Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
5. júl 2009

Bože, prečo zase začínam novú stranu 😠

julca80
5. júl 2009

stick, ved to je jedno kto zacina novu stranu 😉 😀 😀

zuzla2
5. júl 2009

julci pred xvilou 😠

denisse
5. júl 2009

zuzi .. ja normalne nechapem ... to ako co ma byt???? 😠 😠 😠

sticker
autor
5. júl 2009

Ja mám v hlave stále niektoré okamihy...celou cestou som si všetko premietala a normálne mi ostalo smutno 😔
Stále počujem Dadulik a jej hlášky, prízvuk a v mysli sa chechcem 😀 .
Sme v podstate úplne cudzie osoby ale mne to tak nepripadalo 😵 Normálne začnem odkladať centíky, aby sme mohli ísť na ďalšie stretnutie 🙂 Neviem si predstaviť, že by sme sa už nestretli 😅 😉

sticker
autor
5. júl 2009

Zuzi ako si to zistila? Či náhodne si to našla? Dala si avízo adminkám?

zuzla2
5. júl 2009

ja netusim co to ma znamenat...pre istotu to ani Martinovi nepoviem....

sticker
autor
5. júl 2009

Babenky kam dáme fotky? Nejakých pár, kde sú malé dáme sem a ostatné na FB?
Baby a tie fotky, kde sme sa fotili iba my, včera večer sú úplne perfektné 😵

sticker
autor
5. júl 2009

Ja tiež nechcem moc dávať sem, lebo niektorým osobám tu asi mlieko tlačí na mozog a správajú sa horšie ako malé decká 😠

julca80
5. júl 2009

mam podobne pocity ako Janka, mne to pripadalo, akoby sme sa osobne poznali nejaky ten rocik 🙂 🙂 🙂
Ja som uz aj rozmyslala, zeby som kludne isla este raz aj toto leto s vami 🙂 , aspon na tyzden niekam do rodinneho domu do prenajmu, do dakeho miesta, kde je kupalisko a detske atrakcie. Proste by som si to s vami zopaaakla aj na dlhsie a vobec by to nemuselo byt "ala tuti comfort", nieco jednoduche, ciste a sikovne pre rodinky s detmi. 😵 😎

Tod moje predstavy. 😉 😅 😅

sticker
autor
5. júl 2009

Deni niektoré fotky neprešli celé...potom spíšem ich názov a poslala by si mi ich ešte raz na mail? To nemusíš zmenšovať..... 😅

julca80
5. júl 2009

zuzi, dufam, ze si v tom momente ako si to zistila, hned adminkam napisala?! 😕

sticker
autor
5. júl 2009

Dadulik pošleš mi IPčkom ako si registrovaná na FB? Dala by som si ťa k priateľom 🙂

sticker
autor
5. júl 2009

Dad beriem späť, práve som potvrdila tvoje priateľstvo 😎

dadulik
5. júl 2009

zuzi, kokos, tak rozum sa mi nad tou "damou" nacisto zastavil 😲 😲 😲 😲 😲 to mam prehladat celeho kona, ci si nahodou aj moje dieta niekto neprivlastnil ??? 😕 😲 😠
jani, uz som ti pisala prosbu o priatelstvo na FB 😉 tak mi ju len potvrd 😉
juli, aj ja by som sla este raz toto leto, kludne, ale ktohovie ako by to zase vsetkym vyslo, a asi by sme si uz neboli take vzacne 😀 treba aspon pol roka pockat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no a teda vidim, ze ste sa na mne riadne zabavali 😲 😅 ☹ ale to ja som taka odjakziva, naozaj som skutocne normalna 😀 😀 😀

dadulik
5. júl 2009

a na FB mi nejdu pridat fotky, stale mi to pise, ze zlyhava .... 😒 😠

sticker
autor
5. júl 2009

Dadulik ja som to myslela v dobrom 😉 Ja by som prijala, keby píšeš, tak ako hovoríš..... 😅 😀

sticker
autor
5. júl 2009

Baby a fotky, kde sú malé v tých tričkách sem dáme nie? Vytvoríme album napr. Bojnice a tam to dáme?

zuzla2
5. júl 2009

pisala som tej zenskej a do temy otazky pre adminov..
ja poxopitelne tu fotky nehodim ani keby neviem co bolo 😔
dadu ja som ta tiez poziadala o priatelstvo a aj jarina od lenci🙂

ja by som tiez brala stretko hoc aj o mesiac.....lenze to by asi vsetkym nevyslo a nam tiez neviem,ze ci hej...aj ked mam v plane este nejaky predlzeny vikend v Tatrach.... 😀 no uvidime......
jo dadu,ale to bolo myslene samo v dobrom...vsak kebyze ty tam nie si (a to si myslim,ze sa vsetky zhodneme),tak to neni ono... 😵

julca80
5. júl 2009

dadus, ziadneho smutneho smajlika tam nemusis pridavat, leby si super baba 😵
Taka moja krvna skupina. 😀 Len dnes som bola trochen primrznuta, z toho ako som bola nevyspana. 😝 😅 😅

sticker
autor
5. júl 2009

Zuzi ako si tam našla Jarina? Toho ešte nemám medzi priateľmi 😀

sticker
autor
5. júl 2009

Inak Deni a Katka......kričí tu na mňa fľaša červeného vína čo som kupovala že si spolu dáme 😝 . No čo s ňou teraz? 😅 😝

dadulik
5. júl 2009

jasne ze v dobrom :- 😀 😀 sak esteze by ste sa stazovali 😨 😀
fotky som uz pridala, ale nieco idem este povymazavat, bo vsetky neni su dobre 😒
ale sa strasne tesim na foto od denisky 😵

sticker
autor
5. júl 2009

Dad dolu na FB sa dá aj priamo písať 🙂 Mrk tam 🙂

sticker
autor
5. júl 2009

Mne sa až nechce veriť, že už je po tom 😒 ☹

dadulik
5. júl 2009

baby, ak postupne popridavate fotky na FB, napiste to sem, aby som si to tam kukla 😉
ja pojdem asi zalomit za chvilu, len cakam na dalsiu pracku co doperie, vyvesim a letim do postele 😅

sticker
autor
5. júl 2009

Ja už pridávam Dad 😉

sticker
autor
5. júl 2009

Len som si neni istá, či som to dobre nastavila....lebo som dala iba pre priateľov... Ak by vám nešlo pozerať, dajte vedieť 🙂

sticker
autor
5. júl 2009

Luci aj teba mám na fotkách....môžem ti to potom poslať na mail 🙂

julca80
5. júl 2009

idem este omrknut Jankine fotky a padim do posteloviec, bo som kapanecek unavena 😝 😅 😅 😀 😀
Dobru nocku. 😉