Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

verulka
14. dec 2007

jasne, ze zvladneme 😝 ale uz nech je 20.12. a ak to vyjde, tak uz ma caka len diplomovka a statky...Zajtra idem POSLEDNY krat do skoly 😀 posledna sobota...ak by som nebola tehu, normalne by som to sla oslavit 😀

alysea
15. dec 2007

Jej super verulka, však osláviš po tehu a viacnásobne. 🙂 No aj ja chcem aby už bolo aspoň toho 20.12. ja idem rovno zo skúšky na pracovné stetnutie, tak budem rozlietaná ako taký šarkan. Už chcem aby bol teplý čajík domka a klud. Držkaj sa.

vanessa2007
16. dec 2007

Ahojte tak ja som skušku zvládla na A som velmi rada 😉 .Takže mam sviatky volne a dalšia skuška ma čaka až koncom januára tak sa možem v klude venovat rodinke.Drzim vam palce na skuskach.Držte sa.

alysea
17. dec 2007

Ahojte, vanessa2007 gratulujem, si šikulka. Ja mám zajtra skúšku z výskumných metód a už mi pekne švitorí, ja neviem kto toto vymýšľal ale väčšie blbinky som sa už dávno neučila. To ak zajtra urobím, to bude malý zázrak. Držkjte sa. papa

vanessa2007
17. dec 2007

alysea, budem ti drzat palce uvidis zvladnes to. 🙂 Bedeme na teba mysliet. 😉

verulka
18. dec 2007

baby, tak ja uz mam dve skusky za sebou a myslim, ze v pohode, este zajtra a konec 😀

janka46
18. dec 2007

ja tiez este musim v stvrtok dodiskutovat nieco z filozofie a tiez koncim na tento rok 😀

maruschka
18. dec 2007

Takže všetkým študentkám držím palce,aby ste to tento týždeň zvládli v pohode 😵 😵 😵
verulka,tak ty si expert,ja sa normálne nestíham diviť..ale to už nekomentujem..skrátka si trieda.. 😀 😀 😀 😀
vanessa gratulujem k A 🙂 🙂
janka mňa čaká filozofia 16.1...ešte som sa do toho nepozrela 😀 😀 😀
alysea,ako si dnes dopadla? 😉

alysea
19. dec 2007

Ahojte, takže urobila som na B, ale nahnevaná som poriadne. Dala nám test, odišla, takže všetci odpisovali, vkuse sa ma vypytovali, skoro som si nestihla napísať vlastný test. Potom sme jej odovzdali a ona ich ani nepozrela ale nás začala skúšať. Spolužiak jej nepovedal ani slovo, opýtala sa ho, či odpisovala a povedal, že odpísal všetko, tak mu dala C. Ja som nevedela odpovedať na jednu otázku a mám B???Však nabudúce sa nemusím učiť, veď je jedno, či niečo poviem, či nie, som vlastne na tom rovnako ako niekto kto nič nevie. Tak ale hlavne, že už je pokoj, ešte dve v januári a koniec.

verulka
19. dec 2007

jaaaaj, kocky, dnes bola posldena, pri vsetkom mojom optimizme a stasti pevne verim, ze mi to da 😀 a najblizsi tyzden ziadna skola 😀

mracik
19. dec 2007

cau Verul, kukám, že čakáte chlapca, tak budete mať trojlístok ako my 🙂 🙂

verulka
19. dec 2007

jej, ahojky, no zatial to tak vyzera- nie je to este uplne na 100%...bude gang, len ja mam oproti tebe este aj princeznu- musis ma dohnat 😀

lasenka
20. dec 2007

ahojte moje zlate 🙂
aly - nic si z toho nerob, aj u nas mame take studentky, ktore poriadne nevedia co studuju a toho roku koncia... ja sa ucim na kazdu skusku poctivo a som tam kde tie slavne moje spoluziacky 😖
verulka - prave som si vsimla, ze to strasne rychlo letiiii, ty si uz v 21tt???
ako si prezila prve mesiace s ucenim? nechce sa ti spat? drzim ti palce 😉

verulka
20. dec 2007

ahojky lasenka- nastastieprve mesiace som sa ucit nemusela, teraz je touz pohoda 😀 akurat mi oznamili, ze skusku v utorok psravilo len par ludi a vraj vsetci za tri 😕 teta vraj nema rada predterminy 🙄 ale nastastie som medzi vyvolenymi 😀
lasenka, no a ty ako pokracujes?

janka46
20. dec 2007

tak ja to mama dnes uspesne za sebou,teraz sa len dokopat a napisat rocnikovu pracu 😖

verulka
20. dec 2007

jani, super, gratulacia 😉

zoya1
20. dec 2007

Ahojte študentky! Ja práve končím magisterské štúdium - takže držte palce.

maruschka
21. dec 2007

janka,mňa tiež straší ročníková práca-musím si rýchlo dať urobiť rešerš do knižnice.Mám už len 5 týždňov..Dúfam,že to strihnem!Robím z toho tragédiu,že?Segra hovorí,že mi šibe,ona mala prácu hotovú za 4 dni,ale to chce prax... 🙂

janka46
21. dec 2007

Maruschka nestras ma ja sa tiez utesujem,ze to zbucham snad za tyzden,odovzdat to musim do 11.1 a to som si este nevybrala ani temu 😖

Verulka vdaka,motuvuje ma tu vela studujucich mamiciek 😵

Zoya drzime jasnacka palceky!!!

zoya1
21. dec 2007

Čaute kočky. Ste tu ešte? Aké témy máte na ročníkovky. Ja sa práve chystám začať diplomovku 😝 , ale ta veľmi sa mi nechce.

verulka
22. dec 2007

zoya, ja zacinam s diplomovkou po sviatkoch, takze si viem predstavit ako sa ti nechce 😀

lasenka
24. dec 2007

Kranse Vianoce vam vsetkym zelam a nech nam to v roku 2008 mysliiii 🙂

janka46
25. dec 2007

lasenka dakujeme a tiez prajeme vsetkym studujucim maminkam velmi uspesny rok 2008 😵

verulka
1. jan 2008

cafte, tak ja len pripominam, ze mame po sviatkoch a tak zelam vela sil do studia 😀
ja mam potvrdene 2 uspesne skusky z troch- vysledky poslednej sa dozviem v po...ale vidim to tak, ze rocnik mam ukonceny 😎 a uz len diplomovky a statky 😝

alysea
1. jan 2008

Ahojte, prajem Vám štastný a úspešný Nový rok 🙂
verulka to je super, že si to takto super zvládla, ja ťa fakt obdivujem tri detičky a ďalšie na ceste, si šikulka.
Chcela som sa opýtať neštudujete niektorá GIS? Ja mám taký predmet a mám urobiť projekt a nejak som z toho total mimo, vobec neviem ako čo, máme to urobiť len ako podklad, nie v počítači, ale aj tak 😅 😖

lasenka
2. jan 2008

ahoj aly 😉
nemam to, co potrebujes, rada by som ti pomohla 😉

dievcata, 11.1. mam skusku, no nemozem sa dokopat ku kniham, nic mi nepali, som ako vygumovana po tych sviatkoch... a to som mala take plany, ze ved prazdniny, bude cas na ucenie 😔 😢

ocicka
2. jan 2008

Ahojte holky tak ja jsem taky studentka a akorat mam zkouskovy..Nestuduje nahodou nektera z vas prava v Praze?
Lasenka mne prijde ze jsem uplne vygumovana uz od te doby co mame prcka.Nejak cloveku neleze nic do hlavy a ma proste jine strarosti ☹

janka46
2. jan 2008

tak ja som si slubila,ze dnes sa uz musim do toho pozriet,ale najhorsie je nastartovat sa 😖

Verulka super,si macherka!!!!

nikusa9
2. jan 2008

Ocicka, tak to s tebou úplne súhlasim. Ako sa mi narodila malá tak z podstivej študentky, ktorá mala štúdium celkom rada, je zomna lenivá blcha!!!je to hroznééé 🙄 🙄 Lasenka ak nájdeš recept ako sa prinútiť ,daj učite vedieť, mne by to tiež pomohlo 😝... ja mam 9.1 skúšku z geometrie a matematiky ☹ a ja naozaj matematiku nemusííím, je to premna ala čínština 😨

alysea
2. jan 2008

Ahojte, lasenka, aj ja mám skúšku 11.1. a som na tom rovnako ako ty, ešte som to ani nevidela a ešte nemám ani prácu napísanú, ktorú musím na skúške odprezentovať 😖