Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nadezdah
27. júl 2011

@danka.k Danka a ty už nemáš náhodou maličkého aj domka? Nemáme nové informácie, či sa ešte furt držíš pokope?

danka.k
28. júl 2011

@nadezdah mame uz maleho Jakubka, narodil sa rychlostou blesku 20.7 🙂

nadezdah
28. júl 2011

@danka.k Ty brďo, skoro v termíne. Dani prajem vám obom všetko najlepšie, hlavne aby ste boli zdraví a aby si mala dostatok mliečka pre žabiačika. Vydržala si úžasne na predchádzajúce problémy-super. A miery?

danka.k
28. júl 2011

@nadezdah dakujem 🙂 3900a a 49 cm

nadezdah
28. júl 2011

@danka.k Krásne. Držkajte sa

d198815
29. júl 2011

@sisi79 ku hasprovej chodi moja mama uz niekolko rokov a uz niekolko rokov sa len a len stazuje na nu.tento rok prejde ku sunalovej.hasprova je obycajna alkoholicka...aspon podla toho co som pocula

sisi79
30. júl 2011

@d198815 ja som tiez davnejsie pocula ze pije teraz to nejak utichlo tak neviem ja som s nou nastastie taku skusenost nemala mozno preto ze k nej chodim hned skoro rano 🙂 ja sa spolieham na to ze ona tam uz dlho nebude a preberie to po nej jej dcera

mukky
30. júl 2011

ahojte,
prepacte ze Vam takto vstupujem do temy,ale rada by som sa opytala ci ste niektora bola v Aquaparku,Vase postrehy hlavne pre deticky ci su tam vhodné bazeny a ci mi neviete poradiť nejaký dobrý hotel alebo penzion,dakujem krasne,pekný den

mozte aj do IP

cartridge
30. júl 2011

Ahojte dievčatá, prepáčte, že Vám tu vstupujem s inou témou, ale má niektorá z Vás osobnú skúsenosť s VŠ štúdiom - externe v D. Kubíne - Katolícka univerzita? Nie som síce z DK, ale mám info, že sa aj v DK otvára pobočka a tak sa chcem spýtať, či sa to dá zvládať - cestovanie, zamestnanie a deti, či je štúdium náročné, atď. Budem rada, ak ma niekde "odporučíte", alebo napíšete osobné skúsenosti. Ďakujem.

d198815
31. júl 2011

@mukky hoj v aquaparku sme boli, pre deti je to tam podla mna fakt dobre, tepla voda a tak no podla mna vobec nemaju doriesene sprychy lebo ked sa ides sprchovat aj s malym nemas ho kde nechat ci uz prebalovaci pult abo nejakla stolicka kym sa osprchujes ty proste to musite zvladnut naraz a to je dost krkolomne ked ste obaja namydleny.... 😒 inak je tam OK.-D

mukky
31. júl 2011

@d198815 dakujem Ti pekne za odpoved 😵 a nejaký dobrý hotel s vnutorným bazenom alebo penzion nahodou nepoznas? 🙂

deniskateniska
31. júl 2011

@lucka127 sunalova kedysi rodila odrodila kamosku a ze super.. no co uz... ale tiez by som ju chcela 🙂

deniskateniska
31. júl 2011

@mukky no aj my sme boli v aquaci no bazeny ok, ale sprchy otras ja sa tam nesprchujem lebo je to pre mna otrasne zanedbane, a v satniach je zima tak maleho musis obliect pri bazenoch ... odvtedy som tam nebola radsej bo sa mi to hnusi radsej ideme niekde do tatralandie ale to raz za uhorsky rok 🙂 ked mame lacnejsie listky 🙂

d198815
1. aug 2011

@mukky no tu v kubine uz asi nieje nikde bazen bol v parku ale zrusili ho a ak niekde je tak o nom neviem🙂

danka.k
1. aug 2011

@d198815 v parku uz nie je bazen????? 😲 😲 😲 som ani nevedela 😀

d198815
1. aug 2011

@danka.k ee uz dlho☹zakryli ho a teraz tam hravaju ping-pong

deniskateniska
2. aug 2011

@danka.k co ti ja viem asi pred rokom mozno aj viac ho zrusili? zobrali to tomu co to mal v prenajme aj fitko a nevedeli sa o to asi starat alebo im to neslo tak to zrusili

danka.k
3. aug 2011

@deniskateniska pekne... a ja som sa tam normalne ze uz strasne dlho chystala... by som sa inak zhodila keby som tam prisla 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
3. aug 2011

@danka.k 😀 😀 😀 ja som sa tam chystala s malym ze budem chodit plavat, ked som bola tehu a potom mi ocino vravi ked som chcela ze to uz nie je 😀 😀 😀

mukky
3. aug 2011

@deniskateniska dakujem za odpoved 😉

karamelinka
5. aug 2011

ahojte...my mame dr. gajarsku a som spokojna...

opicaskorica dr tohlt je skvely ja som odisla od hasprovej a prisla k nemu a uz som pri nom rodila 2krat a som naozaj spokojna sice si clovek zaplati ale ja osm radsej zato a citil aosm sa istejsie...je velmi ochotny...

zuzucream
11. aug 2011

@nika1710 ahoj ano moze sa pouzivat dokonca aj oni maju na oddeleni elektricku keby si potrebovala 🙂

danka.k
13. aug 2011

@nika1710 no v july tam mali odsavacku iba rucnu..
@zuzucream elektricku tam nemali lebo vsetky pouzivali iba tu rucnu... alebo elektricku nik nechcel 😀 neviem

zuzucream
15. aug 2011

🙂 tak to neviem... ja som tam bola pred 3 rokmi tak tam mali len tu elektricku 🙂

luccyna
17. aug 2011

ahojte dievcata 🙂 chcem sa spytat tych, co su u MUDr.Sunalovej, ci sa im nezda, ze v poslednej dobe ma nejako malo casu. ja som po narocnej 6 mesacnej hormonalnej liecbe a ona ma nechce ani vysetrit, ci je vsetko ok. dokonca aj to, ci mam prist na vysetrenie som musela riesit cez mail 😒 stale ma plno, sestricka mi ju nechcela dat ani k telefonu. zvazujem teda, ci by nebolo lepsie prejst inde, kedze mam endometriozu a ocakavala som iny pristup... ale inak je super. vlastne jej vdacim, ze zistenie diagnozy. kapralcikova na mna tak akurat nakricala, ze to je normalne a ze mam zmenit polohu ked mam bolesti a v kuse mi pri zapaloch len strkala do ruk letaky od dealerov.

lucka127
17. aug 2011

@luccyna
ahoj ja mam so Sunalovou len dobre skusenosti, ale zial ams pravdu ma toho naozaj vela,ale zial uz nie su ani privelmi dobre skusenosti s Hrudom..co pocuvam od kamosiek zacina byt protivny tak neviem, ci najdes v DK este nieco dobre a Kapralcikova..no comennt ta tisne vsetko co je od dilerov..

lucka127
17. aug 2011

Baby rodi este dakto v Kubine napriklad tohto roku?
ja neviem pisem uz mesiac a nikto neodpisuje a zacina mi to byt divne ci je to DK cko naozaj hrozne..

yuyka28
18. aug 2011

@luccyna ahojky aj ja som u Sunalovej viac ako 3 roky, za ten cas som velmi spokojna aj ked je pravda ze v posednom case sa aj mne zda nejaka mrzutejsia, ale mozno ma len stresy, viem ze si robila dalsiu skolu a ordinuje aj inde na Orave tak ma toho asi dost

luccyna
19. aug 2011

dakujem vam za odpoved. zjavne teda nie som jedina, ktora ma pocit, ze si toho pani doktorka nabrala na seba privela :( ale este asi uvidim. ak nebudem mat ziadne komplikacie, tak pockam... inak ona aj rodi?
@lucka127 teraz je v dk na gynekologii jedna moja kamaratka a caka na porod, tak ked budem mat od nej aktualne info, dam vediet 🙂

lucka127
19. aug 2011

@luccyna
super dakujem moc🙂)
nie Sunalova ,ma uz tolko toho ze mi povedala ze enrodi,ale trstenu veru nevim musim sa jej spytat 😉 ale mam pocit ze mi to hovorila vseobecne