Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
25. jún 2009

tak sme doma z obchodu .. v lekarni som nakoniec nic nekupila, lebo som si uvedomila, ze mam z prace poukazky na nakup v lekarni a v tejto ich neberu, tak radsej pojdem po zasoby do takej, kde ich beru 😀

denisse
25. jún 2009

tak moja normalna vaha je okolo 70 kg (uz to nie je nijak malo pri mojej vyske, ale pri tej vahe sa uz citim celkom dobre) ... momentalne mam o 10 viac ... ☹
po porode som mala 76, takze som tiez este pribrala ... a to sa hovori, ze pri kojeni zena prirodzene chudne 😀

sticker
autor
25. jún 2009

Deni ja som si pri Janke odsávala veľmi krátky čas a išlo to zo mňa pekne dolu. A po podviazaní sa to zastavilo, takže u mňa by to platilo, že sa chudne kojením 😝 .

denisse
25. jún 2009

a este k tomu chudnutiu vam chcem napisat 🙂 ono tie kila nie su uplne najpresnejsi ukazovatel ... ja som napriklad vazila 74 kg ked som zacala pravidelne a poctivo pod vedenim trenerky cvicit v posilke a po 1,5 roku som vazila 72 🙂 ziadne velke schudnutie, co sa tyka vahy ... ale podla velkosti oblecenia som sa zmensila o viac ... ubudol tuk, pribudli svaly a tie viac vazia ale su menej objemne ... takze aj dvaja ludia s rovnakou vyskou a vahou mozu byt jeden tucny a druhy stihly 😀

jarinosk
25. jún 2009

Ahojte zeny!
Dnes nejdeme riesit ziadne PC problemy???
😀

Stick,
mam u teba rest zo vcera,posielam ti IP.

sticker
autor
25. jún 2009

Jarino čo sa nudíš, keď "zháňaš robotku"? 😀

sticker
autor
25. jún 2009

Deni súhlas 😉

denisse
25. jún 2009

jarino ... kludne podme ... skoncila mi trial verzia, tak som to odinstalovala a mam prd ... uz sa mi to ani nepodarilo stiahnut dalsikrat 😠
tak som sa pokusila vycistit registre, neviem, ci sa mi to podarilo, lebo neviem, akym programom to moj muz robieva, tak neviem, ci som stiahla ten spravny ... on sa na to este kukne a ked tak to este raz precisti a skusim to stiahnut zas ... a potom skusim hned ten patch kebyze to nahodou islo ...

jarinosk
25. jún 2009

a Stick neskusala ten program???

jarinosk
25. jún 2009

na cistenie registrov: regcleaner

sticker
autor
25. jún 2009

No Jarino, ja ani netuším, čo to s Deni poriadne preberáte 😅 . Viem, že nejaký program na úpravu fotiek tuším 😝

denisse
25. jún 2009

roman prave povedal, ze nejaky ccleaner ... 😉 teoreticky by to mohlo pomoct ...

jarinosk
25. jún 2009
denisse
25. jún 2009

dik 🙂

jarinosk
25. jún 2009

zeny,
toto by bola hracka pre mna:

http://www.linuxexpres.cz/hardware/touch-book-v...

Dotykovy displey,odnimatelna klavesnica,telo displeya magneticke ........

sticker
autor
25. jún 2009

Jarino a prečo si myslíš, že by to bola hračka pre Teba?! Ja ho chcéééééééééééééééééééééééém! 😀 😀 😀

jarinosk
25. jún 2009

Stick,
v Europe sa to zatial nepredava a prijimaju sa len predobjednavky pre Ameriku.
Ak mas v Amerike trvaly pobyt objednaj si 😀 😀 😀

Update: da sa objednat aj do europy (asi od dnes), ale slovakia tam nejako chyba, a ani czech tam nieje 😢

https://www.alwaysinnovating.com/store/home.php

sticker
autor
25. jún 2009

No Jarino, nejako to prežijem 😉

sticker
autor
25. jún 2009

Idem prečítať dieťaťu ďalšie dve strany z encyklopédie 😝

zuzla2
25. jún 2009

dadu foto je ocny klam 😀
ale s vahou vediem..ale nebudem pisat,ze kolko mam..len,ze je to o trolilinku viac od teba 😔 a aj s vahou pred porodom vediem 😝 😀 pre upresnenie..po svadbe sa mi podarilo dakyx 10kg pribrat..jojo efekt zauradoval..pred svadbou som 5sxudla a potom este aj plus 5pribrala 😖 pocas tehu pribrala 25kg a dala dole 10...takze ako keby mam plus vahu,ktoru som nabrala pocas tehotenstva....no,ale dost o vahax... 😀

inac co sa mi dnes stalo...boli sme troxa pobehat po obxod...a z dvoch ked som vyxadzala,tak som pipala..ale tak nikto nic..a ideme z hypernovy a zas...tak mi pani oxrankarka vravi,ze podte so mnou dozadu zistime,ze preco to piskate...jej vravim, no teraz budem vyzerat ako by som kradla 😀 😀 a neuhadnete,co mi pipalo....nova lava topanka!!!!! takze na nakupy mozem xodit..ale v inych 😀 😀 😀

sticker
autor
25. jún 2009

Zuzi čo si pašovala v tej topánke? 😀

lenca13
25. jún 2009

Ahojte tak baby su uz okupane 😉
zuzi to je dobre s tou topankou 😀 😀 😀
Tak moja terajsia vaha je 69kg mavala som tak do 63kg ale pri Radke som pribrala 7 kg a pri Timke 9 kg
S kamoskou sme sa boli previezt na bicykloch boli sme pozriet na Zelenej vode ako chystaju zajtrajsi Topfest 😉

dadulik
25. jún 2009

zuzi, som rada (ale uprimne, nic v zlom) 😅 , ze si budeme my dve rozumiet, aj co sa vahy tyka 😀
ja si z toho inak nerobim tazku hlavu, ja som na seba dost kriticka, ale aj viem na svoj vzhlad zazartovat, no ked si chcem nieco obliect, a nevojdem sa, tak to by ste mali pocut 😠 😠 😠
jaro isiel na nocnu, mala este zaspava, nakoniec sme neboli na bicykloch, ale pesi, tuto kusok v lese mame ohradu a v nej diviaka, tak ho tam chodime krmit 🙂 a stretli sme sa tam s kamoskami, tak tam bolo 5 deti priblizne rovnako starych, no hotova skolka 😀
na nove ide posledny diel ordinacie, takze budem postivo ordinovat 😎

dadulik
25. jún 2009

a chyta ma uz cestovna horucka, asi od pondelka zacnem pomaly balit 😕 😲 😝

sticker
autor
25. jún 2009

Ja si chcem pozrieť na Jojke film - Kráľovná XXL. Ale vôbec netuším, či vydržím 😒
Ak budú zajtra výsledky negatívne aj tak pôjdem dobrovoľne k MUDr. nech mi vezme krv. To nie je možné, aká som stále unavená, v hlave úplne útlm...... teoreticky to môže byť aj štítna žľaza...ja naozaj netuším, čo mi je. Ale veľmi som nervózna na tie výsledky u malých 😔

zuzla2
25. jún 2009

dadu vsak je nenadarmo vravim,ze sme rovnaka krvna skupina 😀
no doteraz som aj ja nadavala,ked som si mala nieco na seba kupit...ale uz som zistila,ze aj na velryby sa da kupit..konkretne v C&A a v KIK-u 😎 a to tam maju az do velkosti 54..takze este mozem priberat 😀 😀 😀 😀

dadulik
25. jún 2009

zuzi, diiiiiiiiiiiiiiiiiiiikes za tip na oblecko 😉 😎 😀

lenca13
25. jún 2009

Inak aj v Tako sa da dobre nakupit 😉

lusinda2000
25. jún 2009

kočky,teda rozpísali ste sa tu pekne o tých váhach....som na rade...
nikdy som sa nevážievala,až keď som otehotnela,tak som mala 75kg, v tehu som pribrala 10,takže 85kg,rok po pôrode som schudla na 67kg/to som sa nikomu nepáčila-nechápem,nie je to nič moc/a behom dvoch mesiacov som nabrala zase LEN na 77kg.keď som začala chudnúť,schudla som po ani nie dvoch týždnoch na 73kg,ale zase som to nabrala,potom,keď som prestala dodržiavať stravu. takže teraz mám tých otrasných 77kg a snažím sa dať ich dolu 😎 😎 😎

a orbitrek je super🙂 ešte jani nemám odfotený,zajtra sa posnažím.

sticker
autor
25. jún 2009

Luci ja som ti vravela, že budeš "unesená" 😀 😉 . Naozaj ti v dobrom závidím a teda na rovinu....ty vôbec nevyzeráš na 77 😕 😕 😕 To si ma šokla teraz 😕