Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
12. sep 2009

jani, ta zoo je fakt veeeelka ... a tato lanovka je taka skratka medzi hornou a dolnou castou, ked sa ti nechce vsetko obchadzat 🙂

lenca13
12. sep 2009

Jani to teda neviem

jarinosk
12. sep 2009

Dobru noc vsetkym od Lenky a Jarina!

julca80
13. sep 2009

Dobre ranko vsetkym 😵
My sme vstali okolo siedmej, mala sa tu hra na koberci a semtam pozera rozpravku. Vyuzijem to kym mam trocha casu a vypijem kavicku.

Inac uz sme roztiahli koberec ked sa uz ochladzuje. Predsa len, uz sa ochladilo a velmi sa mi nepaci, ked mala dlho posedava na podlahe.
Koberec sme zaciatkom leta riadne vydrhli a nechali u svokrovcov v pivnici. 😎
Som zvedava kolko vydrzi byt cisti. 🙄 😖

julca80
13. sep 2009

aha, a rychlo idem kuken fotos na FB k deni 😉

denisse
13. sep 2009

dobre ranko ... tak moje majstrovanie vcera sa nekonalao, upratala som v "detskej" izbicke, ktora teraz sluzi ako moja majstrovna, nelina kresliaren a romanova TV miestnost ... takze tam bol vybuch, ze som sa ku karkulke nemohla ani dostat 😀 😀 😀 😀
a uvarila som polievku a bola noc 😉

dadulik
13. sep 2009

dobre ranko, my ranajkujeme a vezieme svokrovcov do senice k busu, idu na dovolenku do liptov. jana ☹ to namiesto tej nasej podhajskej 😠 a hned si zbehneme do kauflandu, takze taka obycajna nedele 😖
teda, jarino si zase slivky umyval vecer 😀 😀 😀 😀 no a stacila jedna moja myslienka a co sa tu rozvyrilo 😀
idem kuk FB 🙂

sticker
autor
13. sep 2009

Ahojte. Tak som si konečne sadla. Ale taká som bola od rána nervózna, že mi všetko trvalo 2krát toľko 😒 . Nakoniec mamina šla na pohotovosť. Bola tam nejaká véééľmi mladá doktorka, ktorá sa stále čudovala, že čo to môže mamina mať 😀. Pichla jej injekciu, dala tabletky také isté ako bola injekcia a má ísť na reumatológiu. A zajtra majú všetci obvodní lekári v našom meste dovolenku 😠 Takže ak by som cez noc ochorela musím čakať do tretej, kedy začína robiť pohotovosť....to poteší 😠

dadulik
13. sep 2009

my sme dosli z kauflandu, mam rozvareny obed, masko na zampionoch a tarhonu 🙂 inak mna tie hypermarkety uz seru 😠 😠 chcela som taky mensi plech, mal byt za polovicnu cenu, a vida ho, cena ta ista 😲 isla som sa na to opytat, a panko mi povedal, ze akcia na plech zacina az v stredu !!! 😠 😠 😠 kto si to v tom letaku ma vsimnut ???? to je ako s tym lidlom naposledy, kebyze ma lenka neupozorni, tak tam meram 2x cestu 🙄 😠

denisse
13. sep 2009

jani ☹ tak snad mamke bude lepsie ...

my sme doma zvonku, nela papa polievku a ide dufam spat ... a ja uvazujem do coho sa pustim, potrebovala by som umyt chladnicku, ale sa mi do toho nechceeee ... roman je na golfovom turnaji 😕

denisse
13. sep 2009

som vcera uvarila cukinovo (bola mlada, tak aj si supou som ju tam nakrajala)-zemiakovu polievku, ma taku zelenkavu farbu a nela mi povedala, ze to je pistaciova polievka 😀

denisse
13. sep 2009

ta polievka je rozmixovana, aby bolo jasne 😀 😀 😀

denisse
13. sep 2009

az teraz zaspala, idem uvarit halusky a chcela by som upiect nejake pecivo .. obycajne rozky alebo tak nieco ...

sticker
autor
13. sep 2009

Deni Julka ani nevie, čo sú to pistácie 😅 😀 Ja som spravila tú 5minútovú tortu. Nemala som piškótový korpus, tak som rýchlo upiekla, ale nie piškótové bo to ja nemám rada. Teraz som to šupla do chladničky, ale neviem dokety vydržím sa toho nechytiť 😅

denisse
13. sep 2009

jani, ani nela nevie .. iba vie ako vyzera pistaciova zmrzka 😀

denisse
13. sep 2009

urobila som halusky s tymto syrom

http://www.belsyry.cz/nase-syry/gervais.html

a su velmi fajne ... ani tvaroh ani bryndza ... 😅

denisse
13. sep 2009

jani, ze ty uz papas tu tortu? 😀 😀 😀

sticker
autor
13. sep 2009

😀 😀 😀

lusinda2000
13. sep 2009

čaute kočky,tak my sme boli ráno troška na nákup,aspoň som malej pokúpila pár jogurtov,lebo tu u nás ničoho nemajú.

poobede-neviem o koľkej,lebo malá teraz zaspala- ideme k svokrovcom,svokra bude mať narodky v utorok,tak ideme gratulovať🙂

jani,akú 5-minútovú tortu?čo je to zač?

sticker
autor
13. sep 2009

Luci to je taká nezdravá rýchlovka 😀
takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou
A ja som robila rýchle cesto - 6dcl polohrubej múky, 3dcl práškový cukor, 3dcl mlieka, 2vajcia, pol prášku do pečiva, vanilínový cukor, 1dcl oleja.
A ja robím ten ole nie vanilkový, ale kakaový. A maminka robila teraz vanilkový s jahodami a dala to na korpus. Len to moje vyzeralo ako už raz použité 😅 😀 A to jej malo aj "fizimóniu" 😀

denisse
13. sep 2009

jani, ten korpus polozis na tu "utrasenu" hmotu priamo do toho hrnca?

denisse
13. sep 2009

a slahacky tam dame tekute ci vyslahane?

sticker
autor
13. sep 2009

Deni ja som tým trepala v tých umelohmotných nádobách. Tie sa dobrú uzavrú. No trepla som s tým max. 20krát a bolo a potom to natrieš na ten korpus alebo cesto.
A nič nešľaháš, len ich vyleješ do nádoby, k tomu celé kompóty a vysypeš tam tie pudingy ole 🙂

denisse
13. sep 2009

vobec neviem, z coho to stuhne 😕 😕 😕 ale moze to byt velmi faaaajne 😅

sticker
autor
13. sep 2009

A maminka to robí iba po jednom kuse, čiže 1 šľahačka, 1 puding, 1 kompót. Ale keď dáš po 2 kusy je to lepšie = nezdravšie 😀

denisse
13. sep 2009

ahaaa, ja som zle precitala ... ty pises "dame TO na KORPUS", ja blba citam "dame NA to korpus" 😅

sticker
autor
13. sep 2009

Odfotím Ti ten môj pokus, dobre?

lusinda2000
13. sep 2009

ty brďo,to osm ešte niečo takéto neskúšala🙂

denisse
13. sep 2009

odfot, prosiiiim 😉

lusinda2000
13. sep 2009

odfoť,odfoť🙂