Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
6. júl 2009

dadu ten vikend tam tych idealnych tatinkov bolo viacej...ja som mala pocit,ze vsetci boli 😀

lusinda2000
6. júl 2009

kočky,keby som tam bola s vami dlhšie,tak zistíte,že ja nie som vôbec utiahnutá. to bolo také chvíľkové len,to som sa nestihla ani rozbehnúť,inak som normálna a ukecaná.niekedy až moc. ale tam sa to nedalo nejako prejaviť v tej chviľke. to by som tam musela byť fakt dlhšie,aby ste ma spoznali. inak som niečo také ako dadulík,alebo zuzka. rada sa smejem a kecám.

lusinda2000
6. júl 2009

a zuzi,počula som veru,že máš ideálneho muža,čo sa týka malej,urobí všetko,nerobí mu problém🙂

lenca13
6. júl 2009

Lusi ved si mohla kecat nikto ti nebranil 😅
Dadulik zacala kecat hned len co som ju zbadala 😀 😀 😀 a uz sme sa rehotali

zuzla2
6. júl 2009

ale to len dadu furt vravi,ze je idealny 😀 😀 😀
ja neviem...mne pride normalny 😀 😀 😀 😀

ale tak na stretku to vyzeralo,ze som ako nesxopna mat,lebo som sa fakt ani nepohla...okolo malej len on behal 😀

dadulik
6. júl 2009

leni, ako si dadulika uvidela, tak si sa zacala rehotat a skoncilo to az doma, co ☹ ☹ ☹
veru aj ja som sa uz daaaavno tak skvelo nebavila 😀

julca80
6. júl 2009

ja si vas tu tak potichucky citam, velmo sa mi pisat nechce a spominam na supis vikendos s vami. 😎 😎 😎

lusinda2000
6. júl 2009

leni,mohla,ale ja som sa potrebovala oťukať,spoznať... a potom by to na mňe prepuklo!

zuzi,aká neschopná mať?prosím ťa,veď nech si pekne aj chlap užíva dieťa,napokon,ty si stále s malou,celý deň,chlapy len keď prídu z práce,tak si to tam aspoň užili a zistili,že venovať sa dieťaťu je pre nich super a budú to robiť častejšie🙂

zuzla2
6. júl 2009

dadu, ale ty si fakt bola bohovska....

julci no veruze este pekne dlho budeme spominat....skoda,ze to tak ryxlo zbehlo 😢

lusinda2000
6. júl 2009

kočky,nebolo to dúfam posledné stretko,nabudúce,za nejakých pár mesiacov,alebo o rok,sa snáď stretneme všetky🙂 aj jaduška a ja.aspoň dúfam🙂 to bude také stretko na oslavu "ukončenia materskej"🙂 okrem jadušky🙂,ona bude ešte vychutnávať materskú🙂

lusinda2000
6. júl 2009

dnes sme boli s malou u babky,samozrejme som jej dala tričko od denisky,tak sa chválila babke s ním a babka s ama spýtala,či to tam tak predávali s menami?!tak som jej musela povedať,že to jedna veľmi šikovná mamička a kamarátka robila doma pre viacero detičiek🙂DÍKY deni🙂

lenca13
6. júl 2009

Dadu aj teraz sa rehocem ked citam tie riadky 😀

Zuzu tm je inak taky pohodak 😉

dadulik
6. júl 2009

ejha zuzi, mne to s tymi kramami teda vyslo, uz to u mna nastupuje 😒

dadulik
6. júl 2009

leni, mne sa na tebe strasne lubilo, ako si vedela povedat "boha" a pokracovat v konverzacii 😀 😀 😀 taka si bola podarena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 azda najlepsim dokazom, ze sme sa dobre bavili bolo to, ako som musela rychlo utekat v sobotu v noci sa vycikat, co sme sa rehotali az sme sa skoro ..... 😅 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
6. júl 2009

leni hej ako aj tvoj 😀 vsak rovnaka vahova kategoria 😀
ako ja s dadu,ze 😀 😀 😀 😀 😀
mne uz dnes veselsie,bo to uz 3den.,.ta uz dobre..sice mam v sebe o polovicu viac tabletiek...ale hadam to moja pecen zvladne 😀 😀

lusi,ale tak zas by som klamala....ale mm sa fakt dost malej venuje 😀

zuzla2
6. júl 2009

😀 😀 😀 😀
inac som vam zabudla napisat,ze ak by ste ktorakovlek mala cestu na vychod, ste u nas vitana 😉 aj s rodinkou samo...sice este neviem ako by sa poriesilo spanie...ale to je najmensi problem 😎

lusinda2000
6. júl 2009

zuzi,tak to máš celkom dobré,môžeš si aj porobiť,alebo niekam vyraziť..

lenca13
6. júl 2009

Zuzi poslem ti marhulovicu 😀
Presne tak jeho vahova kategoria 😀

zuzla2
6. júl 2009

no ja ani velmi nikam nexodim...mne je dobre doma s mm a malou 😉

dadulik
6. júl 2009

baby, a ktoze to zaviedol ten pojem "rovnaka vahova kategoria " ? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
6. júl 2009

mne sa zda, ze som to pocula od Zuzky prvykrat, ked sa zhodli na velkostiach svojich manzelov 😉 😉 😉 😀

zuzla2
6. júl 2009

a mne sa zda,ze to bola dadu 😎
leni neposielaj....odloz a potom niekedy nabuduce zas vypijeme 😀

dadulik
6. júl 2009

juli 😠 omyl 😀

dadulik
6. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
6. júl 2009

no ja sa asi pustim do cistenia toho kocika, lebo fakt vyzera strasne 😨 🤐
stavim sa vecerom, ahojte baby moje 😎

lenca13
6. júl 2009

Zuzi dobre odlozim 😉

lusinda2000
6. júl 2009

dadu,ja som včera vysávala a umývala auto zvnútra,lebo tiež to tam vyzeralo po príchode domov ako na nejakom bojisku,ale tak dalo sa to už do poriadku...
prvý krát som celú cestu sedela vpredu a nie vzadu pri malej,teda aj cestou tam aj naspäť a malá bola dobrá. keď s ňou sedím vzadu,tak vymýšľa a chce ísť z autosedačky von,ale teraz tam pekne sedela. po ceste naspäť nám samozrejme zaspala,keď som ju pred penziónom zobudila.

včera mi malá cez deň nechcela spať,zaspala večer o pol siedmej v obyvačke na mňe,tak som ju preniesla do postieľky,okolo desiatej som ju zobudila,lebo sa práve pocikala,plienku nemala,lebo som ju nechcela budiť,a na noc samozrejme ešte máva. takže som ju obliekla do pyžama a spala ďalej na manžeklskej s nami. spala do pol ôsmej. 😎 😎 😎

julca80
6. júl 2009

dad 😀 chybicka sa vloudila 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
6. júl 2009

Ahojte 😎 Teraz sme prišli a ja len čítam, čo píšete, smejem sa a normálne cítim slzy v očiach 😅

sticker
autor
6. júl 2009

Inak Zuzka si ma predbehla - ja som ráno chcela napísať, že hocikedy ste kociktorá vítané u nás 😵 😎 Ak nerátam Julču, tak dadulikovci to majú "skoro za rohom" 😅 😀 . Normálne neviem, ako to vydržím rok sa s vami nevidieť 😔