• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Idem si pozrieť Julkine fotky a už ste videli tie večerné spoločné? Podľa mňa sú perfektné :sunglasses:
6. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak my sme boli na Trenčianskom hrade...slušne sme sa nachodili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocik vycisteny :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz len aby skoro uschol, lebo tu to vyzera zase na burku :angry: a mam ho rozmontovany vonku na susiaku :grinning:
jojo jani, mame to takmer na skok k vam, mozno niekedy zavitame aj my do trencina, alebo na beckov alebo do cachtic a stavime sa :wink:
jo a baby, samozrejme, kludne dojdite aj k nam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: s prespanim no problema vo velkom dome :grinning:
6. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete, kedy hodi foto deniska ? :sweat_smile: :confused: na tie som najviac zvedava :slight_smile:
6. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad fotky ktoré ja dávam teraz sú aj od Deni.... Len teda nemám odvahu dávať fotky, na ktorých ste aj vy.... Ale tuším nejaké aj s vami som dala :sweat_smile:
6. júl 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď máme tam prístup iba my :wink:
6. júl 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, a deni tam potom este dohodi vsetky ostatne fotky ????
lebo mne ide hlavne o fotky, na ktorych sme my :frowning2:
6. júl 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni to nejako vymyslí, aby sa tie fotky k tebe dostali, neboj :wink: :slight_smile:
6. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre :slight_smile:
6. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky my do tej Podhájskej asi niekedy v auguste pôjdeme, keď bude mať polovička dovolenku..... som pozerala, že z NMnV to máte asi hodinku aj niečo autom.....no ništ, radšej som :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

dnes cestuje moja mama so Sandrou do Novej Bane, tak sa zase veľmi nevyspím, majú tam byť o druhej ráno....a tu sa spustila fajna búrka, hádam dobre docestujú....

večer dopozerám fotečky, teraz nestíham, zavárame marhule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani nám to už nevyjde toto leto :frowning2: Ešte "musím" absolvovať návštevu v NZ :rolling_eyes: a potom bude auto len odpočívať pred barákom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Zmenšujem ešte minimum fotiek aj sem na koňa, Jul je už v postieľke, Jaja zaspávala v obývačke, tak ju tatino šiel dať do postieľky.... Netuším, či je niečo v telke, ale asi si pozriem dvd nejaké.

Leni načo dala MUDr. tie kvapky? Na to kakanie?
6. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .. majte so mnou prosim trpezlivost, vcera som do polnoci zachranovala promocnu trotu pre brasku (detaily dodam neskor :grinning: ) a dnes tie promocie ....

takze len co stihnem, pridem a vsetko dobehnem .. fotky a taaaak ... :grinning:
6. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj u nas sa uz spi a snad nieco normalne aj v telke pojde :confused:

deni, jasne, ked budes mat cas, myslim, ze babenky vydrzia :sweat_smile:
6. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj deni, ved som zabudla, ze ste mali tie promocie :slight_smile:
jasne, na to najlepsie sa oplati pockat si :grinning:
6. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby čo zajtra variť? :sweat_smile: Zajtra má byť aj počko nejaké divné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja urcite pockam :grinning:
no co zajtra varit??to by aj mna zaujimalo...
6. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni ja Ti pošlem potom do IPčka čísla, ktoré nám neprešli, ak môžem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Počkám, kým to poposielaš babám :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co varit?? tot moja zivotna otazka :unamused: :angry: a este k tomu nemame doma skoro nic, vsetko vybrakovane, spajza, chladnicka, mraznicka, zostavaju len cestoviny, len co na ne ? :confused:
6. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky,my sme boli s kamoškou na škôlke sa hrať a ideme s as malou osprchovať a spať...
takže fotky sú krásne,vy tiež,teda vaše rodinky a prajem vám dobrú nôcku:slight_smile:
6. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci veď aj vy ste zlatí :slight_smile: :wink:
Dadulik - no morca dellu mám, aj kukuričku aj cestoviny... vďaka za typ :grinning:
6. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak fotky su pekne :slight_smile:
Ja som bola s kamoskou na bicykli a Timka je na tom stale tak ist len place ze ju boli brusko :frowning2: Jani ma sirup len stale neezabera ved som v lekarni nechala 20€
6. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale načo je ten sirup? Akú oficiálnu diagnózu má? Aj kakala normálne?
6. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, boze, dufam, ze to nebude nieco zle, lebo ved si vravela, ze v bojniciach kakala, a aj cez to ju stale bolelo brusko :unamused: ja by som s nou zasla asi este na uzv :frowning2:
6. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala konecne zaspala, a ja sa dnes citim velmi unavena, hoci som celu noc spala bez prebudenia :unamused:
neviem, ci to pocasie na mna tak vplyva, alebo kramy :frowning2:
tak skoro zase zalahnem :rolling_eyes:
6. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ten sirup je na to aby sa vykakala lenze jej to stale nejde ved som pisala ze sa nemusis bat ze by baby niecim nakazila :confused:
6. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj :frowning2: , normalni mi je Timejky luto, chudiatko malinke :frowning2:
Boze, nech jej je uz lepsie. Uz ju to trapi treti den. :confounded:
6. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni nie preto sa pýtam! Ty si číslo!!!! Len mi nejde do hlavy, že jej nič nezaberá a stále sa sťažuje na bruško :unamused: :frowning2:
6. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktorka mi vravela ze to moze byt zo menou prostredia tak uvidim este zajtra moc mala negativny takze zapal nema ziadny :frowning2:
Ved aj Nelinka mala nedavno taketo problemy :frowning2:
6. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, a mate ist aj na kontrolu? :confused:
6. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj my mavame problemy s kakanim aspon raz do mesiaca :frowning2: nam pomahaju tie kvapky pre deti espumisan a pocvicit poriadne nozickami, potom to uz nejako ide :wink:
idem si uz lahnut, lebo nevladzem hlavu udrzat, ale este raz som si musela vsetky fotky popozerat :sweat_smile: :cry: :frowning2:
6. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok