Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
4. máj 2009

moni akoze prehliadaju? ved som gratulovala deniskovi k chodeniu!! idem mrk fotos..sorry, ale reagujem priebezne, lebo akosi nestiham..

kats
4. máj 2009

uz sa to tu spomaluje 😀 aspon stihame 😉

eviku78
4. máj 2009

kati, boli ste dnes vonku?

kats
4. máj 2009

bola som len sama so stuplom a to od pol jednej do tretej 😝 potom si schrupol a uz len zuril 😉

eviku78
4. máj 2009

este sa vam musim priznat, ze emmusik dnes v nestrazenej chvili stiahla na seba kresielko a ma opuchnute okolo ocka. bude asi monokel. chudatko moje. tak plakalaaaaa. marcel si z nej robil srandu, ze ci je mike tyson a ci bola boxovat. 😀

anjelok
4. máj 2009

denisko je krasnucky..fotka v tej postielke je neskutocna 😵
jani,evi..ano, biele leginy 😅 ..lebo som ladila k satockam a nejak som nedomyslela 😀 no neva, bude mat do auparku 😝 😀

anjelok
4. máj 2009

inak akoze fasa, kym ja docitam, vsetky zdrhnete 🙄

kats
4. máj 2009

chudatko male, ta chce byt daky akcny hrdina 😉
a ktore? matusko ma monokel pol lavym obocim pri vonkajsom kutiku oka 😀 potykal si s nasim kosom na papier 😕 😕

kats
4. máj 2009

to len ja kym dopisem tak uz sa zmeni tema 😀 😝

anjelok
4. máj 2009

evi to vy nejaku celebritu mate doma..najprv angelina, teraz mike 😀

eviku78
4. máj 2009

ty kati, vies ze ani neviem. 😀 ale asi prave. ma to nad okom a pokracuje pod okom. slahla si asi tou kovovou tycou z toho kresielka. navecer to bordovelo, tak som zvedava, co bude rano.

leni, ze do auparku. 😝 🙂 😎

anjelok
4. máj 2009

evi to bol vtip..to tak s babami srandujeme, ze ked ma nieco nacancane, ze do auparku 😀
inak natalka ma dvoje siat 80-ky a este nemala ani jedny na sebe 😒

eviku78
4. máj 2009

babule, idem uz aj ja zalahnut. bru.

kats
5. máj 2009

krasne rano 😀

mirka20
autor
5. máj 2009

dobre ranko 🙂
vy toho tolko popisete za vecer, ze niet sance vas precitat 🙂
my bojujeme so soplikami. uz druhy den jej tecie z nosa, odsavame, utierame pod nosom, ale chudatko, tolko sa pri tom naplace 😔
postrehla som, ze ste rozoberali umyvacku. to bola prva vec, co sme po svadbe kupili a nevymenila by som za nic 😉 nic neutieram, aj ked ostavaju kvapky po vode. noc neprespime, vstavame ked je dobra noc 3 razy, ked zla aj ovela viackrat. rano vstavame rozne od 6.00 do 8.30. spava raz denne, cez obed tak 2-2,5 hodinky.

basika
5. máj 2009

ahojte, na váš večer nemám šancu....ale v rýchlosti...lebo dieťa za mnou

kati - striekaj jej tie kiahne Tantum Verde čo je do hrdla...krásne sa vysušia a aj nebudú tak svrbieť...

miriamka
5. máj 2009

Ahojte a dobre ranko,

no nechcem ani prilis kricat,ale maly nas dnes milo prekvapil (najma hrozne unavenu maminku ktora uz z placom v noci k nemu vstavala) a dockali sme sa 1 noci ktoru prespal uplne celucicku!!!!Ani sa mi verit nechcelo,zaspal o 19.45 a az o 5.20 zaplackal a dostal mliecko 😵 😵
No uvidime ci sa taka noc este niekedy zopakuje 😀

Inac maly mal vcera riande vyrazky na nohach,dnes tie ale su troska mensie uz...takze cakam ako to bude vecer.Myslite,ze z jogurtu moze mat alergicku reakciu???

moni1412
5. máj 2009

leni ved hej...teba som vsimla, neboj....no ale videla osm vcera, kym som dopisala prispevok, bolo dalsich 5..... co sa stalo? to vzdy tak navecer tak byva tu? fakt som to nemyslela v zlom.... len pisem, pisem a samomluva 😀 ale ako som pisala...... som zvyknuta, tkze v pohodke... 😅

dakujem za pochvalu fotiek..... v tej postielke tam vidno pekne vlasky, lebo sa chystam ho ostrihat do leta, uz minule sa taaaaaak strasne potil, tak nechcem riskovat stale mokru hlavicku, aj ked Denisko ju ma aj po kazdom papani, po kazdej väcsej namahe...... 🙂

inak my uz dnes druhy den sme vstavali po 9., vcera Denisko az o pol desiatej. no nechapem. v noci ked place, tak mu dame cajik, ale ked az nadranom, tak mliecko, tak o 6. vypije mliecko a spinka dalej. som si tak oddychla tieto dve rana 🙂 no a chodi spinkat okolo pol osmej, osmej.... podla toho ako ho stiha tatino okupkat.

miriamka a davala si mu jogurt ochuteny?
som sa vas chcel vlastne aj spytat.... Denisko ma na vajickach aj na konci cikacika take cervene, uz par dni. na vajkach to ma horsie.... neviem ci to mozu byt potnicky alebo co, lebo zo dve ma aj na slabinach a na zadocku. Verul, ty mas doma troch chalanov, nevies poradit? ale aj ostatne ak viete, prosim 😒

basi co sa normalneho mliecka tyka..... odporucaju az od 18 mesiacov, ale aj tak niec su skoro ziadne ziviny, len tuk.....

moni1412
5. máj 2009

vedela som ze nieco zabudnem - dakujeme aj za gratulky ku chodeniu 🙂

misanik
5. máj 2009

Ahojte, moni, neviem s tym pipikom poradit.
Inak vlasky sme mali podobne ako denisko, take dlhe, velmi sa stale potil, ja som ho pred 2 tyzdnami ostrihala, uz som sa na tu stale mokru hlavicku nemohla pozerat. To mi pripomina, idam vam pridat foto pred ostrihanim a po nom 🙂 A ako ti denisko spi v noci, no zavidim, my sme zasa hore od 5.20 Ja povazujem za skvele rano ked by vstal po 6-tej, v aprili sa to tusim raz podarilo 😀

nicolmt
5. máj 2009

caute holky
miriamka gratulujem k prespatej noci 😅 hadam ti uz konecne da kubko vydychnut aby si mohla cerstva vstavat do prace 😉
no dnes sara konecne nie budicek pred 5.30 ale ze 6.45 😅 hurááá ..ale neviem ci to nebude tym ze som jej na noc dala panadol (ked dr na tie zuby kazala) a este aj tie kvapky do nosa a oni su antibioticke..tak som ju hadam nepredavkovala 😝 ale ak to ma tento ucinok.. 😀
ozaj holky...neviem ci mam verit tej nasej dr..fakt mozu ist sare tie stolicky?? teraz uz? ked ma len 4 zuby 😕 😕
som rada ze sme u tej dr boli..neviem ci to tie kvapky tak zaberaju alebo jej aj daky zub vysiel 😕samozrejme sa tam nemozem pozriet, lebo nemááá cas ale daka je dnes kludna 🤐 a zas zacala skripat zubami 😝
po dlhom case zas ranjkovala ako normalny clovek..to jest so mnou..pekne v stolicke a sama sa krmila..hrozne jej chutila paprika 😅

moni1412
5. máj 2009

miriamka ozaj ty chodis do prace...no tak to je od Jakubka velmi mile ze sa rozhodol uz takto nechat ta vyspinkat 😉 🙂 zlaty chlapcek

miska Norka si sama strihala ci si ho davala? lebo ja rozmyslam ze masinkou pojde na najdlsie asi.

andula30
5. máj 2009

Ahojte
MIriamka ak to ma len na nozickach tak sa mi nezda ze by to bolo z jedla.
Moni nie vzdy to tak vecer byva 😉, a neskusala si mu na to sudokrem? Aj Simi to mal a potierala so mu to poriadne a zmizlo to

moni1412
5. máj 2009

andula tak to som trafila asi zly den teda vcera 😅
skusala, praveze sa mi zda ze po sudocreme a akomkolvek kremiku na zadocek sa to zhorsuje. kolko trvalo kym vam to zmizlo?

klba
5. máj 2009

caute kocky, fuuu, ale ste toho vecer popisali 😲 , idem vas citat a snad pokym sa maly zobudi, stihnem aj nieco napisat 😝 😀

andula30
5. máj 2009

Mam pocit ze to moze byt napr.silnejsi drazdivejsi moc z jedla a teplo to toho, Moni my Simiho strihame skoro raz za mesiac normalne noznickami ale teraz uz boky a vzadu masinkou 😉 ale on ma uz droty a nie jemne vlasky 😀

moni1412
5. máj 2009

andula tiez som myslela ze asi moc to sposobuje.... len neviem co s tym. k dr. sa mi velmi nechce utekat, hlavne potom co sme tam boli kazdu chvilu s tou teplotkou 😒 pripadam si uz ako strasne uzkostliva mama ked tam mam ist 😒

andula30
5. máj 2009

Moni mozno 2-3 dni nedavala si mu nieco nove papkat? Ked sa ti to nepaci zavolaj dr.

moni1412
5. máj 2009

praveze davala..... skusame uz teraz vselico. tak asi vylucime zatial tie potraviny a uvidime...

misanik
5. máj 2009

moni, ja som ho normalne noznicami ostrihala. Kuk foto.
Inak ja som prestala utierat norka tymi vlhkymi utierkami, mal z toho cervenu pokozku, raz mal aj vajko, to bolo od potu vtedy. Ja ho castejsie prebalujema radsej viac krat za den umyjem vodickou.