Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
22. feb 2009

Bibinka, Luky má 2 roky a 2 mesiace. Ak vyhovujem, môžeš aj mne 😉

bibinka
22. feb 2009

tatolu- hm, mám to od 3-6-7 rokov- takže asi nie. ale ak budem v budúcnosti ešte niečo "robiť" ,tak sa ozvem, pkiaľ mi "budeš" vyhovovať. 😉

tatolu
22. feb 2009

😀 no to je smutné, že nevyhovujem...

bibinka
22. feb 2009

tatolu 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
22. feb 2009

inak, pôvodne som chcela mať tému o detičkách do 3 rokov, možno by som mala viac "respondentov" 😎

tatolu
22. feb 2009

No na koníkovi isto 😉
Keby som napr. ja chodila do práce, tak koníka na vykecanie nepotrebujem 😉 V robote som vždy kecala až moc, takže som bola rada, keď tu bolo trochu ticho.
Už to ale asi nikdy nevrátim 😀 - teda to ticho 😉

maruschka
22. feb 2009

bibinka, moja má necelé 3 roky, teda ešte nechodí do škôlky..Staršia má 6 a chodí do prvej..Ak chceš pošli.. 😉

maruschka
22. feb 2009

tatolu, to ticho by som si rada užila..Staršia je hrozne, ale fakt hrozne ukecaná..Odkedy sa naučila rozprávať, stále sa pýta-aj 100x denne-na všetko..Encyklopédie, rôzne historické knihy o zámkoch a hradoch už má prelúskané..A to nehovorím o tom, že tie hrady a zámky má už aj prechodené-veľmi ju zaujíma história..Som zvedavá, čo z nej bude, až bude veľká..Ale podstata je taká, že veľa krát utekám od nej preč, lebo som až zúfalá z nej neustáleho hovorenia... 😕 😕 😕

bibinka
22. feb 2009

maruschka- tak ani ty nie si "respondent pre mňa" 😅
a s tou ukecanosťou je to u nás podobné , náš Fil ako ráno otvorí oči začne rozprávať-či sa nadychuje či vydychuje, furt mu tá "huba ide" ,on je elektrikár, stále rieši káble, vypínače a zástrčky, dokonca aj vonku mám hlav stále dohora otočenú, lebo mi dookola vysvetľuja ako on všetko opraví a natiahne drôty na stĺpy 😅 😅 😅

Tvoja bude určite historička alebo archeologička. 😉 😉 😉 😉

duskaf
22. feb 2009

Zlatučké deťúrence- múdre po mamkách 😵

tatolu
22. feb 2009

Náš Luky tiež rieši zástrčky a vŕtačky, klince, kladivá - po dvore behá iba s tým. Doma aj keď mu zakážem tiež 😠
Ale tiež neprestajne rapoce a dvojky pri ňom nechcú zaostať, ale tie iba nezrozuminiteľne vykrikujú a vadia sa sním...
To ticho bolo ešte predtým ako som ostala na MD 😵
Preto som písala, že to už nikdy nebude tak ako pred MD 😉

maruschka
22. feb 2009

tatolu, hádam bude...Keď sa oženia, vydajú a odídú z domu..My s manželom už teraz snívame o tom, čo všetko podnikneme, kam pôjdeme-ale už teraz viem, že budeme radi, ak nám baby privezú vnúčence na merkovačku. 😀

bibinka, tak nič.. 😉 😉

tatolu
22. feb 2009

To budem mať skoro 60 a mangel 70 😀 Ak sa teda vydajú tak neskoro ako ja, tak + ďalších 10 rokov 😉

Neviem, či sa mi bude ešte chceť cestovať. Drahému to ani teraz nevodia, takže iba sama 😵

tatolu
22. feb 2009

Dobrú, malí zaspavájú tak idem do obývky 😉

adetka
23. feb 2009

ja mam zatial iba jednu slecnu... neskutocne ukecanu a vzdorovituuuuu 😅 ... a ak bude po mne, pripadne manzelovej rodine.... tiez odide z domu az po 30-ke... a ja budem mat minimalne 63 rokov (v pripade druheho dietata aj 70)... tak zacnem doma porfiadat vecierky (diskloteky)... pre dochodcov... 😀 ... ale tatolu... mozno nas nase deti prekvapia... a na rozdiel od nas... budu mat ddeticky uz v 17-tich 😉

adetka
23. feb 2009

idem ucit... mam nadchu a zachripnuty hlas... 🙄 ... ale aspon sa na mna budu studenti usmievat 🙂

tatolu
23. feb 2009

ada zober si mikrofón 😉

janulle22
23. feb 2009

ahojky holky tak jak se vam dari ve studiu....?zvladate to....?ja jeste musim cekat mesic a pak uz doufam sem budu taky patrit... 😉

holky drzte se a hodne uspechu... 😉

lenka132
23. feb 2009

jani tak držím palce, ať to vyjde, pak se tu s námi budeš trápit při zkouškovým....ale určitě to stojí za to

janulle22
23. feb 2009

leni ja zkouskove mit nebudu...ja si budu teprve delat maturu... 😅

tatolu
23. feb 2009

Janulle ale aj tam vás budú skúšať 😉
Neboj pôjde to 😵

vitoria
23. feb 2009

adetka: v pohode, to ja som sa zle vyjadrila

bibinka: skusit mozem, dakujem...lenze nejako tomu neverim, ze sa niekto ozve, lebo v tom programe vela ludi robit nevie, kedze sa s nim pisu matematicke knihy...

no nic, stiahla som z netu rozne manualy a idem skusat sama...

malibuu7
23. feb 2009

ahojte kočky,

tak aj ja sa pridam k studujucim mamickam... ja som robila bc.statnice ked mal maly 2 tyzdne... pripravena som bola tak z polky... a tak to aj dopadlo... neurobila som ekonomicke predmety... ale nevadi, opravak som spravila o 3 mesiace (mimochodom,vytiahla som si tu istu otazku,co aj predtym 😀 ) a teraz som na navazujucom ing. som rada ze mi skoncil zimny semester (i ked 1predmet budem prenasat,lebo toho bolo naozaj vela a same tazke veci) no a v piatok mi zacina letny, tak zas budem v jednom kole 😒 chjo...

tatolu
23. feb 2009

Malibuu si šikulka ísť na štátnice po takom zážitku 😉
Ja tiež dúfam, že keď budem mať Bc. tak to už potom na Ing pôjde. Ale teraz som v poslednom Bc. a predmety čo sme mali, no hrúza.
Normálne mám zajačie úmysly... ☹

malibuu7
23. feb 2009

no zažitok to teda bol... a riadny... ale v pohode, chcela som to skusit, no...
ale to ucenie teraz pri drobcovi je velmi zaujimave... cez den to neide ani omylom, jedine ked v noci... pocas skuskoveho som bola riadne unavena z toho.... ale co pre to clovek neurobi 🙂

narcis11
24. feb 2009

ahojte baby,
nahodou som zabludila na tutuo stranku....vahame s priatelom ci sa dat na babatko teraz alebo az po statniciach. Ktore ste presli tym,ze babatko bolo skor ako statnice? Da sa to stihat vsetko? Alebo radsej doporucujete pockat s tym az po a v klude si to malinke vychutnavat....HM???? Poradte. Ja by som uz aj prijala, len ma brzdi ta skola......diky za nazory. 🙂

maruschka
24. feb 2009

narcis môj názor je, že až po štátniciach..Áno, zvládnuť sa to určite dá-veď kočky mali bábätká aj pred aj po štátniciach..Ale tehotenstvo a pôrod, potom bábätko a starostlivosť sú tak špecifické a neopakovateľné momenty a obdobie, že určite by som sa nechcela stresovať s učením a nemať čas na malé..Ja som začala s vysokou, keď mala malá rok a vždy mi to je ľúto, keď ideme od našich drobcov preč a vtedy som to prežívala zvlášť extrémne..A to nehovorím o tom, že veľa krát uprednostním učenie pred dcérami, lebo sa to jednoducho inak nedá..Aj vtedy mi to je ľúto..

Takže ja som za to, aby ste počkali.. 😉

tatolu
24. feb 2009

Neviem narcis, váš vek. Ak ešte netikajú biologické hodiny, pockajte 😉

narcis11
24. feb 2009

no, nas vek je ja 28 a priatel 37....

tatolu
24. feb 2009

ťažké rozhodnutie 😒 Je to iba na vás 🤐