Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
13. sep 2009

Je na FB 🙂 Ale tak vyzerá to ako "grc" podľa mňa, no chutí super 😝 A keď robíte z vanilkového tak potom môžte vrch posypať napr. grankom. Ja som mohla dať ešte kokos, ale tým by som neuspela, bo to nemá nikto rád, ani ja 🙂

lusinda2000
13. sep 2009

jani,vyzerá to dobre,určite to niekedy skúsim🙂 mňamky🙂

sticker
autor
13. sep 2009

Luci je to naozaj dobré. A ešte som to raz robila aj na tie medové korpusy, pekne som to natrela medzi to. Aj tak je to dobré 🙂

lusinda2000
13. sep 2009

jani☹ nerob nám tu chúťky,áno????

dadulik
13. sep 2009

jani, presne tuto tortu robi aj suseda, som sa minule cudovala, ze aky postup 😀 😀 😀

denisse
13. sep 2009

nela prave jedla halusky .. asi v polovici prvej porcie sa ma spytala, ci jej este pridam viac .. povedala som, ze ked dopapa, tak jej pridam ... o chvilu dojedla a hovori "este si prosim" .. tak som jej pridala, zjedla aj toto, odsunulu misku a hovori "staci" 😀

denisse
13. sep 2009

roman vyhral ten turnaj 😉

sticker
autor
13. sep 2009

No Deni akého šikulku máš doma 🙂 Blahoželáme 🙂

sticker
autor
13. sep 2009

Deni ale Nel je riadny papkáč 🙂 Ani to na nej nie je vidieť, ako stále beháte po ihriskách 🙂
Jul za človek zavďačí iba uhorkou a "kepučom" 😝

denisse
13. sep 2009

jani, je veru papkac ... co sa tyka jedla, tak ked nechce velmi jest, tak je to podozrive a vacsinou zacina choroba ... jedine co fakt nechce a mna to mrzi, su jogurty .. to zje maximalne pol kelimku a uz nechce ...

denisse
13. sep 2009

ale zje napriklad varenu zeleninu ... len tak ... bud z polievky mrkvu, kalerab alebo minule som varila zeleniny na tie fasirky, tak tiez mi kopu pojedla a ked idem vyprazat karfiol, tak obvareny mi skoro vsetok poje, kym ho obalim 😀 tak to som rada, ze zeleninu chce ... aj ovocie zje, pecivo ma rada, cestoviny, ryzu ... zemiaky velmi nechce ...

sticker
autor
13. sep 2009

Deni Julka by zase iba jogurty 🙂 V kuse ich pýta 😝
No zapla som Superstar a teším sa čo dnes uvidím 🙂 A popri tom pridávam nejaké video na fb.

denisse
13. sep 2009

nakoniec som upiekla tieto bagetky (ale mala som len chlebovu psenicnu tmavu muku a zitnu) a su velmi fajne

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3725

a roman mi povedal, ze aj nabuduce mozem upiect bez prasku do peciva, ze mu to tak viac chuti 😕 😀 😕

a zuzi, sup, sup, pis ako bolo na svadbe 😉

julca80
13. sep 2009

zdravim vo spolok 🙂 😉
Ja som prave dozehlila 😝 a konecne sedim.
My sme nakoniec dnes boli len na otocku u svokrovcov, bo dnes doobeda mi volala mamina z dovolenky a len tak medzi recou mi spomenula, ze otec ma asi zlomene rebro plus este nejake dalsie potiaze ☹ a to uz od utorka. Boze, som myslela, ze ma porazi ked mi to oznamila. Tak oco tam znasa bolest uz 6 dni. ☹ 😠 Ani neviem ci tam boli u lekara, mam taky pocit, ze vravela "nie". Ide ma z toho porazit.
Totizto, v utorok ako sa boli kupat v mori, tak ho vlna zmietla z nafukovacky na skaly. 😨 ☹
Dnes okolo polnoci maju priletiet.
Tak som chcela radsej zostat doma, ak by bolo treba zajtra vozit otca po lekaroch, co urcite pojde. 😖

sticker
autor
13. sep 2009

Bože Julik 😕 😕 😕 😕 Normálne viem ako sa cítiš 😔 Kedy prídu domov? Zlomené rebro to je na nemocnicu ☹ Až mám zimomriavky po tele 😔

julca80
13. sep 2009

maju priletiet okolo 12tej v noci, takze doma budu za hodku. 😒 Radsej si nepredstavujem ako sa ocovi cestuje. ☹

julca80
13. sep 2009

ked mi to mama povedala, normalne mi az nohy strply ako som stala pri telefonovani. 🤐
Lebo pri zlomenine rebra boli cloveka kazdy pohyb, a to nehovorim o nadychovani. ☹

sticker
autor
13. sep 2009

Veď práve ☹ Tiež si neviem moc dobre predstaviť, aké to musí byť pre neho v lietadle 😔 Zajtra budeme obe asi s napätím čakať na verdikt lekárov. Len nech to je u vás "iba" to rebro ☹

sticker
autor
13. sep 2009

Idem ja do postele. Tak prajem aspoň trochu pokojnú noc 😒

jaduska
13. sep 2009

🙂 ja si iba značím po kade mám prečítané.... 🙂

julca80
13. sep 2009

caves Dani, dobra znacka 😉

dobru Jani

jaduska
13. sep 2009

chcela som ísť spať, ale ešte vám napíšem, čo dnes vyparatila tá naša zbojníčka. Mamka išla na návštevu ku svojej kamarátke do vedľajšej obce a brala so sebou Sandru. Boba samozrejme chcela ísť tiež, tak nakoniec zobrala aj ju. Išli tam busom a niekoľko metrov pred zastávkou sa mamka postavila, že o chvíľu budú vystupovať no a naša Boba na celý autobus zrevala: "Busík, stoj!!!" A milý ujo šofér zastavil, hoci bol asi 100 m pred zastávkou, zasmial sa a nechal ich vystúpiť.... Takže Boba šéfuje nielen nám doma, ale už aj cudzím ľuďom.... 😀 😀 😀 😀

Brú nôcku všetkým...

julca80
13. sep 2009

Jadus, ja odpadnem z malej Boby, je 100bodova 😀

Aj ja prajem dobru noc.

denisse
13. sep 2009

juli, tak to je neprijemna sprava, tak snad to dobre dopadne, mozno to ma len narazene ...
jani, aj tebe na zajtra drzim palce, nech mamka dobre pochodi u dr ...

dani, tak to je super .. boba bude general po tatikovi 😀

sticker
autor
14. sep 2009

Dani malá je perfektná 😀 😀 Sa vie teda vynájsť 😀
A Zuzka ešte nie je on-line? Sa museli riadne vyzabávať 😎

sticker
autor
14. sep 2009

My sme mali pred štvrtou nedobrovoľný budíček - tatinko nedal Julke plienku, tak som prezliekala a matrac dala na balkón. Potom spala Jul so mnou. Ale pred tým som musela odniesť Janku do jej postele 😝 😀 Takže sme vstávali po pol siedmej.
Postavila som kuraciu polievku a pôjdeme sa von prejsť. Som si nechala Jaju doma, keď je zajtra sviatok 🙂

denisse
14. sep 2009

dobre ranko .. jani, ked som zapla kona, tak mi hned bolo divne, ze mas 7:42 prispevok ... 😀
tu je pod mrakom .. typicky jesenne hnusne ... ale aj my pojdeme na chvilu von ...

denisse
14. sep 2009

jani, to video na FB sa ti nepodarilo nahrat?

denisse
14. sep 2009

my dnes este dojeme nasu pistaciovu polievku 😀

sticker
autor
14. sep 2009

Deni nie. Teraz som si našla, že bolo moc dlhé 😅 Budem musieť kratšie nahrávať. Ale škoda 🙂 Malá Jul tam behala a spievala Kukulienku a potom ešte spolu tancovali - no zážitok. Ale na obed skúsim ďalšie. Tie by nemali mať toľko minút 😅 . Už si budem dávať pozor pri nahrávaní.
U nás vyšlo slniečko, ale tiež to z rána vyzeralo všelijako. Ani nestíham pozerať počasie, takže sa spolieham nato, ako bude ráno 🙂