Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
20. jún 2010

@deniskateniska tak to si paradnu kavu urobila 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
20. jún 2010

@danka.k aj ja si myslim 😀 😀 😀 no co tak nabuduce 😀 😀

veronika13
20. jún 2010

aj mne je to ľúto a strašne, som si nemyslela, že ma to tak vezme 😔 ale čo narobíme, teraz už nič... musíme kobyle pomôcť, aby sa z toho dostala a bola v poho

danka.k
21. jún 2010

@deniskateniska a ty co uz rodis ked je 10 hodin a ty si tu este nic nenapisala?? 😀

deniskateniska
21. jún 2010

@danka.k nieeeeeeeeeeee 😀 😀 asi dospavam cely tydzen co som hore od stvrtej 😀 😀 a uvazujem ze idem znova kapat .. take na prd pocasie, co ine sa da robit 😀 😀

danka.k
21. jún 2010

@deniskateniska a ja som uz na teba chcela mysliet ze ako tlacis 😀

deniskateniska
21. jún 2010

@danka.k 😀 😀 😀 no ved pockaj ked budeme my takto na teba mysliet 😀 😀 a boli ma hrdlo.. do kelu.. chora idem byt.. tak ma sibne, nadchu uz som si zvykla zemusim mat pri sebe kapky ale... jooooooooj idem si kupit nieco do lekarne, lebo ak to na mna pride caj mi isto nepomoze 😉 😉

danka.k
21. jún 2010

@deniskateniska no uz sa tesim ked budete na mna mysliet 😀 a utekaj do tej lekarne

deniskateniska
21. jún 2010

@danka.k dani aj my sa tesime 😉 a do lekarne idem az o druhej, bo tu je zatvorena - asi im to moc nejde a korunky akosi v mojej penazenke nie su 😀 😀 bo by som len minala na blbosti teraz ked som tehu 😀 😀 😀 tak radsej pojdem do dk a pockam mm a pojdeme spolu 😉

katika82
21. jún 2010

denis no ja tiež na teba stále myslím tééda už chod

ja som si zasa v nemocke riadne pospala malého mi nosili len na kojenie kedže som bola po cisárskom a ked miho aj náhodou nechali tak on stále spinkal. a ja sním 😀

deniskateniska
21. jún 2010

@katika82 kati, no uvidime aky bude ten moj drobec, ak bude po tatovi tak cez den nebude problem spinkat ale v noci teda riadny 😀 😀 no uvidime na koho sa poda 😀 😀 😀

bolulka
21. jún 2010

ahojte, hojka porodila. Dnes o 15:40. Narodil sa jej maly Mirko, 4 900 g a 47 cm.
@hojka, blahozelaaamee, a malemu Mirkovi prajeme len to najlepsie do zivota. 😉

majkad2
21. jún 2010

fuha, to poriadne ťažký chlapisko 😀 prajem všetko naj

nadezdah
21. jún 2010

No kočky, teda riadny chlap, dĺžka v poho, ale tak ťažkkkkkkký. Hoje všetko naj aj maličkému prajem. Deniska a ty čo? No ž snáď najvyšší čas, nie? No len aby si nás aj ty s váhou toho drobca neprekvapila. A ako rodila? Predpokladám, že cisárskym.

veronika13
21. jún 2010

hojke, blahoželám.. asi láme rekordy vo váhe 🙂

danka.k
21. jún 2010

jeeeeej hojka gratulujem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 s rebeckou budu chodit spolu chlastat 😀 😀 😀 😀 😀

salvinka
21. jún 2010

@hojka wau.. to su miery.. srdecna gratulacia! maminke vela mliecka, mirkovi zdravicka do zivota 🙂 tesim sa na podrobnosti.. 😝 😵

bolulka
21. jún 2010

boze baby, ja som sa koplaa. 2 900 g 😒

bolulka
21. jún 2010

idem sa od hanby prepadnut. neviem pisat ani na pocitaci. a to mam statnu skusku z kanc. pisania.

salvinka
21. jún 2010

@bolulka ved prvy myslienka aj bola ze si sa asi sekla ked ma 47cm.. 😀 ale vsak si len clovek, to sa stava 🙂

nadezdah
21. jún 2010

@bolulka No čo už, aspoň si na to prišla ešte dosť zavčasu, veď mi tiež bolo divné porovnanie váhy a dĺžky. Ale aj tak obom vše naj naj naj

bolulka
21. jún 2010

ved som si precitala prispevok od majky, ze aky tazky chlapisko a rozmyslam, ze co vyryva 😀 ale dufam, ze hojka mi to odpusti. clovek chce byt aspon raz prvy s novinkami a takto to dopadne. 😝

nadezdah
21. jún 2010

A kde máme Denisku? Od obeda sa neozvala. Čo mali v pláne skladať dnes? Či nás tiež prekvapí?

deniskateniska
22. jún 2010

kocky no ja vas neprekvapim ja som stale cela, bola som v lekarni po nieco na hrdlo a bola som si umyvat okna a skryne nech sa mozme stahovat... tak pomalicky 😉 ak dnes svokor spusti vodu tak mozme wc osadit 😉 aj umyvacku testovat a taaaaaaak 😀 😀 inak je to paradna vecicka mam tam odlozenie startu - my mame od 20.00 do 8.00 lacnu elektriku tak si nastavim aby sa mi v noci umyvalo 😉 a su tam take programy, ze zaschnute veci nemusim odskrabavat ani nic. paradicka a je tam aj susenie, cize nebudem mat fliacky biele na poharoch 😀 som fcera studirovala 😀 😀

hojka gratulujem .. ja ze sa v porodke stretneme ☹ ale hlavne nech ste zdravucky... a inak kukam na tu vahu, ze isto by nemala takeho valibuka ked je taka utlucka, chuducka 😉

anicka
22. jún 2010

@hojka blahoželááááááááááááme a do života prajeme všetko naj !!! 😀

bolulka netráp sa, to sa stáva. Mne tiež bolo podozrivé že má len 47 cm a taký ťažký, ale už sa to vysvetlilo tak je to v pohode 😉

jana2033
22. jún 2010

hojka pripájam sa a tiež gratulujem hlavne zdravíčka

baby konečneeeeeee 2. ročník za mnou všeeetky skušky spravene včera účtovníctvo 😝 ...a hor sa na bakalárku 😒

jana2033
22. jún 2010

denis a šups aj ty utekaj nech už to mjaš aj ty za sebou 😝 denis ak ešte nemate vodu kľudne dobehni na kavičku aj ku mne 😀

anicka
22. jún 2010

@jana2033 gratulujeme 😉

deniskateniska
22. jún 2010

@jana2033 mame vodu ale v zaskove je este zastavena na nasom poschodi bo treba wc zapojit, a kurenie potiahnut na pojd - teda nadrzku bo vcera akosi krivo vyvrtali chlapci 😀 😀 😀 ale dneeeeeeeeeees.. uz aj kaficko urobime 😀 😀

jana2033
22. jún 2010

@anicka dakujem 😝

@deniskateniska jaaaaaj tak ani vc ete nemate 😀 no ale super ked vam to už spravia dneska konečne ale ak by nie dobehni 😀