Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

ludka_r
5. máj 2010

ahojte.
tak vy ste toho popísali, kým som tu nebola.
Ja mám teraz tiež učenia vyše hlavy. Prácu, ktorú som pôvodne začala robiť s dvoma spolužiakmi, teraz robím len sama. Pôvodne sme mali na to 3 mesiace, teraz ale keď som začala niečo iné robiť, mám na to už len týždeň a pol. Tak som stále pri PC a trápim sa. Ešteže je vonku škaredo, aspoň nemám výčitky, že nie som s malým tak často vonku.
No a v deň, kedy mám odovzdať tú prácu mám zároveň aj zápočet aj skúšku z najťažšieho predmetu tohto semestra. Ešte soms a do toho ani nepozrela, tak mi je veselo. ☹
Ale napriek tomu sa ani veľmi nestresujem. Musím to nejak zvládnuť.
Som asi divná, ale ani žiadnej inej skúšky sa nebojím. Dokonca aj keď budem mať všetky ústne. Mňa to akosi baví chodiť na ústne skúšky. Vyhovuje mi to viac, ako písomné. Keď si predstavím, ako som ešte minulý rok stresovala pred dverami, keď som mala mať u niekoho ústnu, tak sa teraz musím zasmiať. Asi je to preto, že teraz som tam na vyučujúcu sama a skúšku robím ako prvá zo všetkých.
Joj, snáď ju len spravím.

janka46
5. máj 2010

Ahojte,
tak po dlllhom case sa hlasim 😉 citat Vas ani nestíham 😀 dozadu, ale verím že vsetky skušky su spravene, tak ako treba 😉
Ja si kazdym dnom hovorím, ze uz postivo zacnem s ucením a vzdy sa nieco "vynimocnejsie" vysomári 😀 ja fakt nechapem ako si to Tatolu ty zvladala minuly rok pred statnicami????

slniecko4
5. máj 2010

ahojte,ja som k vám ešte nepísala,ale čítam vás.. 🙂 nechodíte niektorá na vssvalzbety a nemáte,alebo nemali ste štatistiku s prof.Radkovou?

tatolu
5. máj 2010

Jani, no asi to bolo o držku 😉 Už je to tááááák dávno 😉 😀 😀 😀 Neboj zvládneš aj Ty 😉

Slniečko ja nie 😔

Už by som sa mala aj ja nakopnúť. Včera som otvorila skriptá a hádajte čo som okamžite začala robiť 😕 Zývať 😀 😀 😀 No tlačte to do hlavy 🤐

maruschka
5. máj 2010

slniecko..chodíme na Alžbetu, štatistiku sme mali, ale s inou profesorkou.. 😉 😉 😉

slniecko4
5. máj 2010

to koľké z vás na alžbetke? 🙂 maruschka,ty končíš Bc., či už Mgr.?

maruschka
5. máj 2010

slniecko...janka, ja, mamina končíme Bc... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 na Alžbete 🙂

slniecko4
5. máj 2010

juuj,tak vám držím pršteky,nech vám sadnú otázky a nech to máte čím skôr za sebou.. 🙂

petrahy
5. máj 2010

aj ja som na Alžbete ale ošetrovatelstvo 😉
baby mam otázku potrebujem stiahnut obrazok z netu ako to mam uviest a kde mam vlastne obrazky hladat hladam žalúdok a vsade to nachádzam v cudzom jazyku a nemozem to najst nikde v slovencine dakujem za rady ja som asi totalny antitalent
skoro nič som sa cez den nenaucila a prácu by som rada aspon spravila nejde mi tlaciaren dosla farba tak nech to mm vytlaci v robote

tatolu
5. máj 2010

Peti neporadím 😖 a musí byť v slovenčine, keď si už našla?

juliagregor
5. máj 2010

ja tam mám žaludok 😠
ja obrázky hľadám cez google cez obrázky...
a v zozname napíšem odkaz odkiaľ je

mamina007
5. máj 2010

ahojte ... po dlhšej odmlke Vás zdravím a dúfam, že sa Vám škúškovo aj rodiine darí ... my s 😵 me doma chorí ... 3. týždeň sa nám točí kašeľ so soplami a tak aby nám málo nebolo, drobec má ovčie kiahne ... 😒 aj ked zas dobre teraz v škôlke, než neskôr ... učenie mi moc nehrozí ... ach jo ... Janka, Maruschka Vy ste ako na tom ?

petrahy
6. máj 2010

juliagregor ano dakujem prisiel manzel a nasiel to co si mi ty napisala uz viem ako hladat obrazky 😀 a na obrazku ked som klikla pravym tak tam bolo napisane odkaz na obrazok ako kto ho asi uverejnil kto ma autorske pravo ci take nieco robila som to do polnoci snad to bude správne. ešte sa mám toho dost ucit tak idem na to aj ked sa mi nechce a vonku je skarede a leje ako keby ani prestat nechcelo

janka46
6. máj 2010

Slniecko tiez mi to meno nic nehovorí...

Mamina vitaj, tak ty kedy ides....nestretneme sa ja 25.5?!
Tiez som mala malu 10 dni doma so skolky a absolutne sa nedalo pri nej ani citat si to a vecer pre totalnu unavu zaspava s malou....vcera ani neviem kedy mm zhasinal v izbe a spala som ako zarezana 😕 😕

maruschka
6. máj 2010

mamina, janka..nooo učenie.. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Mám to všetko vytlačené, už si len sadnúť a učiť sa..Ale vždy mi hlava padne a dovidenia, dopočutia..Ale dnes som si povedala, že večer sa začínam učiť..Kopec deciek si berie dovolenku týždeň pred štátnicami a vtedy sa budú učiť, ale ja pri mojom neskutočnom šťastí a deravej hlave začínam dnes..dúfam.. 😕 😕 😕 😕 😕

dievčatá študentky, konečne je dnes krajšie počasie-a s ním prichádza optimizmus a chuť do učenia.. 😎 .u nás bolo včera fakt škaredo, búrka a my sme sa cez tie blesky trepali na nacvičovanie hasičského ceremoniálu so staršou dcérou..Dnes dostala uniformu - asi by pasovala skôr mne na veľkosť..Takže idem prešívať a zmenšovať..Tak to bude zasa veselé... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

petrahy
7. máj 2010

ahojte krasny email som si ráno prečítalla v utorok bude len jedna skúška a nie obidve 😠 chápete to dve skusky dve prednasajuce a jedna vysledna znamka dava to vobec zmysel? Ako keby tam nemohla robit dozoe ta jedna a ta druha by jej dala len testy 😠 😠 😠 😠

maruschka
7. máj 2010

petrahy a to čo ? A to je jeden predmet a dve prednášajúce, alebo? 😕 😕 😕 😕 Pekne vám to sladia-asi tak ako nám tento ročník.. 🙄

tatolu
7. máj 2010

Peti, na vedľajšom štúdiu máme v každom semestri po dva predemety spojené, a každý učí iná prednášajúca a teda aj skúšajúca. Teraz sme mali doknca tak, že druhú 1/2 skúšku budeme mať až v ďalšom semestri a potom sa známka zosumarizuje 😔

petrahy
7. máj 2010

predmet sa vola patologicka anatomia a patologicka fyziologi my odbor osetrovatelstvo mame mat z toho jednu znamku ostatne odbory maju z kazdej zvlast. Takze velmi divoke a ani prednasajuce o tom minuly semester nevedeli a tiez sme robili jednu pracu ktoru sme museli odovzdat hoci sa nam to bude ratat az v druhom rocniku zimneho semestra

grettka
7. máj 2010

ahojte... akurat som sa dozvedela, ze skuska, ktoru sme mali mat v juni je 17.5. zo sociologie... ten chlap sa zblaznil, len nam napisat mail, kde oznali, ze kedy bude a hotovo... snad sa nezblaznim.... este dopisat seminarku... a to som myslela, ze sa v pohode naucim na dalsiu, co mam 28. este nemam ani knihu z ktorej sa amm ucit.... ta je nedostupna.. no to potesi....

petrahy
7. máj 2010

ako vidim vsade si robia co chcu to som tu jednu skusku aj ja tak mala zrazu napisala ze buduci tyzden a hotovo a k tomu aj praca ale vtedy mi skuska dopadla dobre tak dufam ze aj tebe sa to podari 😉

maruschka
7. máj 2010

baby, dnes to máme všetky ťažké vidím..A to som si myslela, že piatok-pohoda pred víkendom.. 😖

grettka
7. máj 2010

marusch, niekto sa nam snazi pokazit vikendy.....
no aspon mi prisiel mail, ze si mozem pre prist knizku

ludka_r
7. máj 2010

teda žiadna sláva, takéto prepadové informácie. 😖
My máme mať od 17-teho celý týždeň zápočet a pracovať na PC, ale tiež ešte nezadala termíny. A dokonca ani všetky úlohy, ktoré si máme predtým vyskúšať.
Ja mám trochu výhodu, už som sa s ňou dohodla, kedy prídem, ale spolužiaci budú nadšení, týždeň pred termínom.
No čo môžeme čakať, keď sme externisti, že. 😨

jalao
7. máj 2010

dobrý večer študentky, takže pred chvíľou som si vytlačila semenárku a pokračujem s teoriou na zajtrajšiu skúšku... ☹ ☹ ☹ už mám v hlave zo všetkého guláš, tak neviem, čo sa mi ráno na skúške vyjasní...Tak dobrú noc a POMOOOOC 😎 😎

josie3331
7. máj 2010

ahojte, od pondelka do stvrtka mam 5 skusok...... za sebou mam tri, dve spravene, tretia je medzi tymi piatimi......zopar dni uz chodim do prace, je to v pohodicke robota, viac sa naucim tam nez doma 😅
a vam vsetkym drzim palceky moc

ludka to je ine chrapunstvo to s tvojimi spoluziakmi....teba vo vysokom stadiu tehotenstva nechaju sa trapit s nejakou pracou na ktoru ste mali byt viaceri...vies co, radsej sa viac k tomu nevyjadrujem, lebo by som pouzila skarede slova... 😔 🙄

josie3331
7. máj 2010

juuuj pisem jak madar......od buduca pondelka do stvrtka mam 5 skusok.....takze 5 ma caka......no vlastne 6, ale na tu siestu nevladzem ani mysliet, aj ked je ta najtazsia....toto skuskove je velice zaujimave

slniecko4
8. máj 2010

grettka,s kým máš sociológiu?