad, ani nevies, aka som rada, ze si v praci spokojna .. velmi ti to prajem 😉

dadulik
15. mar 2010

deni, a ja ti moooc dakujem 😅 😵

denisse
15. mar 2010

ja zajtra idem do prace na cely den, cez obed si pojdem kupit listok na vlak, tak snad nebude plny na ten termin, co chcem ...

tak si uzite pekny den a vecer dopisania 🙂

sticker
autor
16. mar 2010

Ahojte. Julik ako je Domče? Si sa včera neozvala, tak snáď je to lepšie... Tu prší a v noci snežilo, hrôza 🙄 . Ideme na logopédiu, ale Jul stále kašle... Lenže vždy keď som šla s kašlom k MUDr. tak to nič nebolo a tak.... Dala som je Stoptusin a odsávam ju, nebudem sa spoliehať na jej fúkanie aj keď to vie, ale tie zadné soplíky jej asi nejdú...
Deni príjemný deň 🙂 A držím palce, na lístok. Kamarátka chodieva busom a čím ďalej je horšie zohnať si miesto. a to kupováva aj 2 mesiace dopredu 😝

julca80
16. mar 2010

ahojte, tak u nas troska mozno lepsie, len ten kaslisko ma stale, dako sa jej nedari dobre vykasliavat. 😖
Teploty zatial nemam a snad uz nebude mat.

Dnes po obede mi drzte palce az do vecera 😉 😅 Tyka sa to potencialnej prace. 🙂

julca80
16. mar 2010

ja som si pustila asi pred hodinkou pracku, a pred 15min. vvpli vodu. 😠 Tak som zvedava dokedy dnes budem prat?! 😖