Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
1. apr 2010

denis no mantinel je super... keby sme ho nemali tak maly spava tusim na zemi 😀

katika82
1. apr 2010

som pridala nejaké fotočky nové nášho drobca

bolulka
1. apr 2010

dievcata, co vy tu tieto dva dni vystrajate.. ved to je hotovy roman na vecer.. 🙂

majka, ty si sa pytala na vypln do perinky vsak? ja som si kupila (respektive manzel mi kupil 😀 ) taku tenku normalne v kocikarni v elkope. a aj napriek tomu, ze to bolo v podstate tenke, nie ako tie vankuse plnene perim, tak sa v tom perfektne aj nosila aj kojila..

mayocka, tak buduci stvrtok? hm? ta aj vezmem tym autom..

deniskateniska
1. apr 2010

dani no som zvedava kedy mi pride.. som si objednala 🙂 no ja aj ked som bola starsia, mame taku postel u nasich, letisko, no tak tam sme spavali so segrou, nie raz ma drblo dolu 😀 😀 😀 a som mala toooooolko modrin a hrci na hlave ako som sa tocila a cestovala som, tak som sa o stenu buchala 😀 😀 😀 si na to pamatam ako keby to bolo teraz 😀 😀 a segra neraz mala modriny, co som ju hocikedy buchla alebo kopla.. (no a ked som mala sadru na ruke ani nehovorim 😀 😀 😀 😀 )

bolulka
1. apr 2010

este mam otazocku: neviete ak sa vola ta stojka na kocik pre starsie deti? chcem to vyhladat na mimibazare, ale netusim ako sa to vola.. 😝

deniskateniska
1. apr 2010

kati aky ste uz velkyyyyy 😀 😀 rastiete ako z vody 😉

bolulka
1. apr 2010

deniska, tebe vytahovali znamienko vsak? mam problem ohladne jazvy.. ked sa to zahojila, bola jazva vpadnuta dovnutra, teraz je vypucena, ako keby mi pod nou narastla hrca.. a stale to svrbi.. aj ty si to take mala?

deniskateniska
1. apr 2010

bolul chod s tym na kozne, to sa vola keloid, je to normalne, no mne sa to stalo pri tomto poslednom podpazuchou, malova mi to potierala dusikom a mala som si to natierat heparoidom, ale kazdy doktor ma iny sposob ako sa toho zbavit.. no ale ked som otehotnela tak som bola uz len raz, sa mi tam nechcelo chodit.. hlavne s tym chod ku koznej 😉

ema1987
1. apr 2010

janka no tak tieto stavy som mala presne aj ja akonahle zacala mala revat ja s nou bo som newedela co jej je a ako strasne ma ubijalo byt v kuse dnu esteze byvam v rod dome ze mozem sem tam na chvilku vybehnut do dvora bo by som sa v tej dobe asi zblaznila pomaha aj medovka skus mne to velmi pomohlo 😉 😉 😉 😉

emmka no ja si myslim ze na detskom odd boli velmi dobre sestricky hlavne jedna 😉 ale nemozem si na jej meno teraz spomenut mi sme si niekdey vecer s nousadli a pitali sme sa jej co sme len chceli a ona nam na vsetko odpovedala

deni mi mame Gajarsku 😉 😉 😉 ja som k nej chodila odmalicka a ja som s nou spokojna troska sa pozname vzhladom na to ze som tam chodila ku nej takze asi tak

a ohladne rucickovania no ja sa snazim nenosit ju moc casto na rukach ale ked sa neda tak sa neda aj ked pride k nam niaka navsteva velmi nerada vidim ze malu chcu nosit vkuse na rukach 😒 😒 😒
najnovsie mam s nou cez den tak problem ze spava cez den tak po pol hodke max tristvrte vcera sa jej podarilo sapt skoro 3 hod az neuveritelne ale neozem pri nej skoro nic sparvit vzdy ked sa napapa a odgrgne tak ju dam do postielky nech sa hra a ako nahle sa jej stratim z dohladu tak pusti taky rev ze az hroza a aj ked sa jej ukazem tak reve uz aj vtedy ked som otocena k nej chrbtom ...Takze tak sa budeme musiet odnaucit sa zase cez den nosit na rucickach ale v noci mi spinka pekne zaspi tak okolo 20:00 alebo pol deviatej a spinka ako kedy .Ked sa menil teraz tento cas tak mal z toho hokej ale tuto noc co bola sa zobudila o stvrt na pat a potom este zaspala na taku hodinku a pol no a spinkame tak ako kedy nikedy az do pol deviatej 😅
takze ako kto je rucickov y podla mna a hodne ale hodne zalezi aj od vychovy a hlavne aj od dietata. 🙂 🙂

majdiska
2. apr 2010

bolul to sa volá skejtík, myslíš čo sa dole pripne a dieťa ked nevládze tak sa vozí.. skús si dať na MMB dvojičkova mamina, asi spolu alebo osobitne, oni majú tých nástavcoch dosť v ponuke a sú seriozny, som od nich kupovala a bez problémov...
kuk link:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3362675&tab=6

kurna dr. nám zmenila kvapky iba na bromexin a malý celú noc prekašlal.. idem mu vrátiť to čo braldoteraz na predpis, bolo to omnoho lepšie a malý tak nekašlal 😝

jana2033
2. apr 2010

dani no ma nestra š mne mamka povedala ze my sme boli ako deti poslušne ani sme moc neplakali no ja vôbec a maria ano ta revala furt 😀 ....no a s tymi kilami to bolo danulik hehe ako som otehotnela tak len kilka išli hore ale konečne som si mohla dopriať 😀 aj teraz si doprajem aby mala mala dobre mliečko ja soms a ani po pôrode nevazila a som nerozna bo neviem kolko som zhodila a kolko mi ostalo 😠 ja som až na 74 kg pribrala a sa mi všade ale uplne všade urobili strije nie len po bruchu ale aj po nohach, prsiach, bokoch, na zadku fu a už ani neviem kde... 😠

emmka medovku mame domka tak budem aj to piť, fakt poskušam hocico ono fakt ten dom je na niečo dobry ja som už asi dva týždne pety nevytiahla z domu a riadne mi to v hlave začinal´ liezť na nervy, zajtra elbo v nedelu malu nakojim a manželik ide byť s nou a ja idem na hodku ku našim sa taaaaaaaaak tešim 🙂 emka a inak krasne ti pospinká v noci pani, ja by som tkež tak brala 😝 , dúfam že si ten rytmus dako najde 🙂

uinak baby ja som matka , včera som ju nechala vyplakať, chuda moje, a som išla ku nej a ona plakala asi preto že bola ceeeela spotena celu košielku mala mokru tak som ju rýýýýchzlo prezliekla a dala už leen tak na perinku položila a dekou prikrila ☹ , dufam že mi neprechladla, v noci som ju dala do perinky ale to sme uplne vypli kurenie, a aj tak okolo krčika bola spotena len v noci je ešte chladno tak radšej do perinky, teraz cez den som ju dala len do zavinovačky bez peria a celkom pekne spinka akurat asi ju boli aj bruško , bo sa občas prebudila, a prikrila som ju ešte dekou. inak tuto noc pospinkala kranśne no som spokojna 3x som bola hore, ale opoti iným nociam som rada aasopn maminku nechala vybuvať. a baby neviem prečo ale ona ked aj takto zabuva, tak hodinku alebo pol hodky sa strhne a začne plakať jak o dušu ako keby sa jej dačo snivalo alebo neviem čo a potom ju poladkam pohojdam v postielke a zabuva

ema1987
2. apr 2010

Janka no to sa jej isto len nieco musi snivat nasa mala tiez take chvilky 😉 No aj ja este malu mavam v perinke sice teraz cez den je iba na nej polozena a balim ju iba vtedy ked ideme papat ale v noci ju tiez este mavam v perinke newem ako by to vyzeralo keby som ju dala do postielky len tak by asi precestovala celucicku postielku. 😅 😅
Inak ja som ked som bola tehu pribrala 20kg a teraz mam asi niakych 68 a to som mala predtym ako som otehotnela 60 ale pokusam sa to zhodit nepapam cokolady atd bo ja som bola normalne od nich zavisla 😀 😀 😀 😖 no a zacala som cvicit take male fitness vola sa tu ZUMBA skuste kuknut klasa to je celkom 😀 😀 😀 😝

https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4

Tak to som teda jani rada ze mala sa zacina sama ucit kedy spinkat no mi sa tiez niekedy nareveme bo sa anucila na tych rucickach ale no co uz budeme musiet niako zase naucit bez ..xixixi 🙂

katika82
2. apr 2010

jani aj náš luky tak občas vykríkne vnoci asi sa im niečo sníva zlé

no ja poviem že ja som strašne rada že zatiaľ býame u našich, náš ocino je pre lukáška super zábavka on nemal nikdy syna sme dve segry no a luky je pre neho asi ten najkrajší darček, on by sa sním dokázal vyhrať aj celý deň, tak teraz ked je domka cez sviatky a tak, tak to mu dám len papať a šup už je u dedka a ten sa s ním baví celý deň, to je pre mňa taký oddych super.

katika82
2. apr 2010

emka to vyzerá fakt super, škoda že niečo také neprecvičujú v kubíne že? inak tento kubín je taký nejaký neviem či to len ja o ničom neviem alebo tu fakt nič nieje také.

moja kamoška precvičuje v mikuláši aerobik na tých skákacích topánkach a je to fakt super

deniskateniska
2. apr 2010

no jani, vidis, mala si uz vytvara svoj rezim... pre nu je to tiez sok, ked bola v brusku tak jej tam bolo super a teraz je na svete a sama nevie co sa deje... 😝 este chvilocku a bude secko ok 😉

my dnes oddychujeme, sice mi to ide riadne na nervy, lebo ja lezim cele dni a som chcela aspon niekam ist, ale co uz... no tak aspon mm nechavam vybuvat 😀 chudatko ked cele dni sa nezastavi 😒

danka.k
2. apr 2010

kati tak to mas super ked sa ti ma kto pobavit takto s malym 😉 aj ja cheeeeeeeeeeeeeeem 😀

mayocka
2. apr 2010

babeny dnes sme este piekli,utierala som prach, prala na dvakrat ale uz mam fakt dost 😝 s vyplazenym jazykom sedim na gauci a uz sa nemienim ani pohnut 😎 aj od kostola mam dišpenz, manzelik mi zavidi troska ze aj on ide zostat doma no ale tak ja ani keby som chcela fakt nezajdem...

bolul: drahy si bere na stredu volno, potrebuje ist do kubina vybavovat a tak, takze sa idem s nim zviest chvalabohu,lebo ani na zastavku by som asi nezasla ☹ tak nejdes v stredu?preco prave stvrtok?mas este nieco ine na vybavovanie ci preco ides vo stvrtok?

mayocka
2. apr 2010

to je sranda tu zumbu tancuju aj chlapi 😉 a najlepsie je ze si kazdy tancuje ako chce 😉 😀

mayocka
2. apr 2010

katika to Luky sa ti este zmesti do perinky? 😉 je to riadny chlapisko 😉

deniskateniska
2. apr 2010

maji, no my mame dnes veget... nesmieme nic robit tak len lezime, ale ide mi to taaaaaaaaaakto na nervy.. a riadne.. ale co uz... ako nie ze by som bola zastancom toho, ale tak tu by tetky hned mamam zalovali ze sme nieco robili.. a pocuvat nemienim teda 😀 😀 tak vegetime 😀

d198815
2. apr 2010

no emka ta zumba vyzera fakt super....zabera to???😀 a co ako sa vlastne mate ani nenapises ani nic...

katika82
2. apr 2010

maji no zatiaľ vôjde do preinky ale tak že nohy mu už trčia riadne z nej.

salvinka
2. apr 2010

emi a to doma cvicis pred telkou ci ako?? ja by som hned brala nieco take v dk.. preco tu nic nie je ☹
kedysi som chodievala do msks, ale ci to este byva.. musim prezistit lebo doma mi to moc samej nejde 😀

inac neviem co s tym nasim krasavcom sa robi.. on mi vobec nechce spat cez den.. dnes je uz asi od obeda hore.. a stale by len cucal.. nie je nejaky extra nervozny, ale sa mi to nezda ze stvortyzdnovy by uz tak dlho bdel cez den.. za to v noci mi pekne vydrzal, od deviatej do pol stvrtej rana- som sa az cudovala, uvidime co to bude dnes 😖

btw.. on uz na nas reaguje! normalne sa usmieva ked sa mu pekne prihovaram.. maminka bola dnes namakko z neho.. taky anjelikovsky usmev, az srdiecko zahreje ♥ 😵

bolulka
2. apr 2010

salvinka, mozno mate len laktacnu krizu.. su styri a priblizne v 3. a 6. tyzdni a v 3. a 6. mesiaci. My sme presli kazdou jednou, takze nestrachuj.. prejde za jeden - dva dni.. 😉

mayocka, no moj gynekolog nerobi v stredy, takze ja musim pekne v stvrtok.. 😉 ale ten dalsi tyzden budem hadam este cela..

danka.k
2. apr 2010

bolul a segra ako uz porodila??

emmka3
3. apr 2010

bolul a uz ste na Brezovci?

Zumba je super, som na to chodila v BA ... v DK zatial nic take nie je, len aerobik a tea bo ... mozno raz aj toto bude, ale myslim, ze je tu malo cviciteliek a ani poriadne komplexne fitness centrum tu nie je ... vacsinov to byva v takach, kde sa cele poobedie kazdu hodku nieco cvici ... DK je asi male mesto na taketo nieco ☹

jana2033
3. apr 2010

ahojte baby tak konečne mi mala v noci dobre buvkala sice pri nas na posteli dokopy bol a tri krat hore po pol hodinke a raz hodinke, tka maminku nechala dobre vybuvať ale mame tiež problem cez den

salvinka ja mam taky isty problém, mala mi v noci celkom dobre už buva klop klop, ale cez den je to horšie, od pol osmej do jedenastej ☹, a už vidim ako bude aj poobede, včera bola hore od tretej do siedmej tak sme ju už rovno okupkali a možno prespala len hodku a to aj na rukach ako nahle som ju položila tak spustila rev, pani ja som včera s nou revala muž sa až čudoval.

aj by som išla vonku ale ked je tak chladno ani nemam chuť zatial dufam že zajtra bude teplejšie 😝

bolul jj ako danka píše segra už porodila?

danka.k
3. apr 2010

jani zvyknete si na vsetko a na plac si ani nespomeniete obe 😉

RISKOVI vseeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie k jeho prvym meninkam 😉

a samozrejme aj RISKOVI od veroniky prajeme vsetko najlepsie 😉

bolulka
3. apr 2010

janka, este som zabudla, ja som si kupila do porodnice caj - Lubovnik bodkovany.. som citala, ze je na uzkosti..
ja som sa ale do porodnice teda nabalila co sa tyka vybavy proti baby blues.. mam ten lubovnik, homeopatika, vezmem si aj tu medovku a ako najzaloznejsi zdroj som si vzala guajacuran.. taky strach z toho mam, ze som prve mesiace tehu ani spat nemohla.. 😝

a sestra? tak tu po vikende stravenom v nemocke poslali domov.. tak prenasa a caka.. uvidime v utorok, ma prist zasa na prijem..

jednemu aj druhemu Riskovi vseetko najlepsie. 😉

deniskateniska
3. apr 2010

pripajame sa ku gratulacii 😉

bolul ty si riadne vyzbrojena 🙂 a uvidis, nebudes potrebovat z toho nic 😉

no ja sa dnes tmolim od rana, vonku je nadherne, tak som si stol dala do dvora a tam skrabem zemiaky, obalujem rezne 😀 😀 to musi vypadat 😀 😀 ale je fajn, len chodim pomalicky, bo sa mi zda ze ten drobcek sa mi akosi tlaci von, no dufam ze je to len taky blby pocit, no ale niet sa co cudovat ked rastieme.. baby dnes je 29 tt.. letiiiiiiiiiiiiii ten cas.. ved do porodu mam uz len 2 mesiace aj 2 tyzdne... hroooooza .. ale nech uz je to tu 😀 😀