Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
22. sep 2009

presne tak ako napisala Danka ... vyzeralo to dost podivne so vsetkymi tymi prispevkami kade tade, a tym ked to potom vymazali admini 😅 takze prepac za nemiestne pripomienky, ale chodia tu kadejeky ludia, pubertaci, tak clovek nikdy nevie, co si ma mysliet ... takze kludne sa pridaj ... presla si krtom ohnom 😉 🙂

Dani, ty studentka 😉 vcera som stretla Rastikov a ze mama je v skole 😉 keby som nebola MD tak by som ta mozno aj ucila, som si tam pred MD privyrabala 🙂

flirtana
22. sep 2009

no tak to ma tesi.a kedze uz viem ako to tu chodi tak z ktorej casti DK ste vy?a kolko maju vase deticky?

majdiska
22. sep 2009

vitaj flirtana 😉
ja som pôvodne tiež z Brezovca, ale bývam v Sedliackej Dubovej.. a krpček ako mám v profile ide mať 2 roky 😵
baby neuveríte mi, ale to moje dieťa je zaťažené na škôlku.. dnes ráno mrnčal, a ked sme prišli do škôlky, ani sa nevyzliekol a už utekal a ked som prišla do triedy tak sa obímal s p. učiteľkou.. a na mna kašlal.. potom som ho ledva prezliekla a už išiel tancujúci do triedy.. a spokojný úsmev.. normálne sa otočil o 180 stupnov.. 😀 a večer a v noci stále sa pýta na deti a na Filipka, Klaudinku, Ninku... no sranda 😉

danka.k
22. sep 2009

fliratana ja som tiez povodne z brezovca a teraz z knazej.. a maly ma 19 mesiacov 😉

majus a prisli po mna a rasto mi vravi ze neuveris koho som stretla... a kedze som neuhadla ani mi to nepovedal 😀 😀 😀 no skoda ze tam uz neucis.. som mohla mat protekciu.. ale tak uci ma ina kamoska takze tiez dobre 😉

emmka3
22. sep 2009

flirtana, ja som povodom tiez z Brezovca a po nejakych tych prechodnych pobytoch sme zakotvili na opat na Brezovci, zatial na stalo no a nas Junior ma prave dnes 9 mesiacov 🙂

majdiska, neuveritelne 😀 😎

danka, tak ten tvoj muzik je ale riadny tajnostkar, ja by som to z mm vypacila pod hrozbou nasilia 😀 no ale neviem neviem ci by si mala protekciu, by som asi bola na teba prisnejsia 😉

btw. moje dieta je dnes besne ako z divych vajec ... nechce spat, len mrnci, obcas ruci ... no hroza des 😔 susedia musia ma z nas radost ...

flirtana
22. sep 2009

no tak ja sa uz tesim kedy moja mala bude chodit do skolky.isto to je super ked vidite tie kazdodenne pokroky a tak.ja mam na knazej starku.poradte co mam dat malej ked ma 11mesiacov a ma natchu.co tak dobre zabera

anicka
22. sep 2009

flirtana: ja som bývala od narodenia až do svadby na Bysterci a od svadby na Brezovci. Maťka má dnes presne 20 mesiacov. 😉

emmka3
22. sep 2009

flitrana, tak my sme sa prave po tyzdni doliecili z nadchovania, kaslania a na zaciatku trosku aj zvysenky ... davala som 2x denne 4kv. Cebion vit. C, 3xdenne 8kv. Sinupret kvapky a rano a vecer sme tahali sopliky vysavacom po vstreknuti do nosteka Physiomer Baby ... a zabralo 🙂

danka.k
22. sep 2009

my sme mali na nadchu pamycon ale to su atb kvapky len na predpis.... a pomohlo za 2 dni... ale inak davame nasivin..

emmka chcela som to z neho vypacit ale zabudla som 😀 😀

bolulka
22. sep 2009

danka a kde studujes?

emmka, vam staci odsavat rano a vecer? my sme behali s vysavacom kazdych 10 minut.. 😝

danka.k
22. sep 2009

bolul nikde nestudujem.. len chodim na kurz angliny 😉

emmka3
22. sep 2009

bolul, take intenzivne to maly mal cca 3 dni, no a kedze sa aj intenzivne branil akemukolvek dotyku jeho nosa, tak sme sa museli prisposobit tatinkovi, ktory maleho musel drzat ... cez den som malemu ciagliky utierala do vreckovky ... no a pravdupovediec, ani ja som to nejak nechcela prehanat s tym vysavanim, kedze cim viac sa prple, tym viac hlienov sa tvori ...

jana2033
23. sep 2009

Dani ty chodiš na kurz angliny?...To sa prídem k tebe poučiť 😎

majdiska
23. sep 2009

ahojky,keby ste vedeli čo som sa včera dozvedela vo škôlke 😀 učiteľka mi vravela, že sa už začína pekne pýtať, len doma ešte nie, ale stále si umýval ruky, tak kvôli nemu odstavili jedno umývadlo od vody, lebo malý k nemu stále chodil vodu púšťať a včera sa mu tam sušili 3 tričká.. 🙂 sa ma pýtala, či je taký za vodou aj doma, ja že hej 😀 len doma nedočiahne, tak sa mága v záchodovej mise 😝 tak striehneme..

katika82
23. sep 2009

ahojte maminy??

júúj ste toho zasa popísali toľko

ja si užívam konečne prvý voľný dníček, som síce ešte v Jasnej ale to už len tak ak by bolo niečo treba tej novej čo som zaúčala ale do práce už nechodím.

chcela som sa vás opýtať, ako je to s výberom lekárky detskej, musím ju mať ešte pred pôrodom či stačí aj potom.

a že ktorú by ste mi odporučili vy ku ktorej chodíte. neviem ja tie detské v kubíne nejak moc nepoznám iba škerlíkovú lebo k nej chodivali bratranci ale inak fakt neviem. počula som o ondrejkovej alebo kecerovej ale fakt neviem. poradíte mi stým prosím vás??

danka.k
23. sep 2009

jani jasne prid sa poucit. ale asi by si sa odomna nic nenaucila 😀 😀 😀 .. a ty anglinu vies

majdiska aj nas je taky za vodou.. aj ked nedociahne, ziadny problem prisunut stolicku... radsej som mu dala stop do kuchyne lebo uz mi to liezlo na nervy.. 😀

katika ja som mala karetkovu ale nebola som spokojna pri nej... tak maleho som hned dala k skerlikovej.. a vacsinou sa dava podla toho kde byvas 😉

bolulka tesis sa na zajtra?? 😉

katika82
23. sep 2009

no lenže my bývame na dedine a patríme pod obvod istebné a k tej som chodila ja ako dieťa a dosť mi zanedbala zdravie kôly nej mám teraz chronický zápal priedušiek. takže k nej by som určite nechcela dať malého. ale asi skúsim tú škerlíkovú. a koľko dopredu si ju musím vybrať,???

emmka3
23. sep 2009

katika, mala by si si vybrad detsku Dr. este pred porodom, pokial chces mat taku, ku ktorej nespadas podla bydliska ... pokial chces tu, ku ktorej patrite podla bydliska, ta ta musi zo zakona prijat, aj ked prides uz s malym v naruci 😉 My podla bydliska patrime ku Skerlikovej, ale Jr. som dala k Zanovej ... tu poznam od detstva, aj ona si ma pamata, takze zatial som spokojna ...

danka.k
23. sep 2009

katika presne ako emmka hovori... chod si za skerlikovou skor a isto ta vezme.. ona je dobra, ja som s nou spokojna

katika82
23. sep 2009

no ja tiež uvažujem na nou, ved preto sa pýtam že ktoré doktorky máte vy predsa len je iné osobná skúsenosť vaša čo s nimi máte.

bolulka
23. sep 2009

no katika, tak ja Skerlikovu mam a som nespokojna a dam si ju k Zanovej spolu s druhym..

anicka
23. sep 2009

ja mám Ondrejkovú a sme spokojné 😉

flirtana
23. sep 2009

ahojte no uz mame aj my pamycon a chvalabohu sa to lepsi.ale po dnesnej noci dufam ze bude lepsie.a my mame tiez ondrejkovu.ale kazdy ma na kazdu doktorku iny nazor takze ja si myslim ze v tomto sa radit neda.

jana2033
23. sep 2009

No tak vieš dani učila som sa dlho ale neviem ani zaťať 😀 , tak som zvedavá ako budem zvládať teraz na škole znova ...isto vieš teraz ty viacej xixi ako ja, zajtra drž palce idem do poradne a asi budem vedieť výsledky tripletestov. 😝

danka.k
23. sep 2009

zajtra nie je 25??? hlavne ze pisem bolulke ci sa tesi 😀 .. tak bolulka sa tesi az na piatok

jani daj vediet co nove... 😉 drzime palce aby bolo vsetko v poriadku

bolulka
24. sep 2009

danka, na piatok sa veru trosku tesim.. prevlada strach..

tretulka
24. sep 2009

my mame dr. Ondrejkovu, sme spokojni 🙂
ja som pocula dobre ohlasy na Skerlikovu, na Zanovu skor negativne, ale vlastnu skusenost nemam

majdiska
24. sep 2009

ahojky, ja som rovnako ako segra bola u Zánovej ako dieťa a som s nou maximálne spokojná.. dokonca pod nu teraz síce nespadám, ale ked mal malý v DK horúčku a moja dr. mala zrovna vtedy dovču, tak som šla síce po vybavení s malým k nej.. a jej prístup bol super, malého pozrela, zdiagnostikovala 6 chorobu a fakt to aj bola 6 choroba, nedala ATB.. tie sme dostali zbytočne u našej dr.. malého pekne obzrela a ja som mala pocit, že som skôr s ním v poradni ako kvôli chorobe 🙂
bolul idete sa zajtra fotiť? 😉 myslím malá vo škôlke..

bolulka
24. sep 2009

ake fotenie majdiska.. mi nik nic nepovedal.. 😝

jana2033
24. sep 2009

dani tak výsledky tripletestov mám negatívne 😝 , tak ma to potešilo ale vôbec som nebola dako vo strese 🙂,

pekný večer vám prajem