• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

4. októbra 2017 
petrahy, tamten náš mal niekoľko titulov pred menom a aj za menom...Ale pekné na tom je, že čím starší vyučujúci, tým má viac pochopenia pre študentov. Tí mladí prednášajúci s miliónom titulov si potrpia na všetko. Takže prejsť u mladého je väčšie šťastie, ako u starého.. :wink: :wink: :wink: neboj sa, to urobíš, budeš mať aspoň akú-takú prípravu a skúsenosti k štátniciam. :wink: :wink: :wink:
3. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, marusch, uz to mas za sebou? gratulujeeem :slight_smile:
3. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, a tu vcerajsiu skusku musim opakovat, takze repete buducu stredu
3. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grettka, ja nie, ale mamina určite, tá dnes štátnicuje... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Kiežby bol už pondelok popoludnie... :pensive: :pensive:
3. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak ja som uz teda poriadne zchaosena...
ale tak aspon viem, ze ti mam v pondelok drzat palce :slight_smile:
3. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby ... tak sa hlásim už ako Bc. ... mám to všetko za A ... som vyšťavená, ale šťastná ... konečne sa vyspím ...

maruschka ... moc moc držím palce ... neboj, zvládneš ...

tým, ktoré skúšky urobili gratulujem a tie, ktoré to čaká, želám dobré učenie a ľahké otázky ...
3. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamina - GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM :dizzy_face:
Vy ste teda iné hviezdy - že samé A :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A od septembra ideľ ďalej?
3. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dalsia hviezda sa zjavila takze druhy cerveny diplom by tu bol?????
3. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamina SUPER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...Maruschka neboj aj ty to budes mat uspesne!!!!!!
3. jún 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu aj ty si sikovnica jedna :wink:
3. jún 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamina, odpadám ...že A..gratulujem z celého srdca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

janka, mamina, vy ste ale elita..že A...ja budem rada, ak to nejako presmolím a vôbec niečo okrem FX dostanem. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: A nebude určite, na to ja šťastie nemám, ale B by potešilo, aj C....Ozaj dostávali aj D a E? Alebo FX? :confused: :confused: :confused:
3. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka nestresuj sa :wink: Tebe FX nehrozí :wink:

Jani, ďakujem :wink:
3. jún 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Vám za podporu ... ste zlaté ... toto je skvelé fórum ...

tatolu ... chcela by som ísť ďalej ...

3. jún 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super :slight_smile:
3. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina, veľmi gratulujem!!! Marushka, držím palce!
Grétka, nezúfaj, ja som tiež naposledy letela a v stredu idem na opravák... :angry:
3. jún 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamina, takže troľku si oddýchneľ a môžeš začať zarezávať odznova :wink: Už potom teda iba 2 roky však?
4. jún 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to ľ so š robí problém :frowning2: , tak si hádam domyslíš :wink:
4. jún 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka u nás dávali celú stupnicu, teda aj D a E :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč aj u nás dávali celú... Ale aj tak nikto nechce vysvedčenie iba diplom :wink:
4. jún 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mám triašku v žalúdku :unamused: dnes ma čaká moja prvá ústna a vraj je dosť prísny :confounded: som od štvrtej hore, čo som už kvoli tomu nemohla spať...už aby to bolo za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maruschka, budem držať palce!! (ak to dnes prežijem :grinning: )
4. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka zvládneš :pensive: myslím na Teba - o ktorej mám myslenie zintenzívniť?
4. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka aj ja na vas vsetky myslim namiesto ucenia :zipper_mouth: neboj zvladnes to :wink: citam nie materialy ale net tak som zvedava ako ja potom budem zvladat ustnu skusku vsak ja mam stale akosik cas
4. jún 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti aj ja sa mám učiť a lepšie mi je pri PC vysedávať a nad somarinami rozmýšľať :zipper_mouth: :sweat_smile: Však zajtra uvidím, či niečo vysúkam. Máme písomku ale štýlom otázka a okamžitá reakcia a odpoveď na 4-5 viet... No zaujímavé to bude ako vždy :rolling_eyes: ale keď mne sa tááááááááááááááák nechce :grinning:
4. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky baby, ste zlaté :wink: začína to o tretej, ale neviem, koľká v poradí pôjdem, no chcem ísť medzi prvými, nech mám pokoj..
4. jún 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadula, ja som sa tiez na ustnu bala a bolo to uplne fajn, hoci bol tiez prisny. Tvar sa, ze vsetko vies, ze nie je ziadny problem, ziadna nervozita!! Tak mi to tu poradili!! :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj sa treba pozerať vpravo hore - to je znak, že premýšľaš :wink: , keď pozrieš vľavo dole, tak že nevieš :grinning:
No mne sa ťažko tvári, že niečo viem, keď neviem :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka, neboj zvládneš :wink:
4. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka už zarezáva :wink: myslím, stále myslím na Teba :wink:
4. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka myslime na teba namiesto ucenia
4. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok