Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
26. jún 2009

tak my sme doma ... boli sme v jasliach, uz v tej novej pobocke, maju to tam kraasne a je to fakt pohoda, co sa dopravy tyka .. naspat sme prisli peso, cestou sme sa zastavili na ihrisku, nela sa unavila, ale este si vyziadala jednu bambulku pred spanim 😀

jani, som rada, ze jul ma dobre tie vysledky, este janka a snad sa pomaly mozeme naozaj tesit do tych bojnic .. aj nele je evidentne lepsie .. klop, klop

lenca13
26. jún 2009

Ahojta tak doobeda sme boli v meste Jarino ma dnes volno 😉 uz mam aj obed navareny 🙂
Jani tak aspon Julia ma vysledky OK 🙂
Inak Depeche je moja srdcovka a ked som sa dozvedela ze Jarinov kolega mal dva listky volno tak mi to prislo luto ☹
Mam kamosku co tiez zboznovala Jacksona ☹

lusinda2000
26. jún 2009

čaute kočky,tak mňe malá spinká,ráno sme vstávali o siedmej,tak bola unavená,lebo sme sa boli aj troška bicyklovať a potom sme boli u babiny pozrieť malé kuriatka.

ja mám ešte navarené,teda aspoň čo sa týka polievky a druhé vôbec netuším,no dnes určite nebudem nič robiť,lebo by to nikto nejedol.a zajtra niečo vymyslím.

sticker
autor
26. jún 2009

Ahojte 🙂 Tak všetko vybavené 🙂 . Janka mala síce v hrdle streptokoka aj sme dostali sirup. Ale MUDr. mi povedala, že ten sirup dáva iba preto, že vie že ideme na výlet, kde bude viac detí. Tak pre istotu. Inak by mi odporučila iba niečo na cmúľanie 🙂 🙂 🙂 .
Tak sa naozaj vytiešam 😵 . Ale do škôlky už ju nemám dať. Tak to musím teraz Janke vysvetliť. Aj keď premýšľam, že aspoň kvietky pôjdeme dať. Veď tam máme v skrinke veci, takže musím tak či tak tam ísť 🙂

sticker
autor
26. jún 2009

Ja som ráno robila polievku a keď Jul vstane budú tvarohové fliačky, mňam 🙂
Inak, kupovala som v meste nohavičky a jedny stáli 59,- Sk!!! 😠 😠 😠 😠 . Ale Jaja čúrala do trávičky a učím ju samu a jasné, že sa očúrala. No a Janke nenosím náhradné...tak som kúpila. A Jul bola tiež bez plienky - takže naozaj sa teším.
A jupíííí, pomaly a potichúčky sa idem tešiť na Bojnice a premýšľať, čo zbalím. 😉

lusinda2000
26. jún 2009

jani,už by si veru mala premýšľať,aby ste na niečo kočky nezabudli🙂 lebo to tak vždy býva.

sticker
autor
26. jún 2009

Luci to najhlavnejšie už mám v hlave - Janka povedala - loptu 😀 . No tak bude lopta, skladací kočiarik a motorka. A to je všetko z "veľkých" vecí.
Inak ráno si sa tuším pýtala na Julču.... Mne sa zdá, že do zajtra tam sú... Alebo dnes večer 🙂

denisse
26. jún 2009

ja vobec neviem, ake hracky zobrat ... asi vezmeme daco od segry, lebo mne sa to z prahy nechce vlacit, ked potom ideme este k nasim do presova ... tak zopar nelinych oblubencov vezmeme, ale nic velkeho 😀

sticker
autor
26. jún 2009

Deni ja tiež nechcem veľa toho brať. Nedokážem si naozaj predstaviť, čo tam budú malé robiť 😅 . Chcem aj nejakú knižku a ceruzky zobrať, len sa obávam, že ich vezmem zbytočne 😝 😀

denisse
26. jún 2009

jani, este k tej torte ... kedze to bude standardny kruh, tak sa urcite vojde do standardnej tortovej krabice. a tak ma napadlo, ci by sa ta krabica nevosla nalezato do takeho toho chladiaceho sacku/tasky ako sa da kupit v hypermarketoch (vacsinou visia pri mrazakoch) ... je to ako igelitka, ale ma nejaku speci vrstvu, co udrziava tepltu ... samozrejme, ze by sa nesmela niest za usi 😀 😀 😀

sticker
autor
26. jún 2009

Viem čo myslíš Deni. Aj v Bille som to videla. Dnes sme sa s Lenkou o tom bavili. Že nech ju dám do mrazničky a tesne pred cestou ju vyberiem.....neviem či by to šlo.
Počkám ešte na Jul a dohodnem sa s ňou. Pretože asi to bude musieť ona viezť. Ja keď zbalím dve deti a mňa s Edom, tak netuším kde ju dáme 😅
A berie niekto okrem nás buginu? Ale asi všetky, že?

lenca13
26. jún 2009

Tak taku igelitku mam doma 😀netreba ju kupovat len neviem ci je to dost velka igelitka na taku krabicu 😕
Inak podla mna ta torta keby sa da zmrazit tak vydrzi urcite

denisse
26. jún 2009

my urcite kociar berieme ... nela nevladze tak dlho chodit, hlavne v tej zoo by nevydrzala .. a podla toho ako tam budeme dlho, tak predpokladam, ze v kociari aj zaspi na chvilku ...

denisse
26. jún 2009

to je pravda, ze ked bude zmrazena tak to bude ok ... jani a vojde sa ti do mrazaku? lebo u mna by to bol najvacsi problem 🙂

lenca13
26. jún 2009

No musim sa pochvalit s nasou starsou dcerou dnes doniesla diplom ze patri medzi 20%najuspesnejsich riesitelov matematickej sutaze Klokan 🙂 a dalsi diplom doniesla z anglictiny 🙂

lenca13
26. jún 2009

My berieme tiez kocik len neviem este ktory sa nam lepsie zmesti do auta 😀

lusinda2000
26. jún 2009

teda leni,máš to ty šikulku doma🙂 môžete byť pyšný na ňu🙂

sticker
autor
26. jún 2009

Teda Leni Radka je naozaj šikovná 😵

dadulik
26. jún 2009

tak mne mala odmieta spat 😠 😠 😠 uz som ju aj splieskala, ved musi byt z toho ihriska unavena, a uz hodinu a pol sa s nou mordujem 😠
jani, ked tu tortu supnes na den do mrazaka, a potom hodis do auta, mala by ten prevoz prezit 😉
kocik berieme aj my, hlavne do zoo 🙂

sticker
autor
26. jún 2009

No premýšľam, že keby ju vezmem vo štvrtok večer a dám ju do mrazáku, tak by bola riadne zmrazená. To by mohla vydržať...

sticker
autor
26. jún 2009

Luci dobrá mašinka 🙂 😉 . Juj už ti len prajem aby ťa to chytilo ako mňa 😅 😝

sticker
autor
26. jún 2009

Dadulik ona keď nebude chcieť spať, tak ani vyplieskanie nepomôže 😅 . Mne to Jul tak 2krát spravila. Ale ja som ju zase nechala v postieľke...

lusinda2000
26. jún 2009

dadulík,mňe malá dosť často odmieta spať,necápem ju zato,lebo to nepomôže a spať aj tak nebude. takže aspoň pôjde večer skôr.

jani,ďakujem. teba to moc chytilo? mňa to zatiaľ drží,ale ja začínam postupne pomenej,veverila som,že je to taká makačka,ale riadne sa dá na tom zapotiť,ufff 😉

sticker
autor
26. jún 2009

Luci ja som tiež zo začiatku menej. Nakoniec som skončila pri 30 min ale každý deň som prešla za tých 30 min. viac a viac som spálila. To číslo ma držalo. Nikdy som nespálila menej ako bolo posledné najväčšie číslo.

denisse
26. jún 2009

luci, to je ako steper? ja som myslela, ze to bude bicykel 🙂

lusinda2000
26. jún 2009

teda jani,muselo ťa to baviť. aj mňa to zatiaľ baví,uvidíme dokedy,no určite by som chcela vidieť výsledky na postave. takže zasa nepapám sladké a po piatej nič. a veľa pijem,tak dúfam,že aspoň niečo zhodím.

nejako sa začalo mračiť,snáď to odíde☹

dadulik
26. jún 2009

tak mala nezaspala 😠
ale obycajne, ked vymysla staci, ze jej "vynadam" a spi, teraz nezabralo nic 😒
a vecer mi urcite skor spat nepojde, ba co, este bude v noci horsie spat, uz to poznam 🙄
ideme asi k babke, lebo sa tu zblaznim...

sticker
autor
26. jún 2009

Deni oficiálne by to mal byť Orbitrek 🙂

denisse
26. jún 2009

ale to je fajne ... ja som na tom zo zaciatku nevedela skoordinovat ruky nohy v posilke .. 😀
a teraz ked obcas idem (samej sa mi strasne nechce, to radsej idem na tu power jogu, na bosu alebo ine skupinove cvicenie), tak v posilke zacinam 10-15 min bicykel, potom posilujem cca 45 minut na strojoch plus brusaky na zemi a na zaver este 15 minut tento "orbitrek" a 20 minut rychla chodza na pase ... (bolo by treba aspon klusat, ale uz nevladzem vacsinou 😀 )

lusinda2000
26. jún 2009

hej,orbitrek,bicykel som nechcela,nakoľko sa na ňom sedí,radšej niečo takéto,tak uvidíme.

bože,ono to pršííí☹