Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
9. júl 2010

emmka, a vies co ta moja dorka spravila vtedy poobede? zobrala svojho kamarata rovesnika na to iste miesto a ukazovala mu, ako si ma lahnut na zem.. 😀

emmka3
9. júl 2010

😀 😀 😀 😀 😀 no nevravim, ze si rozumeli 😀 😀 😀

bolulka
9. júl 2010

veru veru 😀

deniskateniska
9. júl 2010

no baby aj by sme chceli ist voooooooooooon.na stretko.. ale dnes sme boli konecne vonku 😉 juchuuuuuuu

katika82
9. júl 2010

ahojte lásky

tak ja po dvoch skúškach dnes jedna urobená druhá síce nie ale aspon viem čo bude nabudúce a že sa nemám učiť zbytočné omáčky ale iba pár viet. 😀 ale tá ťažšia je zamnou takže som happy.

ked luky zaspinká prečítam vás čo nové

deniskateniska
9. júl 2010

kati super,gratulujem

emmka3
10. júl 2010

Katka super, gratulacka 🙂 a drzacka prstov na opravak 😉

Deniska, sak dojdi cez tyzden do DK na tu nasu stretavku, sa pokochame na Romankovi, ked uz vonka chodite 😵

bolulka
10. júl 2010

@emmka3 kedyze je stretavka?

emmka3
10. júl 2010

Bolul, este neviem kedy, ale uz viem kde 🙂 v parku pri pavoch 😉

mayocka
10. júl 2010

babeny kukam na zmenu ucesu,chcem to nejak takto,len rada by som ostru zmenu,vzadu na kratko a zagelovat nahor,predok nechat takto s takouto ofinkou,len....kratke mi zrejme nepristanu,chcela som tmavu no nehodi sa,hovorila som si ze blondina nikdy nebudem ale tak toto je vraj "prirodzena blond" no zda sa mi ze to je melir na hnedej,ked mam dlhe vlasy furt nosim len v "gulicke" a ani ich nemam rozpustene,zavadzaju mi a ajtak nikto nevidi ake su dlhe...toto sa mi zda pekne ale ajtak by som ich len v cope nosila...chcem uces lahko upravitelny a fešny ale ten v ponuke nebol tak som sa to snazila opisat... 😀 😀 😀

no co uz ked ani von nemozem ist aspon sa bavim s pc...vcera som bola po dlhom case vo dvore tak som prisla zase cela zasoplena,hneva ma ze je krasne a ani opalovat sa nemozem ☹

mayocka
10. júl 2010

aj toto je fajn 😉 ta druha (strapatšia) je vraj svetlo-mandlova no rozdiel nevidim 😀
dik za nazory,
stary ma zahlusi ale co uz 😉 😝
.......... zmena je zivot 😀

mayocka
10. júl 2010

to nam je dnes krasny den ze???
bol by hrech sediet doma pri pc a zaoberat sa modrym konikom 😔 😔 ☹ 😢

myslite ze ma alergologicka uprednostni ak sa objednam a vezme ma skor?viete nemam cas sediet tam cely den (ako sa to tam zvykne) mala musi papat, ale neviem,byvaju tam navaly,toto leto ma uz asi nevezme....

mayocka
10. júl 2010

a este toto sa mi paci 😉

mayocka
10. júl 2010

katika je z velicnej??ci ktora to odtialto? mate tam nejake slavnosti ze?? aj my mame o tyzden v nedelu,pozyvaaam vsetkych 😉 😉 😉

bolulka
10. júl 2010

ahojte potrebujem poradit. Adamko sa mi nevycikal 3 hodinky, tak som ho rozbalila a sledovala, lebo to sa u nas absolutne nestava. Vsimla som si, ze sa mu pipik napol zoparkrat a nic neslo. ked som stahovala predkozku, nevidela som dierocku. tak som vyplasena zacala chystat detvaky na pohotovost, ale medzitym sa vycikal, len popri tom mrnkal (neviem ci to bolo tym)

teraz neviem, ci nema predkozku nejak zrastenu, ci s tym nemam radsej ist za dr.

bolulka
10. júl 2010

@mayocka, nechaj si tmavu, ta sa ti hodi. 😉

anicka
10. júl 2010

katika gratulujeme, Ty robíš skúšky ešte teraz cez prázdniny? 😕

deniskateniska
10. júl 2010

bolul ved je este maly,aj tak to nebudu riesit nie?az od 2 rokov ci ako to.neviem ci som to citala ci niekto vravel.joj a to moje drobciatko som nechala vyhladovat,chudatko bo cely den vrackal.sa nadzgal a poto grcal.

emmka3
10. júl 2010

Maji, tie ucesy su fajn, ale asi narocne na udrzbu ale melir sa mi paci 😉 jj, na slavnosti sa chystame aj so svokrusou, teda ak bude pekne 🙂

Bolul, ja mam z predkozky tiez hruzu, bojim, ze budeme musiet ist na zakrok, bo ked mal rocnu prehliadku, tak mu ju Dr. nasilu stiahla, aj krvicku mal v plienke a odvtedy sa mi zda, ze sa mu da stiahnut menej ☹ takze ani moc neporadim 😔

salvinka
10. júl 2010

@bolulka ja by som to isla dat skontrolovat ku dr. chapes, istota.. aby nedostal zapal (mna furt strasi ta mamicka z marcoviek ☹ )

kocky, navrhnite niektora den na tu stretavku 😀

@mayocka, tie ucesy su pekne, no pokial sa s nimi nebudes rano hrat, mozes sa dat akokolvek ostrihat- nakratko, bude to vyzerat furt rovnako (moj nazor 😀 )

bolulka
10. júl 2010

@salvinka a co ta strasi ta mamicka?

@emmka3 ja som tiez z tej predkozky chora. ja ju tam ani nevidim. sme na to civeli s manzelom ako teliatka na nove vrata.

salvinka
10. júl 2010

@bolulka nie konkretne ta mamicka, ale to co sa im stalo :D ze sa im to zapalilo a drobec plakal pri kazdom cikani..

jana2033
10. júl 2010

no dúfam, že sa aj mne podarí prísť na tu stretávku čo organizujete 😝

deniskateniska
11. júl 2010

baby maly mi kycha ako mu mam pomoct?

veronika13
11. júl 2010

keď som raz malému nasilu sťahovala, tak som mu čosi podráždila, mal to začervenané, tak som mu to natrala framykoinom alebo opláchla repíkom, pomohlo to... som za sťahovanie, ale len pokiaľ ide, nie nejaké násilné... keď mi dr. ukazovala ako by sa to malo, tak mi skoro zle prišlo... nikdy som to až tak nie a má to v pohode... neskôr si to už sám sťahoval asi od 2 rokov 😎

bolulka
11. júl 2010

@deniskateniska deticky kychaju, lebo si tak cistia nostek, aby mohli dychat, lebo to maju este uzucke.

majdiska
11. júl 2010

@bolulka predkožku moc nestahuj, isto nezarástlo 😉 malý možno menej ciká, lebo je hrozne teplo a všetku tekutinu spotrebuje na potenie.. skús mu dodať aj troška čistej vodičky a uvidíš, že sa to rozbehne samo 😉
baby mi ideme kúpiť bazénik, kuk link:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5300581&tab=4

idem žiadať o urgenté zaslanie, aby sme sa mohli budúci týžden už mágať 😵 asi beriem koncom týždna dovču, nech si malý užije leta 🙂

mayocka
11. júl 2010

@deniskateniska pomahat mu netreba,je to zdrave,cisti si tak dychacie cesty a tak,vies on nebol zvyknuty dychat v brusku,kym nema sopliky je to ok,ked bude fufnat tak treba odsavat odsavat a odsavat,aby sa mi nezapchali dutiny a neboleli ho uska

@salvinka mno presne ako dlhe,ak sa s nimi nehram pol hodiny furt mi z toho vzide jedine drdol 😀
@majdiska kam ho chcete dat? 😕

majdiska
11. júl 2010

@mayocka z tej strany ako sú Jelušovci, pred bytovku.. no a čo, však je to jedno.. smena dedine a bytovka je krpatá, ako domček, tak si môžeme dať aj bazénik 😉

emmka3
11. júl 2010

@majdiska ten bazenik je perfektny, najviac sa mi paci ta clona proti slnku, velmi uzitocna