Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
11. apr 2010

janka, mam teraz fofry, tak akosi nic nestiham 😝

dadulaa
11. apr 2010

Jalao, gratulujem 😵 😵 v sobotu som aj ja bola v škole, tak sme sa tam isto minuli...inak prednášala nám profesorka, ktorá učí aj u vás - Novotná- poznáš? veľmi milá 🙂

Aj ostatným gratulujem ku skúškam 😵 😵 😵

Sisa, vitaj po odmlke 😀

sisa.b
11. apr 2010

holky, my sa chystame 15.maja zosobasit a za dva tyzdne bratranec, ktoremu mam tiez piect tortu, tak lietam po nete, googlim, co kde ako, chystala som oznamka, darceky, babam este potrebujem upliest kosiky, narobit kopec kvietkov na tie torty. po svadbe hned zacina skuskove a ja som este do nicoho nepozrela, nemam ziadne domace ulohy hotove, po vikendoch behame po rodine, cez tyzden vybavujeme, co sa da.... takze ak nevyletim tento semester, tak uz nikdy 😔 😔 😔

emily3
11. apr 2010

sisa gratulujem, tak nech vam to vsetko vijde...dryim palce 😉 ..a skusky spravis neboj

petrahy
12. apr 2010

ahojte akosik nestiham snad vas dnes precitam ja len tak letmo letim na skusku moc toho neviem tak uvidim

emily3
12. apr 2010

petrahy drzim palce 😉

maruschka
12. apr 2010

sisa, tak ty si iný káder.. 😀 😀 😀 Pekne si si to naplánovala, len čo je pravda..Ale svadba v máji je krááásna a romantická..Ja som chcela mať v máji, ale naši boli na dovolenke, tak sme mali 8.6... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Ale čo tam po skúškach, podstatná je tá svadba predsa !!! Teším sa s tebou a gratulujem vám obom..Aáááách, tá láska.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petrahy držím palce 😉 😉 😉 😉 ja ešte v stredu a koniééééc... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

josie3331
12. apr 2010

fuu sisa tak to budes mat tazke, ale to sama vies.....ale jak ta tu uz pozname dlhsie, tak vieme, ze si hlavicka a s troskou stresu (ako kazda) to zvladnes......gratulujem (a kde budete mat hostinu 😀 )

inac ja oddnes sa zacinam ucit, tuto stredu mame skusku, ale to teda nezvladam, idem az buducu.....a proste....ked uz so sebou nezacnem nieco robit, tak so skolou skoncim skor ako som ju poriadn zacala 😔

tatolu
12. apr 2010

Petrahy držím päste 😉

Sisa, super, gratulujem 😵 k rozhodnutiu - verím že správnemu 😉 Ale kto to môže povedať dopredu? Uvidíme všetky časom 😉 A skúšky zvládneš, Ty si iná hlavička 😉

Josie, hlavne nevzdávať sa. Pôjde to 😉

dadulaa
12. apr 2010

Petrahy, držím palčeky 😉

Josie, nevzdávaj sa 😉 uvidíš, že to zvládneš 🙂

Sisa, super novina!! Gratulujem a moc ti prajem, nech ti to vyjde 😵 😵

jalao
12. apr 2010

ahoj studentky, Josie, aka etericka fotecka 😀 😀 😀 😀 Konecne ta vidime, kocica riadna!! Drzim palceky, nech to dobre rozbehnes a veci pridu aj necakane, hlavu hore, si este mladaaaaaa 😝 😝
Sisa, no teda....ohromne, nevesta! hod potom aspon jedno foto!!!! Josie zalozila sukromnu skupinu, ale nikto tam nechodite, tam si aj fotky mozeme v klude omrknut bez dalsich zvedavcov...dajte vediet Josie...
Tatolu, ja tiez navstevy stale prijimam, len ked uz je kriticky datum, slusne to vysvetlim, ze radsej nabuduce, ked budem kludnejsia... 😀 😀
Petka, drz sa dnes, tfuj, tfuj a marushka, tak ty uz finishujes tiez...z coho mas tu poslednu?
Dadka, nie, taka nas nic neuci, v sobotu sme tam tvrdli az do piatej ... 🙄 🙄 Bola som totalne vystavena vecer, ale hlavne, ze skuska za mnou.. 😉

maruschka
12. apr 2010

josie, máš takú správnu študentskú náladu...Načo sa stresovať, nejako bolo, nejako bude. Netráp sa, stačí, ak si to prečítaš a hádam to potom pôjde aj samo. Netreba sa do ničoho nútiť, treba len trpezlivo čakať, ten stav osvietenia príde a potom ti pôjde učenie jedna radosť.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

josie3331
12. apr 2010

dakujem baby, ste super 😀

jalao dakujem za pochvalu, etericka fotka neviem ci je....co ty vies co bolo v tej trave, ked som si tam lahla 😀 😀 😀

inac uz sa idem ucit, ale zachvilku som tu 😀

a do tej sukromnej temy kludni pridte, mozte zanadavat, zkritizovat a tu napisat, ako je vsetko super a ako sa pekne ucite 😀 ale nie, sranda....

jalao
12. apr 2010

Josie, som tam, som tam!!! 😀 😀 😀 😀 V tej trave jedine ak klieste 😀 😀 😀 😀 , ak je to v prirode...
Ok, uc sa pekne, kym sa ti da... 🙂

petrahy
12. apr 2010

dakujem ze ste na mna mysleli vysledky budu buduci tyzden daco som tam popisala dufam ze to prelusti a da pekne pismenko na A sa nehrabem ale viem ze mam o jednu skusku menej 🙂
sisa krasne rozhodnutie gratulujem a veru potom sem daj nejaku fotku
maruska ty uz teda finisujes? super

grettka
12. apr 2010

josie, presne take iste pocity o skonceni skor nez sa zacalo mam obcas aj ja... v piatok sme mali pisomku... no, ucit som sa ucila, teda snazila.. cely den som bola nervozna, ze to nemam sancu sa doucit... prisla som do skoly a zrazu som bola kludna, s tym, ze co bude, to bude, ale hlavne nieco bude... z 10 otazok som urobila 7, a po teste zistila, ze dve boli uplne zle... co uz.. ale nenervujem sa uz kvoli tomu.. horsie teraz je, ze neviem najst vhodne podklady k seminarke, stale sa s tym trapim, pretoze tam musim pisat same odkazy za predosle vyskumy, a hotovu seminarku mam odovzdat buduci piatok.. snazim sa nestresovat, nejako bolo, nejako bude... podstatna bude skuska v maji...

sisa gratulujeeem 😉

mataany
12. apr 2010

Je tu niekto kto studuje alebo si dava prihlasku na VSEMVS v Cadci?

grettka
12. apr 2010

pockat, my mame uz sukromnu temu? 🙂

jalao
12. apr 2010

veru mame, gretka!!
Mata, nepoznam nikoho takeho, ale mozno sa niekto ozve! 🙂

sisa.b
12. apr 2010

dakujem dievcata 🙂 no uz od dnes idem pozriet aspon nieco do skoly - moj neviemkolky zavazok 😅 snad ho tentokrat aj dodrzim 😝

sisa.b
12. apr 2010

dadula, v dubnicanke 🙂

ludka_r
13. apr 2010

Ahojte.
Tak vo štvrtok ma čaká prezentácia tej mojej slávnej reklamy. Už ju natočenú aj ako tak spracovanú mám, chýba mi len urobiť plagát a reklamy do novín a časopisov. Vôbec sa mi do toho nechce. Počítam, že s tým budú prplačky. No a ešte nejaký ten námet k tomu popísať....Ach jaj. Lenivá som neskutočne.
Aj spolužiaci, čo mám s nimi robiť prácu, ma pekne vytáčajú. Úplne na to kašlú, mám chuť ísť za nimi a poriadne ich vyfackať. Pôvodne sme si dali termín do 15 apríla, kvôli mne, ale oni s tým ani nepohli. Riadny termín máme o mesiac ale mám strach, že ani tento nestihneme. No, to som si teda dala... ☹ ☹

jalao
13. apr 2010

Ludka, toto, co pises, ze dohodnut sa s ostatnymi. ☹ ..to u nas absolutne nefunguje. Jednak sme velka trieda a je to hlavne o rozdielnom pristupe ostatnych... Ja si potrebujem veci okolo skoly, terminy skusok a prednasok starostlivo naplanovat, kdezto polovici mladych spoluziakov je to totalne jedno, od buka, do buka... Nezaujimaju sa o nic a ked konecne dajaky termin s vyucujucim dohodneme a ostatnym to oznamime, tak vyzapuju, ze preco takto a preco vtedy... 🙄 🙄 🙄 Ty mas ozaj kreativnu tuto pracu s reklamou...uz to ale budes mat coskoro z krku, neboj...do juna si skusky porobis a mozes kocikovat 😉 😉 paradne ste to vyratali...ci nahoda?? 😎 😎

janka46
13. apr 2010

Sisa gratulujem uz teraz k takej super novinke 😵 😵 😵 tak nech vsetko prebehne hladko!Držím palce! 😉

maruschka
13. apr 2010

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá............ 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

maruschka
13. apr 2010

tak to bol výkrik z čistého zúfalstva... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 nič sa mi nechce..a zajtra skúška.. 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tatolu
13. apr 2010

Marusch zas to zvládneš - neboj 😉 Veríme Ti

Jalao - aká fotka 😉 - mám pocit, že sedíš nad učením 😔 😀

emily3
13. apr 2010

maruska aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...mozme si zakricat spolu..ja som dnes kricala do perin...hned mi bolo lepsie 😅 moj plan ucenia uspesne nedodrziavam 😅 ..co som aj ocakavala

petrahy
14. apr 2010

maruska neboj myslime na teba
baby potrebujem radu mam robbit pracu v pover pointe na 25 slejdov neviete mi poradit kde mam hladat doveryhodny zdroj a ako mam potom uviest nakoniec literaturu? To mam dat, že použitá literatúra a odkaz na stránky www............................? Robili ste niekto takúto prácu v prvom ročníku? dakujem za rady a este ako viem že tá stránka je solidná? že to nie je nejaké nepodložené a nedôveryhodné?

grettka
14. apr 2010

petrahy, zdroj? ved zdroj mas podla zadanej temy... knihy, odborne casopisy a podobne.... power point mas v kazdom pocitaci, takze nanho zdroj neuvadzas... takze nakoniec uvedies ako zdroj/zdroje literaturu, z ktorej si cerpala danu temu..
My mame preto povolene pouzivat internetove zdroje velmi obmedzene, a su vyucujuci, ktori ich uplne zakazali....